Українці Рима завершили Тиждень пам’яті Голодомору громадською панахидою та концертом-реквіємом

Велелюдною громадською панахидою на площі Республіки та концертом-реквіємом в базиліці Святої Марії Ангелів та Мучеників завершився Тиждень пам’яті жертв Голодомору в Римі.

Владика Іриней (Білик) у співслужінні з чисельними священиками відслужив панахиду за жертви Голодомору-геноциду та звернувся до присутніх з пастирським словом. Опісля присутні на мітингу представники мерії Рима, директор Департаменту соціальної політики Ізабелла Коцца і працівник цього Департаменту Орнелла Керубіні від імені римської мерії висловили солідарність українському народу та запалили головну свічку заходу.

Пізніше слово  взяли: професор Володимир Сергійчук, один із найвизначніших  вітчизняних дослідників Голодомору-геноциду, Іван Васюник, співкоординатор Громадського комітету з вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду (м. Київ), Віктор Романюк, український політик, що зараз вимушено перебуває в Італії, Марія Беднарчук, керівник українського театру «Берегиня» в Римі.

25-11-13-6

Ведучий заходу, голова громадського оргкомітету з вшанування жертв Голодомору-геноциду в Італії Олесь Городецький подякував усім, хто долучився до організації Тижня пам’яті Голодомору в Римі, зокрема владиці Діонісію (Ляховичу) за його особисту пожертву.

Після офіційної частини, присвяченої пам’яті Голодомору, було зачитане звернення українських громадських організацій Європи на підтримку євромайданів в Україні з вимогою негайного підписання Угоди про асоціацію та покарання винних за призупинення євроінтеграції. Усі присутні підтримали звернення підняттям руки.

Опісля громадської панахиди в базиліці Святої Марії Ангелів та Мучеників відбувся концерт-реквієм, присвячений пам’яті жертв Голодомору. У концерті взяли участь: українська скрипалька Наталя Петришак, відома в Італії тим, що акомпанує на виступах самому Андреа Бочеллі, народний камерний хор Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ «Фелічі», м. Надвірна (керівник  Наталія Байдак), соліст Іван Максимович (м. Рим), хор церкви Святих Сергія і Вакха, м. Рим (керівник Галина Громик), солістка Ірина Кузьменко (м. Рим), камерний хор «Аксіос» Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ м. Івано-Франківська (керівник Божена Куцій), соліст Володимир Крамар (м. Рим), хор церкви Христа-Царя, м. Рим (керівник Ольга Гудь), керівник театру «Берегиня» Марія Беднарчук (м.Рим).

Прес-служба Християнського товариства українців в Італії

Радимо переглянути

15.10.2021
Вакансія: БУХГАЛТЕР / ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА
БУХГАЛТЕР / ПОМІЧНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА в паломницький центр/туристичну компанію Ми пропонуємо: Повна зайнятість, офіційне працевлаштування; Конкурентна оплата праці (за результатами співбесіди); Дружній колектив; професійне зростання та розвиток; участь у корпоративних...
15.10.2021
Вакансія: СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР В ТУРИСТИЧНУ КОМПАНІЮ
СТАРШИЙ МЕНЕДЖЕР В ТУРИСТИЧНУ КОМПАНІЮ (Патріарший паломницький центр) Ми пропонуємо: Повна зайнятість, офіційне працевлаштування; Конкурентна оплата праці (за результатами співбесіди); Дружній колектив; професійне зростання та розвиток; участь у корпоративних заходах;...
20.08.2020
ХХIX серпнева проща до Унівської Лаври в онлайн-форматі
Сьогодні з нагоди храмового празника Святоуспенської Унівської Лаври - Успіння Пресвятої Богородиці розпочалася ONLINE проща до святині.  Заплановані Богослуження, молитви, Біблійні читання, відеозвернення,  духовні бесіди. Всі трансляції ведуться виключно на сторінці Святоуспенської Унівської Лаври. Вірян просять...