м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська 5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво до Святої Землі, гору Синай + відпочинок на Червоному морі

ПЕРІОД:  16-26 лютого ( 11 днів ) 
ПОЖЕРТВА: 920 $*+200 грн
МАРШРУТ: Львів – Ейлат – Червоне море – Мертве море – Капернаум – Кана – Тверія – ріка Йордан – гора Тавор – гора Блаженств – Назарет – Галілейське море – Єрусалим – Вифлеєм – Єрихон – Поле пастушків – Ейн Карем – Тель-Авів – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ:  (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– медичне страхування;
– 10 сніданків та вечерь (шведський стіл);
– 10 ночівель в готелі (2-3 особи в номері).
– чайові водієві та гідові (разом 40$ одноразово);
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);- одномісне поселення за додаткову оплату.

1 ДЕНЬ

13.30 год. – зустріч групи в міжнародному аеропорту «Львів», виліт о 15.50 год. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів) о 19.05 год. Трансфер автобусом у місто Ейлат. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

2 ДЕНЬ  

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі. У другій половині дня оглядова екскурсія містом. Відвідання фабрики дорогоцінного каміння. Повернення у готель. Вечірні молитви. Вечеря Ночівля.

3 ДЕНЬ               

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі. Факультативно пропонуємо відвідати підводну обсерваторію з її захоплюючими видами морського королівства. Можливість спуститися до океанських глибин у спеціальній субмарині (40$). Вечеря. Ночівля. Похід на гору Синай (Єгипет) за бажанням (95 $).

4 ДЕНЬ  

Божественна Літургія. Сніданок. Вільний день у Єйлаті. Відпочинок на Червоному  морі. Вечірні молитви. Вечеря. Ночівля.

5 ДЕНЬ               

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, яке розташоване в Йорданський Рифтовій долині. Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря.

Монастир Св. Герасима.  Переїзд у місто Єрихон яке розташоване на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. Божественна Літургія.

Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони в 25 м. Переїзд та поселення в готель у м. Тверія. Вечеря Ночівля.

6 ДЕНЬ               

Сніданок. Ранішні молитви. Гора Тавор – місце Преображення Господнього. Божественна Літургія.  Переїзд у  Галілею,  де Ісус провів усе своє дитинство і юність. Тут, в Назареті, здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Поїдемо у невелике містечко  Кана-Галілейська,  де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино. Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві. Повернення у готель. Вечеря. Ночівля.

7  ДЕНЬ              

Сніданок. Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Гора  Блаженств – місце Нагірної проповіді. Служба Божа. Капернаум. Синагога, де проповідував Ісус. Табга – Храм примноження Хлібів та РибОзеро Кінерет – Галілейське море, за бажанням трапеза на березі озера рибою Святого Петра (вартість 20$). Ярденіт  – місце омивання паломників у водах Йорданських. Поселення в готелі в Вифлеємі. Повернення у готель. Вечеря. Ночівля.

8 ДЕНЬ               

Сніданок. Божественна Літургія на Полі пастушків. Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо Молочний грот.

Переїзд у Єрусалим. В цей незабутній день ми продовжимо знайомство з найсвятішим для Християн містом – Єрусалимом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Божественна Літургія в Храмі Усіх Націй. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі  зараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Відвідаємо Гефсиманський  сад, Храмі Усіх Націй, гробницю Діви Марії, церкву Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (стопа).   Повернення  в готель. Вечеря. Ночівля.

9 ДЕНЬ            

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим. Дім Анни. Овеча купіль.  Тут будемо молитись на Віа Долороза (Хресна дорога), відвідаємо  Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і вшанувати головну святиню християнства – Гріб Господній. Божественна Літургія.

Ще багато дивного і сокровенного чекає Вас в Єрусалимі: світлиця Таємної Вечері на горі Сіон, Дорміціон (Бенедиктинський монастир) Церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Вечірні молитви.  Повернення  в готель. Вечеря. Ночівля.

10 ДЕНЬ            

Сніданок. Ранішні молитви. Віфанія – місце воскресіння Лазаря. Божественна Літургія. Переїзд у Ейн Карем  — старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св.  Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії. Храм Св. Петра в Галіканту. Повернення  в готель. Вечеря.

11 ДЕНЬ 

Сніданок, виселення з готелю. 7:00 переїзд в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт о  11:15год. Приліт у Львів о 14:50год.

 osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– медичне страхування;
– 10 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 10  сніданків та вечерь (шведський стіл).

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– чайові водієві та гідові 40$ (одноразово);
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);

– одномісне поселення за додаткову оплату.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Час вильоту може бути перенесений на день раніше або на день пізніше.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 541-03-60; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (31 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...