м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Владика Богдан (Дзюрах), разом з вірними та Патріаршим паломницьким центром буде випрошувати мир для нашої Батьківщини у Фатімі

5-18 серпня відбудеться Проща Миру до Фатіми, Люрду та інших марійних місць в Європі. Владика Богдан (Дзюрах) поділився своїми думками щодо місії цього паломництва з отцем Любомиром Яворським, керівником Патріаршого паломницького центру.

Прагнемо вкотре відновити Акт посвяти нашого народу і кожного мешканця нашої землі під Покров Пресвятої Богородиці. Хочемо заново усвідомити, що ми є Божими дітьми і дітьми Діви Марії, доля яких безнастанно перебуває в руках Всемогутнього та люблячого Отця Небесного. Цим паломництвом будемо виражати нашу віру в силу цієї Божої любові, а водночас – випрошувати миру для нашої многостраждальної Батьківщини.

Знаємо, що ще князь Ярослав Мудрий віддав нашу Батьківщину під материнський покров Діви Марії. Впродовж цілої своєї історії наш народ відчував Її заступництво й опіку. Ми твердо віримо, що й сьогодні Мати Божа, яку в народі називають Царицею миру, змилосердиться над стражданнями своїх дітей і випросить у Свого Сина, нашого Господа Ісуса Христа, такого долгожданного миру і благословення для нашої землі.
Проща це час молитви. То ж будемо огортати молитвою усіх, кого носимо у своїх серцях і думках. Будемо молитися за воїнів: тих, котрі перебувають на передовій, захищаючи нашу землю від новітнього агресора, і тих, котрі були поранені. Будемо молитися також за ув’язнених, полонених, зниклих безвісти. Прагнемо молитися за родини загиблих, які мають на душі тінь жалоби і смутку через передчасну втрату своїх рідних та близьких. Бажаємо також молитися за тих, хто втратив свої помешкання і змушений покинути рідні краї, переселитися в інші регіони України, або й взагалі виїхати, як біженець, за межі нашої Батьківщини.

Паломництво до Фатіми
Пресвята Богородиця знає смуток, надії та потреби кожної людини. Своїм люблячим материнським поглядом Вона оберігає кожного, де б він не був: в своїй домівці, на фронті, в таборі біженців, у в’язниці чи в полоні. Власне, ми хочемо молитися за всіх цих людей, щоб вони відчули на собі Божу опіку і заступництво Діви Марії, яке визволяє, лікує рани, спасає від загрози, потішає у скорботі.
Маємо тверду надію, що наша молитовна присутність у Фатімі спричиниться не тільки до Божого захисту нашої рідної землі, але й до навернення й переміни сусіднього російського народу. Будемо молитися, щоб цей народ та його керівники не були джерелом агресії, причиною болю, трагедії, нещастя і війни для своїх сусідів. Проситимемо, аби, навернувшись, цей народ став народом Божим, щоб і на нього зійшла Божа благодать і Боже спасіння та перемінила його.
При цій нагоді прагну сердечно запросити до участі в паломництві усіх, хто має таку можливість і бажання, а всіх вірних нашої Церкви закликаю надалі вірно тривати у молитві до Пресвятої Богородиці про мир і Боже благословення для нашої Батьківщини і для всього українського народу. Наше паломництво до миру, до справедливості, до гідності дітей Божих триває неустанно, де б ми не були.

Дізнатися деталі паломництва до Фатіми можна на сайті Патріаршого паломницького центру УГКЦ >>> http://goo.gl/CyZeDq, або за телефонами у Києві: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79 та Львові: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Збагачуйтесь духовно з нами!
Патріарший паломницький центр УГКЦ
http://pilgrimage.in.ua/

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Загрузка...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: