м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Відгуки паломників щодо паломництва до святинь Польщі

ПЕРІОД: 05-07 квітня 2019 р. Б.

МАРШРУТ: Львів – Млини – Краків – Лагевніки – Ченстохова – Ярослав – Львів

***

Лариса

Дуже дякую за чудову прощу. Особлива подяка керівнику за терпіння і розуміння. Найглибше вразив духовний провід священика. За все вдячна організаторам. Господу Богу слава навіки!

***

Олег

Дякую за чудову паломницьку подорож. Сподобалося усе. Будемо старатися і далі їздити з вами та рекомендувати своїм знайомим.

***

Тетяна

Вперше їздила з Патріаршим паломницьким центром в поїздку до святинь Польщі. Враження дуже хороші. Дякую організатору за цю поїздку та духівнику за чудові проповіді. Божого вам благословення, а мені нагоди поїхати з вами ще.

***

Ольга

Мої враження від поїздки. Коли є добрі наміри, вони завжди збуваються. В мене була мрія помолитися біля ікони Ченстоховської Богородиці. Відчуття неможливо передати словами, коли я була на цьому святому місці.

Вразили духовні науки священика, збагатили моє духовне життя. Тому дуже дякую Богові за такого духовного провідника в цій подорожі. Дякую керівнику – великий організатор, людина на своєму місці. Водієві також велике спасибі. Бажаю всім такого спокійного водія у всіх подорожах. Нехай всіх вас оберігає Господь Бог і Матінка Божа.

***

Ірина

Дякую за гарну поїздку! Все, як Господь влаштував, перевищило мої очікування. Від дрібних побутових речей (зупинки, автобус, готель тощо) до високодуховних речей (сповідь, проповіді, наука) – все як неймовірно гарний дарунок від Бога! Дякую всім, хто попрацював, щоб усе організувати, хто потурбувався про наш комфорт та духовне наповнення паломництва.

***

Віталій і Марина

Дякуємо Богові, духівнику, керівнику та водію за неймовірну подорож. Все було якнайкраще. Зауважень не маємо. Бажаємо Патріаршому паломницькому центру УГКЦ процвітання та Божого благословення! Дякуємо!

***

Каталіна

Дякую Богові нашому Ісусові Христові за благодать в мої 80 років відвідати святі місця. Щира вдячність духівнику за його святий, щирий, високоосвічений супровід цього паломництва. Дякую керівникові групи за його знання і прекрасне відношення до прочан. Дякую сестрі-монахині за її увагу, щиру посмішку, любов до нас. Слава Ісусові Христові!

***

Андрій

Цікавий, гарно організований тур. Хочеться побажати Патріаршому паломницькому центру багато нових пізнавальних поїздок. Ще раз подяка організаторам туру!

***

Любомира

Висловлюю подяку організаторам туру: духівнику, сестрі-монахині, керівнику, водію за інтелігентне душевне відношення. В цій поїздці збагатилася духовно. Сподіваюсь, якщо буде дозволяти здоров’я, здійснити паломництво до інших святинь. Щиро бажаю здоров’я усім учасникам туру.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: