Свята Земля: 5 цікавих місць, які також варто відвідати

Вирушаючи в паломництво до Святої Землі ми готуємося пізнати місця, де ще ніколи не бували, хоч так часто чули про них з біблійних читань. Лише побувавши на Святій Землі можна відчути всю велич цього богонатхненного місця, де жив та проповідував Ісус Христос. Подорожуючи Святою Землею ми впізнаємо святині, описувані в книгах Старого та Нового Завіту – адже звідси бере початок велика епоха християнства.

Пропонуємо вам декілька цікавинок, на які багата Свята Земля.

  1. Вирушаючи в паломництво до гори Кармель, відвідайте Армагеддон – укріплення та місто Мегіддо, побудовані царем Соломоном (Цар 9:15). Саме звідси походить вислів, що означає фінальну боротьбу між добром і злом.
Армагеддон

Армагеддон

У Біблії слово «Армагеддон» згадується лише один раз в книзі Об’явлення 16-му розділі і 16-му вірші в контексті, де ангели виливали «сім чаш гніву Божого». Сьогодні залишився лише пагорб 21 метр заввишки з руїнами стародавнього міста, розташований він з боку гори Кармель на Ездрілонській долині.

  1. Генезаретське озеро носить також назву Галилейське море, Тиверіядське озеро та озеро Кінерет. Саме озеро розташоване на 220 м нижче рівня моря. Саме тут Христос кинув виклик вітрам та морю (Мт 8:26), проповідував з човна Петра (Мк 3:7-9), помножив хліби та рибу (Лк 5:1-11), заспокоїв хвилі (Мт 8:23-27) та ходив по воді (Мт 14:22-23, Мк 6:45).
Генезаретське озеро

Генезаретське озеро

  1. У місті Сепфоріс (Циппорі), де народилися батьки Діви Марії, а також сама Богородиця, знаходиться унікальна мозаїка перших століть.
Сепфоріс

Сепфоріс

Сьогодні тут побудована францисканська церква св. Анни, присвячена матері Марії. Після проведення розкопок на території національного парку Циппорі було знайдено велике місто з чудовими мозаїками, котрі були на той час унікальними в цілому Ізраїлі. Одна з мозаїк відома під назвою «Ізраїльська Джоконда».

  1. Місто Тверію побудував свого часу Ірод Антиппа (Йо 6:23) на честь римського імператора Тиберія. Тверія вважається одним з чотирьох священних міст юдаїзму. Крім того Тверія багата на гарячі та холодні цілющі джерела.
Тверія

Тверія

  1. Місто Яффо, за переказами, було засноване сином Ноя Яфетом. Яффо – одне з найстаріших міст Ізраїля. Саме тут Петро воскресив померлу Тавиту (Ді 9:36-42). Сьогодні у місті проживає біля 3 млн. ізраїльтян.
Яффо

Яффо

Дізнатися, що нас чекає на Святій Землі, та довідатися більше про святині Ізраїля запрошуємо за посиланням >>http://goo.gl/JVJ3i9

Записатися на паломництво Святою Землею можна тут >>http://goo.gl/pdgVpQ

pilgrimage.in.ua

Радимо переглянути

15.10.2021
Вакансія: БУХГАЛТЕР / ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА
БУХГАЛТЕР / ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА в паломницький центр/туристичну компанію Ми пропонуємо: Повна зайнятість, офіційне працевлаштування; Конкурентна оплата праці (за результатами співбесіди); Дружній колектив; професійне зростання та розвиток; участь у корпоративних...
15.10.2021
Вакансія: СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР В ТУРИСТИЧНУ КОМПАНІЮ
СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР В ТУРИСТИЧНУ КОМПАНІЮ (Патріарший паломницький центр) Ми пропонуємо: Повна зайнятість, офіційне працевлаштування; Конкурентна оплата праці (за результатами співбесіди); Дружній колектив; професійне зростання та розвиток; участь у корпоративних заходах;...
20.08.2020
ХХIX серпнева проща до Унівської Лаври в онлайн-форматі
Сьогодні з нагоди храмового празника Святоуспенської Унівської Лаври - Успіння Пресвятої Богородиці розпочалася ONLINE проща до святині.  Заплановані Богослуження, молитви, Біблійні читання, відеозвернення,  духовні бесіди. Всі трансляції ведуться виключно на сторінці Святоуспенської Унівської Лаври. Вірян просять...