м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Запрошуємо Вас долучитися до паломництва на Святу Землю [1-8 вересня 2013]

Патріарший паломницький центр з нагоди року Віри запрошує Вас долучитися до паломництва на Святу Землю, що відбудеться 1-8 вересня 2013 р. Б. Духовним провідником групи стане о. Олег Панчиняк (Київ).

Під час прощі паломники відвідають міста, де під час свого земного життя проповідував та творив чуда наш Спаситель — Ісус Христос: Назарет, Галилею, Вифлеєм та Єрусалим. Щодня священики відправлятимуть Святу Літургію для прочан у місцях, де творилася Історія Спасіння. До та під час Літургії можна буде приступити до Тайн Сповіді та Євхаристії.

На п’ятий день паломники відвідають ріку Йордан, де вони відновлять хресні обіти та омиються у водах Йордану, отримавши благословення священика. У Кані Галилейській подружні пари — паломники до Святої Землі — відновлять свої обітниці, що вони складали під час шлюбу. Це стане особливою духовною подією в їхньому житті та додасть наснаги щоразу вибирати одне одного, якою б складною не здавалася спільна стежка подружнього життя.

«Найперше я дякую Богу за те, що Він дає мені можливість відвідати Святу Землю, — ділиться о. Олег Панчиняк. — У рік Віри, простуючи дорогами Ісуса Христа, ми отримаємо змогу поглибити віру власну, відновити її. Згадуючи, що відбулося у Святій Землі 2000 років тому, ми переживатимемо ці події у своєму серці. Особливо радію, що подружжя, зможуть відновити свої обітниці у місті, де вчинив своє перше чудо Ісус Христос — Кані Галилейській.

Вірю, що ми повернемося іншими людьми — такими, котрі у паломництві зустріли живого Господа, що переобразив наше мислення та наші серця; і продовжує робити це надалі», — сказав отець Олег Панчиняк.

З усіма деталями вересневого паломництва можна ознайомитися за посиланням: http://pilgrimage.in.ua/?p=36.

Прес-служба Патріаршого паломницького центру

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (31 голоси, середня оцінка 5,00 із 5)
Загрузка...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: