м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30
/
/

Актуальне

 • Загадкова Каппадокія
  14 - 18 листопада
 • Величний Стамбул
  13 - 18 жовтня (6 днів)
 • Християнська подорож в Угорщину
  27 - 31 жовтня
 • Незабутнє паломництво до Мексики
  21 листопада - 2 грудня
 • Меджугор'є на Різдво
  21 - 26 грудня
МиМи знайдемо для вас кращі пропозиції на авіаквитки!

Зручна система пошуку та широкий вибір дешевих авіаквитків!

fragen книги, иконы

Пошук на сайті

ВирушаємоВирушаємо до Ватикану

Молитовним та паломницьким центром Ватикану є Собор святого Петра, який називають серцем католицького світу. Ватикан – це, без перебільшення, цілий світ, мініатюрно представлений на кількох десятках гектарів землі. Паломництво до Ватикану дасть змогу не тільки діткнутися найдавніших християнських святинь, відчути особливості і місію сучасної Католицької Церкви.

ЩоЩо нас чекає на Святій Землі

Свята Земля – це Земля Біблії, П′яте Євангеліє. І справді, той, хто читав і знає Новий Завіт, почуватиметься тут ніби вдома, його паломництво буде як пригадування, чи точніше, впізнавання давно відомих і добре знаних місць. Той, хто вже здійснив паломництво на Святу Землю, свідчить, що, мандруючи нею, добре уявляв собі, як тут ходив Христос.

ЛурдЛурд (Люрд) - місце живого чуда

Як сталося, що невеличке провінційне селище є одним із найбільших світових паломницьких центрів, що поступається відвідуваністю хіба лише самому Ватикану? Чого чи кого шукає тут сучасна людина – старі і діти, молодь і подружні пари, інваліди та їхні родичі. Чому сюди їдуть католики і православні, мусульмани та індуїсти і навіть… атеїсти?

ФатімаФатіма – милосердне послання людству

Фатіма – невелике містечко в Португалії з лагідним арабським жіночим ім’ям, яке збереглося з часів його заснування, – є одним із найбільших світових паломницьких центрів, де розташований найвідоміший у світі санктуарій Пресвятої Богородиці. Щороку 13 травня та 13 жовтня сюди з’їжджаються сотні тисяч паломників, щоб святкувати річницю незабутніх об’явлень Діви Марії і благати Її про заступництво для цілого людства.

МонсерратМонсеррат – гірська цитадель католицької віри

Із часів Середньовіччя монастир Монсеррат славився в цілій католицькій Європі як санктуарій Божої Матері. Найголовнішою реліквією монастиря є статуя Діви Марії з Дитятком Ісусом на руках, витесана з дерева, яке з часом потемніло, через що скульптурний образ назвали в народі Моренета (з ісп. «Смаглявка»), або Чорна Мадонна. Згідно з давнім переданням, статую Богородиці вирізьбив сам євангелист Лука, а апостол Петро привіз її в Іспанію в 50 році.

СаградаСаграда Фамілія – творіння Антоніо Гауді

Найбільшою святинею столиці Каталонії – міста Барселони та найвизначнішою її архітектурною пам’яткою є величний собор Святої Родини, або по-іспанському Саграда Фамілія – творіння геніального каталонського архітектора Антоніо Гауді. Збудований в центральному районі міста – Ешампле, цей модерний храм нагадує велетенську печеру зі сталактитів чи пісочний замок із безліччю таємничих гротів.

НегорделиваНегорделива велич давнини - Крилос

Невелике сучасне село Крилос на Івано-Франківщині, розташоване в мальовничій місцевості – межиріччі Дністрових притоків, річок Лімниці та Лукви – в давню давнину було величною столицею Галицько-Волинської держави, відомою з давньоруських літописів як місто Галич, що дало ім’я цілій Галичині. Тому Крилос – одне з тих прочанських місць, де крім молитовної духу, можна увібрати в себе й дух нашої історії, діткнутися її залишків, повною мірою відчути себе нащадком своїх предків, що, як і ми, у щирій вірі жили, будували, боролися і молилися.

ГошівГошів – «Гора Ясна, де прекрасна Діва сяє…»

Христос обіцяв нам, що завжди буде там, де в Його ім’я зберуться двоє або троє. У Гошеві ж присутність Божа є безмежною, адже під час прощ тут збираються тисячі паломників, спраглі Його присутності. Гошівський монастир наче обраний Божою Матір’ю собі за трон. Адже безліч разів зруйнований, він щоразу наново поставав із руїн. Його найбільша святиня – чудотворна ікона Божої Матері Гошівської, оригінал якої був втрачений, являє чуда і у своїй копії як свідчення того, що милість належить, звичайно, самій Пресвятій Богородиці і ще як особлива нагорода Божої Матері за вірність відданих Їй людей.

ЗарваницяЗарваниця - Український Лурд (Люрд)

Марійський (тобто присвячений Пресвятій Богородиці) духовний центр у Зарваниці є однією з найвизначніших католицьких святинь світу і найбільшою святинею Української Греко-Католицької Церкви. Із усіх святих куточків України Зарваниця збирає щороку найбільше прочан, кількість яких іноді сягала й 2-х мільйонів паломників! Проща до Зарваниці – це не лише покаянна дорога для кожного окремого християнина. Вона об’єднує людей в єдину молитовну спільноту, дарує відчуття підтримки, дає нагоду і самому безкорисливо послужити ближньому, тут сповнюється Христовий заповіт: «Щоб усі були одно».

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Русскоязычная главная страница

Тестовый текст русскоязычной главной страницы

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: