м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Відгуки паломників щодо паломництва до Кальварії Зебжидовської, місця культу Хресної дороги

ПЕРІОД: 23-25 лютого 2018 р.
МАРШРУТ: Львів – Легевники – Краків – Кальварія Зебжидовська – Ченстохова – Варшава – Люблін – Львів

***

Андріана

Сердечно дякую Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за організацію паломницької поїздки до святинь Польщі. Щиро дякую духівнику за його змістовні реколекції і роздуми, а також керівнику за цікаву і змістовну програму. Нехай Всемилостивий Господь благословить вашу працю.

***

Олена

Хочу виразити свою вдячність духівнику нашої групи і керівнику за прекрасну організацію прощі до святинь Польщі. Дякую за їх добрий настрій, терпеливість і ревну молитву під час цієї духовної мандрівки. Дякую за можливість пізнати традиції і духовні скарби Польщі, а також вклонитися святим місцям. Щира подяка Патріаршому паломницькому центру УГКЦ.

***

Ольга і Степан

Велика подяка Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за безцінну роботу, яку ви робите для зміцнення нашої віри і розвитку духовності! Також хочеться подякувати нашому керівнику за бездоганну організацію, духівнику за духовну опіку.

***

Олена

Передати словами свої відчуття під час своєї першої паломницької поїздки неможливо. Одне знаю точно, що це була не остання моя подорож до святинь Європи. Щиро дякую керівнику за терпіння і розуміння до нас, а також духівнику групи за такі гарні духовні науки, молитви, молебні, вервиці, протягом кожного дня нашої прощі. Щиро дякую усім хто спричинився до організації цієї прощі.

***

Любов

Я дуже рада, що поїхала в це паломництво, яке збагатило моє духовне життя. Велика подяка духівнику, який з нами молився, навчав. Вдячна керівнику за організованість, згуртованість нашої групи.

***

Анастасія

Найперше дякую Господу Богу за те, що дозволив мені побувати в духовній мандрівці з чудовими людьми. Дуже вразила організованість, все на вищому рівні. Дякую духівнику, його проповіді дуже вразили мене. За все дуже дякую!

***

Анна

Враження від паломництва залишились яскраві, насичені та приємні! З власного досвіду переконалась, що кожна наступна паломницька поїздка допомагає відкритись і зрозуміти себе та інших краще. Дякую!

***

Оксана

Дуже вдячна за чудове паломництво до святинь Польщі. Прекрасна організація, логістика, дуже корисні і надихаючі науки. Дізналась багато нового для себе. В усіх відвідуваних святих місцях я дуже відчувала ласку Божу і отримала духовну віднову. Вкінці кожного насиченого і повного вражень дня, приємним сюрпризом був дуже високий рівень готелю, де зупинялися. Слава Богу за Патріарший паломницький центр, що дає можливість провести відпочинок з Богом.

***

Леонід

Дякую Патріаршому паломницькому центру за це паломництво. Я перший раз поїхав в таку поїздку і побачив ті святі місця, про які мріяв. Побачив і почув багато цікавого. Дякую керівнику і духівнику за організацію. Після цього паломництва знаю, де би я хотів ще раз побувати в майбутньому. Дякую!

***

Світлана

Найперше дякую Богу та Патріаршому паломницькому центру за таку гарну організацію. Дякую за такий гарно проведений час. Дякую духівнику за гарні науки і взагалі все дуже гарно і корисно. Тому я не кажу паломницькому центру прощай, а кажу до нових зустрічей.

***

Ольга

Я дуже вдячна Богові, що Він мене покликав на таку прощу. Дякую духівнику за духовні науки. Велике дякую.

***

Ірина

Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за таку чудову прощу до святинь Польщі. Також висловлюю велику подяку керівнику за його розповіді, відповідальність. Духівнику за щирість і відданість. Щиро дякую!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (31 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: