м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Фатіми, Люрду та святинь південної Європи»

Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Фатіми, Люрду та святинь південної Європи»

ПЕРІОД: 17-29 жовтня 2016

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Венеція – Верона – Мілан – Монпельє – Барселона – Мадрид – Фатіма – Саламанка – Люрд – Ракамадур – Ліон – Стразбург – Прага – Лагевніки – Львів

***

Галина

Збираючись у цю поїздку, знайомі казали, що буде тяжко 2 тижні їхати автобусом. Але я мала наміри пройти всі труднощі цієї паломницької подорожі. Я дістала велику підтримку від Бога, від прочан, які їхали разом зі мною. Надзвичайно цікава подорож. Стільки місць світлих і радісних я відвідала. Окрема подяка керівнику і духівнику. Дуже багато молилися на різні потреби і припущення, і велика благодать зійшла на всіх нас. У нас був дуже дружній колектив паломників. Велика подяка всім, хто приклав свої зусилля і працю, щоб організувати цю подорож.

***

Розана

Щоденно Бог проявляє свою любов до нас, до людства, передовсім до мене. Те, що я зараз знаходжуся на рідних землях моїх дідів – це надзвичайна ласка. Особливою Божою ласкою, виявленням Божої любові – це нагода відвідати стільки різних місць, святих, чудотворних місць, де мала зустрітися з Богом, з Богородицею і з собою. Паломництво було чудове, благословенне, корисне для душі і для тіла. Особисто складаю подяку і признання для Патріаршого паломницького центру УГКЦ за прекрасну організацію і проведення поїздки. За хвилини молитви, науки і повчання.

***

Богдана

Дуже дякую керівникові за гарну організовану прощу до Фатіми і Лурду. Також дякую духівникові за духовний супровід групи, який багато молився і проводив катехизацію. Дякую також водіям за їхній високий професіоналізм.

***

Надія

Паломницька проща, в якій я взяла участь, вразила мене до глибини душі. Ми відвідали святі місця, заплановані програмою. У багатьох місцях слухали розповіді гіда. У душі залишилися почуття, які не висловиш словами. Фільми, які дивилися під час поїздки спонукали до роздумів. Велика вдячність керівнику та духівнику, що все витримали.

***

Галина

Дуже дякую Цариці неба і землі, Матінці Божій, яка дала мені таку можливість відвідати, такі прекрасні місця. Поїздкою задоволена. Дай Боже вам здоров’я і сили організовувати і продовжувати провадити людей дорогою і любові. Я щаслива і дуже Вам дякую за цю прекрасну поїздку.

***

Ірина

На початку нашої мандрівки духівник казав, що наприкінці нашої подорожі ми станемо майже рідними один з одним. Скажу правду, я засумнівалась і посміхнулась. Прошу вибаченняJ. Це була захоплююча подорож, яка була організована керівником. Організованість, терплячість, розуміння, щирість – це ще не всі хороші якості якими повинен володіти керівник, та вони всі і більше є у цього керівника. Тому я дуже вдячна за цікаву подорож керівнику та духівнику. З нами завжди був Бог на протязі мандрівки і це відчувалось кожної хвилини. «Там, де любов, там є Бог»! а також вдячна за мудрі повчання духівнику і його молитви. Дякуємо!

***

Надія

Проща – це шлях, яким Господь допомагає йти, одна молитва паломника може змінити все… велика подяка духівнику, який допомагав збагнути духовну істину християнського життя. У Лурді і у Фатімі у паломників відкривається серце для Божого милосердя та ласки Матінки Богородиці. Високий професіоналізм керівника давав нам впевненість у всіх пройдених шляхах. Щира подяка усім організаторам за чудово проведений час у духовній дорозі.

***

Володимир

Хочу висловити свою велику подяку керівнику і духівнику за цю гарну поїздку по святих місцях країн Європи.

***

Володимир

Хочу Вам висловити щиру подяку за створення та проведення цього паломницького туру до Фатіми , Люрду та святинь Європи. Все було на вищому рівні. Мені все дуже сподобалось. Дякую!!!

***

Андрій

Паломництво було дуже гарне. Все було дуже гарно організовано. Дуже дякую за приємну поїздку.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: