м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Українці Рима завершили Тиждень пам’яті Голодомору громадською панахидою та концертом-реквіємом

Велелюдною громадською панахидою на площі Республіки та концертом-реквіємом в базиліці Святої Марії Ангелів та Мучеників завершився Тиждень пам’яті жертв Голодомору в Римі.

Владика Іриней (Білик) у співслужінні з чисельними священиками відслужив панахиду за жертви Голодомору-геноциду та звернувся до присутніх з пастирським словом. Опісля присутні на мітингу представники мерії Рима, директор Департаменту соціальної політики Ізабелла Коцца і працівник цього Департаменту Орнелла Керубіні від імені римської мерії висловили солідарність українському народу та запалили головну свічку заходу.

Пізніше слово  взяли: професор Володимир Сергійчук, один із найвизначніших  вітчизняних дослідників Голодомору-геноциду, Іван Васюник, співкоординатор Громадського комітету з вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду (м. Київ), Віктор Романюк, український політик, що зараз вимушено перебуває в Італії, Марія Беднарчук, керівник українського театру «Берегиня» в Римі.

25-11-13-6

Ведучий заходу, голова громадського оргкомітету з вшанування жертв Голодомору-геноциду в Італії Олесь Городецький подякував усім, хто долучився до організації Тижня пам’яті Голодомору в Римі, зокрема владиці Діонісію (Ляховичу) за його особисту пожертву.

Після офіційної частини, присвяченої пам’яті Голодомору, було зачитане звернення українських громадських організацій Європи на підтримку євромайданів в Україні з вимогою негайного підписання Угоди про асоціацію та покарання винних за призупинення євроінтеграції. Усі присутні підтримали звернення підняттям руки.

Опісля громадської панахиди в базиліці Святої Марії Ангелів та Мучеників відбувся концерт-реквієм, присвячений пам’яті жертв Голодомору. У концерті взяли участь: українська скрипалька Наталя Петришак, відома в Італії тим, що акомпанує на виступах самому Андреа Бочеллі, народний камерний хор Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ «Фелічі», м. Надвірна (керівник  Наталія Байдак), соліст Іван Максимович (м. Рим), хор церкви Святих Сергія і Вакха, м. Рим (керівник Галина Громик), солістка Ірина Кузьменко (м. Рим), камерний хор «Аксіос» Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ м. Івано-Франківська (керівник Божена Куцій), соліст Володимир Крамар (м. Рим), хор церкви Христа-Царя, м. Рим (керівник Ольга Гудь), керівник театру «Берегиня» Марія Беднарчук (м.Рим).

Прес-служба Християнського товариства українців в Італії

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Загрузка...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: