м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Відгуки паломників до поїздки “Паломництво до Балтії та Скандинавії”

Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Балтії – Скандинавії

ПЕРІОД: 6-16 липня 2016

МАРШРУТ: Львів – Варшава – Вільнюс – Рига – Юрмала – Таллінн – Стокгольм – Осло – Мальмо – Копенгаген – Берлін – Лагевніки – Львів

***

Любов

Важко висловити почуття, які переповнювали мене протягом цієї паломницької подорожі. Організація паломництва уповноваженим керівником Патріаршого паломницького центру була напрочуд організованою і чіткою. Особливо хочу відзначити духовний супровід отця-духівника, який дав мені відповідь на ряд питань, що стосуються віри. Я думаю, що завдяки його служінню кожен з нас укріпився у вірі та любові. Нехай Господь благословляє і надалі вашу потрібну і корисну діяльність.

***

Павло

Глибока дяка Патріаршому паломницькому центру за титанічну працю по організації паломницьких турів.

В поїздці не вперше. З кожним туром більше відкриваю для себе Бога. Нові знайомства. Люди стають добрішими, милосерднішими. Нехай Господь Бог і надалі кріпить вас здоров’ям, дає сили і наснаги для організації паломницьких турів у майбутньому.

Ще раз дякую і низький уклін.

***

Надія

Свій ювілей я давно хотіла відзначити за кордоном. А Бог ще розпорядився щоб я більше пізнала його ще і у паломницькому турі. Такої благодаті, такого спокою  давно не відчувала. Дякую Богові. Що зустріла нових людей – щирих, простих, душевних, а особливо духівника – щиру, розумну особу з добрими очима (аж світяться), хочеться пригорнутися і подякувати за щиру молитву кожного, яка тривала 11 днів. Дуже зворушливо було, коли після богослуження духівник привітав з ювілеєм і всі заспівали “многая літа”. Щиро дякую керівникові за організацію групи, це є надзвичайно клопітка робота. Група була дружня і хороша.

***

Любов

Щиро вдячна організаторам цієї прощі за добре сплановану поїздку. Особлива вдячність духівнику за щирі молитви та науку духовності. Нехай Господь Бог благословить вашу працю та ваші родини!

***

Поїздка була просто шикарна. У порівнянні з прощею, в яку ми зі сім’єю їздили до Тріру і Ам’єну на весняні шкільні канікули 4 роки тому (2012 р.), тепер були просто шикарні готелі, менше нічних переїздів. Єдиний мінус – це зупинки на деяких дуже малих заправках, коли дуже багато часу втрачалося на відвідини туалету. Ну, а деякі екскурсоводи відверто ухилялися від своїх обов’язків.

***

Галина

Дякую щиро організаторам за продуманий маршрут прощі. Низький уклін духівникам за духовні розважання, молитовну науку, розважання в дорозі, піднесення до господа Бога наші молитви. Дякую!!! Творчих успіхів, нових духовних поїздок. Хай Бог благословляє вас та ваші родини.

***

Мар’яна

Чудова, пізнавальна, духовно-збагачуюча подорож. Повертаюся додому з почуттям радості, піднесення та спокою. Дякую організаторам, духівникам, усім паломникам.

***

Євгеній

Казкова поїздка. Найкращі враження. У захваті від духовного супроводу духівника.

***

Василь

Вперше я взяв участь у паломництві 20 р. тому до храму Божого у Зарваниці. А три роки підряд їду у паломницькі тури організовані Патріаршим паломницьким центром до Святої землі, до Турину, і зараз до скандинавських країн. Дуже вдячний Богу, що є такі люди, які організовують такі тури. Брати участь у прощах – це є велике Боже благословення, де я з дружиною впізнаємо і збагачуємо своє життя. Не кожному вдається взяти участь у таких прекрасних турах молитися у такій великій сім’ї, якою стає група прочан. Я дуже вдячний Богу і вам. Це боже благословення.

***

Галина

Хай благословляє Бог все на добрі діла. Дуже вдячна Вам за приємну поїздку за молитви і духовний супровід духівника.

***

Неля

Їду у таку паломницьку подорож перший раз. Дуже сподобалось та вдячна за таке піклування та повагу духівника. Оскільки ми у подорожі були 11 днів, то усі дружно як родина молилися до Господа бога нашого. Хочу усім подякувати та також Патріаршому паломницькому центру за таку організованість. Надіюся, що буду подорожувати і надалі з вами.

***

Олексій

У паломницькій поїздці вперше. Отримав масу вражень, які не йдуть ні в яке порівняння із втомою. Духівник – super. Грамотний, досвідчений духівник, добра, толерантна людина. До нових зустрічей.

***

Галина

Я вдячна Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за цікаву і пізнавальну поїздку. Особлива подяка духівнику за поглиблення віри і духовності. Сподіваюся на подальше співробітництво з вами.

***

Олег

Багато вражень… Все дуже гарно!!! До нових зустрічей!

***

Наталія

Я хочу подякувати Господу Богу, що я маю змогу бути у цій прощі. У цій прощі ми з чоловіком разом і дуже сподобалася організація і дуже дякуємо духівнику за його вміння згуртовувати і доносити Божу любов до людей і віднаходити душевний спокій.

***

Галина

У паломницькій поїздці я перший раз, мені дуже сподобалось. Як духівник вчив нас духовної науки. Він має дар передати своє уміння людям, вести всіх до бога. Керівник дуже гарно і милосердно відносилася до людей. І всі 55 людей, як одна велика родина. У їхніх очах я бачу іскринку любові і милосердя. Мені дуже сподобалася поїздка. Моє намірення поїздки – оздоровитися (у мене звуження судин) і дуже переживала за свою голову. Але Бог такий добрий , що мене нічого не боліло. Я дякую духівнику і всім людям за їхні молитви. Я думаю, що у паломницькій поїздці я вперше, та не востаннє. І своїх дітей обов’язково відправлю у Патріарший паломницький центр, щоб вони відчули і оздоровилися духовно, так, як відчула це я. мені сподобалося все.

***

Іванна

Хочу подякувати Патріаршому паломницькому центру за чудову поїздку. Для мене це не просто туристична поїздка, а пізнання прекрасного світу, створенного Богом. Особливо дякую духівнику! за духовну поживу. Яку давав нам щодня. Ваші слова були сказані всім і стосувалися кожного.

***

Людмила

У паломницькій подорожі я вперше. Вперше у житті сповідалася. Вперше свідомо та з вдячністю причащалася. Велика вдячність за все це духівнику. Розумний, ерудований. Чуйний, сучасний, тактовний з чудовим почуттям гумору та заворожуючим голосом. Дякую за духовне просвітлення і розуміння, що то є ПРОЩА.

***

Жанна

Варто відмітити, що великим позитивом в роботі Патріаршого паломницького центру УГКЦ є організація нових паломницьких маршрутів до визначних святинь світу. Паломництво до країн Балтії та Скандинавії залишає надзвичайно сильне враження , особливо відвідання Гори хрестів у Литві та церков Стокгольму. Ми дуже вдячні нашому духівнику за вміле керівництво групою прочан, щоденні молитви і Служби Божі, духовні та інформаційні бесіди, які в легкій та доступній формі допомагають зрозуміти складні релігійні питання й глибше пізнати Бога. Кожен прочанин повернеться з цієї прощі духовно збагаченим і частинку духовності передасть своїм близьким та знайомим.

***

Лідія

Пам’ятайте Господь Бог опікується кожним, хто є у прощі, і допоможе кожному! Паломництво – саме благодатне, що може бути. Дякую людям, які беруть на себе важку ношу і ведуть нас прочан у цю святу, очищаючу від гріха, навчаючи жити по-Божому – прощу. Ніякі курорти не можуть замінити цю святу поїздку. Молюся за всіх організаторів цієї прощі. Жінки, беріть із собою чоловіків, навіть якщо вони цього не хочуть і ви побачите як проща їх змінить на краще.

***

Вікторія

Дякую за чудову організацію та прекрасне проведення часу з Богом. Дуже гарне поєднання і молитви, і духовного зростання і туризму і відпочинку. Окрема подяка духівнику за духовну підтримку за молитви та за просто приємну проведення вільного часу.

***

Надія

Я вдруге у паломництві з Патріаршим паломницьким центром, я рада, що я стала ближче до Бога, вдячна організаторам, а особливо духівнику, який своїми проповідями торкнувся кожного серця і зумів привернути всіх в одну родину. Для мене проща – це дорога до Бога.

***

Світлана

Я в паломницькій поїздці вперше та й взагалі в такому турі по Європі також вперше. Перед поїздкою були якісь хвилювання , адже я православного віросповідання. Але в самій поїздці з’явився душевний спокій, відчуття щастя, яких я давно не мала. Група була дуже хорошою, організованою, дружньою, та стала у прощі єдиною родиною. Поспілкувавшись з хорошими людьми, побачивши святі місця, повертаюсь до України з відчуттям вдоволення, захоплення, бажанням ще раз поїхати у прощу. Щира подяка духівникові групи, який є священиком від Бога, має дуже добре почуття гумору, є хорошим психологом та має найкращі людські якості (доброту, співчуття, терпіння, розуміння кожного). Щиро вдячна за таку хорошу прощу, що дала мені душевний спокій та бажання творити добро.

***

Олена

Все класно, сподобалось. Дякую за все від всієї моєї сім’ї. Дуже тепла атмосфера в автобусі, прекрасний духівник.

***

Ніна

Я потрапила у паломницьку подорож випадково. Перші дні мені було дуже важко., щиро кажучи у мене був стрес – мозок мій кипів, але згодом, богослуження за богослуженням. Я почала заспокоюватися і настала Божа благодать. Я вдячна Богу, що він дав мені цю поїздку. Окремо, дякую духівнику за слухання та поради, а я старатимусь змінити своє життя і вчити дітей любити Бога. Хочу сподіватися, що ця поїздка не буде останньою.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (32 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: