м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

(Рус) Відгуки паломників до поїздки “Святині Різдвяної Європи”

Відгуки паломників до поїздки “Святині Різдвяної Європи”

ПЕРІОД: 7 – 13 грудня 2015р.,

Львів – Марія Повч – Будапешт – Братислава – Прага – Дрезден – Вроцлав – Ченстохова – Краків – Прилбичі – Львів

***

Тетяна

Це була моя перша паломницька поїздка. І я надзвичайно задоволена тим, що вона була саме передріздвяними країнами Європи. Очікування великого свята додавало не тільки емоційності духовному наповненню, але й світла, кольорів, створюючи по-справжньому святковий настрій.

Для мене все було новим: міста, в яких побувала, храми, які бачила вперше, можливість молитися Богу в таких великих і значних для усіх християн духовних центрах Європи. Всю повноту відчуттів, що при цьому відчуваєш, важко передати словами…

Вдячна керівникові нашої групи за досвідчену організаційну підтримку нашої поїздки, а духівникові – за духовну й молитовну підтримку нас, прочан, у дорозі. Велика подяка йому й за відповіді на наші численні питання, добрий і тонкий гумор.

Усім паломникам нашої групи – миру і Божої благодаті.

***

Марія

Побувала на прощі Святині Різдвяної Європи. Поїздка організована на високому рівні. Враження виключно позитивні. Велика подяка організаторам і координаторам поїздки, а, зокрема, керівнику і духівнику. Молитви під час прощі збагатили мене духовно. Покладаю велику віру і надію на Господа та Його благословення для моєї сім’ї.

***

Ірина

Я прошу простить за мой русский язык, так как мне удобнее так писать. Я очень благодарна в первую очередь Богу, что дал такую возможность поехать в эту поездку и посетить святые места. Также спасибо руководителю за его толерантность и уважение к каждому паломнику.  Надеюсь на дальнейшие поездки, где смогу обогатится духовно и посетить святые места.

***

Маріанна і Анна-Марія

Прощу, яку відвідали, є надзвичайно хорошою і важливою. Поєднання духовного з культурно-історичним досвідом є дуже корисним і пізнавальним. Особливу цінність ця проща має у час різдвяного посту, бо дає можливість краще підготуватися до великого свята Різдва Христового. В цьому контексті важливий є духовний супровід священика.  Велике спасибі нашому духівнику за детальне роз’яснення багатьох важливих речей. Нехай Господь благословить його у його подальшому служінні.

Дякуємо керівнику групи за піклування та організацію. Богу дякуємо за цю прощу і нагоду пізнати Його більше.

***

Ліда

Дуже важлива і потрібна справа для християнина. Особлива подяка керівнику групи.  На майбутнє бажаю йому і цілому колективу Патріаршого паломницького центру УГКЦ всіляких гараздів і хороших прочан.

***

Марія

Я дякую Богу, що дав мені можливість бути прочанкою у такій гарній прощі. Я отримала повний відпуст і відчуваю велике душевне полегшення. Дякую нашому духівнику, котрий нас супроводжував, молився з нами, був терплячим до всіх нас. Наш керівник прекрасно виконував свої обов’язки. Вдало були підібрані екскурсоводи у містах, де ми були.

***

Софія

З великою вдячністю і радістю закінчуємо цю щасливу подорож святими місцями Європи. Дякую організаторам за безпечну поїздку. Дякую духівнику за благословення, сповідь і причастя, літургії. Найбільша подяка керівникові  за його прекрасну роботу і спів на літургіях.

***

Світлана

Перша моя поїздка від Патріаршого паломницького центру УГКЦ в Європу святими місцями. Враження не передати словами. Дуже вдячна керівнику за гарну організацію подорожі. Духівнику дякую за щоденні молитви. А піднесенні повертаюся додому і, надіюся, що це не остання моя подорож святими місцями.

***

Любов

Їздила на прощу «Різдвяна Європа». Дякую керівникові групи, духівнику, всім учасникам прощі за вдале поєднання відвідин святих місць та екскурсійних програм.

***

Світлана

Слава Ісусу Христу!

Велика подяка паломницькому центру за поїздку і духовний супровід. Зокрема, подяка керівнику групи, котрий опікувався усіма прочанами. Отримала багато вражень від Різдвяної Європи, а також Божу благодать. Бажаю Патріаршому паломницькому центру процвітання, організації нових турів, гарних подорожей.

***

Марія і Петро

З Божою допомогою відбули прощу і щасливо повертаємося додому. Дякуємо духівнику, що супроводжував нас у цій паломницькій поїздці. Дякуємо керівнику групи за його працю.

***

Марія

Хочу подякувати за чудову прощу духівнику, котрий супроводжував нас і був нам відмінним духівником, давав мудрі поради і підтримував нас. Також заслуговує на подяку керівник групи, котрий проявив свої організаторські здібності і завжди з розумінням ставився до кожного, вів нас по маршруту.

Проща – це надзвичайно важливо для кожного. Дуже тішить те, що ми ще й так багато побачили і дізналися нового.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (31 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: