Відгуки паломників до поїздки «Святині Європи – Люрд, Париж, Мілан»

Відгуки паломників до поїздки «Святині Європи – Люрд, Париж, Мілан»

ПЕРІОД: 20-29 липня 2016

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Ліньяно-Сабб’ядоро – Падуя – Мілан – Нарбонн – Люрд – Шартр – Париж – Реймс – Страсбург – Прага –  Лагевніки – Львів

***

Марія

Велика подяка духівнику, керівнику групи та менеджеру з організаційних питань за усі їхні зусилля і старання зробити подорож вдалою і незабутньою… Сама подорож була незабутньою. Вирушаючи у паломницький тур слід пам’ятати, з якою метою ви туди вирушаєте і чого очікуєте від подорожі. Паломницький тур не є шоп-туром чи звичайним екскурсійним з метою максимально комфортно відпочити. Паломницький тур включає бажання познайомитися ближче зі святинями Європи, знайти в цьому духовне задоволення і збагачення. Враження якнайкращі!

***

Романа

Дякую за втілення мрії. Враження незабутні. Особлива подяка духівнику, який зробив цю поїздку духовною прощею. Поїздка по святих місцях – це не просто прогулянка, це поїздка, яка вимагає трохи смирення, терпіння та толерантності. Тому, хто збирається в такий тур за покупками, краще хай не їде. Дякую за поїздку. Бажаю вам успіхів. Сподіваюсь, що ми ще зустрінемось.

***

Ірина

Щиро вдячна за незабутню поїздку, переповнену лише позитивних вражень. Організація на високому рівні, швидке вирішення проблем. Гарно підібраний і різноманітний маршрут мандрівки. Щира подяка духівнику за духовний супровід, молитву, цікаві та повчальні розповіді. Подорожувати – це завжди чудово, але коли подорожує не тільки тіло, але й серце і душа – це надзвичайно. Рекомендую кожному відчути цю гармонію тіла, душі та думок.

***

Наталія

Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру за паломницьку мандрівку. Головне, що ми відвідали усі святі місця, а найперше – Люрд! Керівники групи і духівник нам допомагали на всьому шляху прощі. Дякую їм за все!..  Хай вам щастить!

***

Наталія

Дуже дякую за чудову паломницьку мандрівку! Все було добре, відвідання Люрду – справило неймовірне враження. Дякую ще раз! Все було гарно! Готелі – гарні.

***

Паломник

Дякувати Богові, мети – відвідання святого Люрду – досягнуто, не зважаючи на різні випробування, що траплялися нам. Дякую нашому духівнику, що так гарно давав науку і супровід у цьому паломництву. Дякую керівнику, що зумів усіх нас, таких різних, організувати і дати можливість духовно збагатитися і дізнатися багато нового кожному. Бажаю їм міцного здоров’я і багато сил на організацію ще багатьох паломництв.

Радимо переглянути

04.08.2021
Вихідні у Меджугор’є
ПЕРІОД: 01 - 04 жовтня  (4 днів) ВАРТІСТЬ: 129є + 200грн МАРШРУТ: Львів – Меджугор'є  – водоспад Кравіца – Львів ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096) 330-96-79
02.08.2021
Шляхом Авраама
ПЕРІОД:  08 - 14 квітня ( +/- 3 дні) (8 днів) ВАРТІСТЬ: 950$ МАРШРУТ: Догубеязит - Ван - острів Акдамар - Озеро Ван - Бітліс - Мідьят - Мардін - Дара -...
16.07.2021
Паломництво до Меджугор’є
ПЕРІОД: 12 - 18 вересня (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165€* МАРШРУТ: Львів – Меджугор'є  – водоспад Кравіца – Неум – Львів ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096) 330-96-79