м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Ватикан – Паломництво слідами святих ХХ ст. [21-29 грудня 2014] – [завершено]

Кінцева дата запису – 10 грудня!

period   ПЕРІОД 21-29 грудня 2014, 9 днів (5 ночівель у готелях)
marsrut   МАРШРУТ Марія Повч – Відень – Падуя – Рим – Ватикан – Мілан – Сотто-іль-Монте – Венеція – Вадовіце – Краків
grosi   ПОЖЕРТВА 5799 грн (345 євро)
          ЗАМОВИТИ

– телефони для запису у Києві:  
+38 (044) 279 19 20, +38 (096) 330 96 79.

– телефон для запису у Львові:
+38 (096) 858 27 57.

e-mail: info@pilgrimage.in.ua. м. Київ, вул. Михайлівська, 17/2, оф. 2а.

День 1, 21.12.2014.

Виїзд зі Львова вранці 7.00. Після обіду – прибуття до Угорщини. Відвідини монастиря та церкви св. Михаїла, Літургія. Вечеря. Переїзд до готелю. Нічліг.

IMG_1244

Марія Повч – це місто в Угорщині, де у церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері.
У 1676 році один побожний чоловік замовив собі в маляра ікону Пресвятої Богородиці. Той залюбки написав її. Образ вдався, вийшов яскравим, відповідною була і його ціна. Та чоловік не мав таких грошей і відмовився від нього. Тоді ікону придбав інший і подарував греко-католицькій церкві в селі Повч. Але 4 листопада 1696 року в церкві, під час відправи Служби Божої, люди побачили на цьому образі сльози, які витікали з очей Пресвятої Богородиці. Тодішній єпископ запросив фахову комісію, яка ґрунтовно перевірила факт плачу і ствердила, що причиною сліз є тільки надприродна сила. В той же час люди, які приходили до ікони зі своїми хворобами, отримали зцілення. Після того село Повч перейменували на Марію Повч, а ікону оголосили чудотворною.

День 2, 22.12.2014.

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00, ранішні молитви. Переїзд до Австрії. Прибуття до Відня. Участь в екскурсійній програмі. Відвідини храму УГКЦ святої Варвари, спільна молитва, Літургія. Вільний час. Виїзд на Італію, вечірні молитви. Нічний переїзд до Падуї.

vienna

Відень – місто музики і великих музикантів, що заворожує і не відпускає. Пішохідна екскурсія містом: оглянемо пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу. Будемо молитись у соборі Святого Стефана. У вільний час матимемо можливість не тільки оцінити переваги австрійської кухні, але й відчути неповторний шарм справжньої віденської атмосфери.

День 3, 23.12.2014.

Падуя. Ранішні молитви. Прибуття до храму святого Антонія, спільна молитва біля мощей Св. Антонія. Відвідини Катедрального Собору Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки. Вільний час. Переїзд до Риму. Поселення у готель. Нічліг.

padua

День 4, 24.12.2014.

Сніданок. Ватикан. Площа Св. Петра. Спільна молитва біля мощей Святого Папи Івана Павла ІІ і Святого Папи Івана XXIII. Час на Сповідь і на особисту молитву у Ватикані. Ватиканські гроти. Скарбниця. Для бажаючих буде нагода скористатися екскурсійною програмою. Вільний час, повернення у готель. Нічліг.

Ватикан є незалежною державою всередині Риму. Його найвизначніша споруда – базиліка святого Петра, побудована на гробі святого апостола Петра.

ватиканДень 5, 25.12.2014.

Сніданок. Виселення з готелю. Відвідини української базиліки св. Софії у Римі. Літургія. Після обіду знайомство з історичними памятками Риму. Вільний час у Римі. Нічний переїзд до Мілану.

Мілан

Базиліка св. Софії – спадок, залишений Патріархом Йосипом, один із найкращих храмів зарубіжних українських поселень. Завдяки зусиллям Патріарха, збудована у 1967-1969 роках, базиліка близька за архітектурним стилем до первісної побудови собору Святої Софії в Києві.

День 6, 26.12.2014.

Ранішні молитви. Мілан. Оглядова екскурсія Міланом. Вільний час в місті. Поселення у готель, відпочинок. Переїзд до містечка Сотто-іль-Монте у провінції Берґамо, на краю Альп, де народився і виріс Джузеппе Ронкаллі – майбутній Папа Іван ХХІІІ. Повернення у готель. Нічліг.

Щороку понад мільйон паломників приїжджають, щоб відвідати «папські місця»: la Cascina Palazzо – будинок, де народився Джузеппе Ронкаллі, la Colombera – будинок, де Папа провів своє дитинство, Maitino Са – родинний будинок Ронкаллі в період 1925-1958, який нині є музеєм пам’ятних речей Папи.

День 7, 27.12.2014.

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття до Венеції, де Блаженний Папа Іван XXIII був патріархом. Поїздка на кораблику у центр Венеції . Оглядова екскурсія по Венеції.У Соборі Євангелиста Марка помолимось біля його мощей.  Вільний час. Повернення на кораблику до пункту прибуття. Переїзд до Польщі.

venice

Венеція – місто з багатою історією і невизначеним майбутнім, де замість вулиць – канали, а замість машин – човни та гондоли.  Площа св. Марка – серце Венеції, яка протягом віків була політичним центром Венеціанської республіки. Св. Марко – покровитель Венеції, який символічно представлений крилатим левом. Також перед нами відкриється найграндіозніша споруда Венеції – Палац Дожів, міст Ріальто і багато інших цінностей незвичайного міста на воді.

День 8, 28.12.2014.

Ранішні молитви. Прибуття до Вадовіце – Батьківщини папи Івана Павла ІІ. Поселення у готель. Екскурсія. Поверненя до готелю. Нічліг.

wadovice

Головне місце у Вадовіцах – це родинний будинок Войтилів, в якому майбутній Папа провів перші 18 років свого життя. Поруч є костел, у якому Кароля було охрещено, а опісля молодий Кароль прислуговував тут на богослужіннях, у костелі він часто молився молодим хлопцем. Недалеко від святині – ринок і кафе, в якому папа-поляк смакував місцеві тістечка-“кремувки”.

День 9, 29.12.2014.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Кракова. Оглядова екскурсія по Кракову. Вільний час. Переїзд до України.

краків

Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Збудований поколіннями митців середньовіччя, ренесансу, епохи бароко, викликає подив і притягує мільйони туристів. Вавель. Відвідини Вавельського Кафедрального Собору , в якому коронували і ховали королів, а поряд із ними відомих артистів і державних діячів. Площа Ринок. Маріацький костел, такий суворий ззовні, всередині приховує багатство оздоблення і шедеври готичної скульптури.

osobluvi   УВАГА У вартість подорожі входить:

Транспорт: 
– поїздки автобусом євро класу по маршруту паломництва

Супровід:
– духовний супровід священика
– супровід досвідченого керівника

Проживання:
– готелі 3*, 4*
– 2-3 особи в номері

Харчування:
– 5 сніданків та 1 вечеря (шведський стіл)

Медичне страхування:
– на весь період подорожі

Ваші додаткові витрати:
– екскурсії до 25€

– особисті витрати, проїзд у громадському транспорті.

– візовий збір 35 € та послуги візового центру. Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням

*Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Час подорожі може бути змінено.

*Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Замовити паломництво

  • телефон для запису у Києві:  +38 (044) 279 1920; +38 (096) 330 9679,
  • телефон для запису у Львові: +38 (096) 858 27 57.

e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...Loading...