м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Відпочинок на морі в Неумі та Меджугор’є

ПЕРІОД:  25 липня – 1 серпня (8 днів)
ПЕРІОД: 19 серпня – 26 серпня (8 днів)
ПЕРІОД: 21 вересня- 28 вересня (8 днів)
ВАРТІСТЬ: 260 €*
МАРШРУТ: Львів – Меджугор’є  – водоспад Кравіца – Неум – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30.

Меджугор’є – місце об’явлення Пресвятої Богородиці.
Невеличке хорватське селище в Боснії, яке розташоване біля підніжжя двох гір – Крижевац і Подбрдо, звідки його і назва. На початку 80-х років Меджугор’є стало місцем об’явлення, куди щороку приїжджають тисячі людей.
1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові о 7.00. Божественна Літургія за щасливу дорогу у Патріаршому домі.  Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Перегляд фільму на богословську тематику. Проходження кордону. Реколекційні науки. Вечірні молитви.  Нічний переїзд через Угорщину та Хорватію до Боснії і Герцеговини.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Меджугор’є, поселення. Обід. Відпочинок. Божественна Літургія.

Меджуґор’є розташоване у місцевості Цітлук на сході Герцеговини. Разом з чотирма іншими поселеннями (Біяковичі, Вйоніца та Сурманці) складає велику парафію – Меджуґор’є. Сама назва  Меджуґор’є має слов’янське коріння і означає місцевість між горами. Меджугор’є в останнє десятиліття ХХ століття, як і на початку ХI, стало унікальним місцем на землі, куди приїжджають люди з усього світу. Всі події розпочались 21 червня 1981р., коли в Подбрдо, що є частиною села Біяковичі, згідно з свідоцтвами шістьох дітей, було об’явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, зі слів візіонерів, Богородиця запрошує всіх до миру і навернення.

У другій половині дня. Молитва Вервиці на горі об’явлень Богородиці Подбрдо. Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджуґор’є:  молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн.

Повернення до готелю.  Вечеря.  Ночівля.

3 ДЕНЬ

Хресна Дорога на горі Кріжевац. Сніданок. Божественна  Літургія.

Крижевац – це гора, що височіє над Меджугор’єм, і де парафіяни спорудили хрест у пам’ять про 1900-річчя розп’яття Ісуса Христа. З 1934 року тут відправляється Свята Літургія в першу неділю після свята Різдва Богородиці. У 1988 р. були встановлені бронзові рельєфні зображення стацій Хресної дороги. Крижевац став Голгофою Меджугор’я. Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів.

У вечірній час щоденна молитовна програма: молитва Вервиці, молитви за зцілення, молитва за мир в Україні. Повернення до готелю.  Вечеря.

4 ДЕНЬ

Сніданок.

Цього дня буде унікальна можливість побувати на зустрічі з Ненсі і Патріком –  мільйонерами, які раніше не вірили у існування Бога, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. Зараз вони  проживають в Меджугор’є та свідчать про  своє життя паломникам служачи для священиків і церкви, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому будинку схожому на замок.

Вільний час на приватну молитву.

У вечірні щоденна молитовна програма: молитва Вервиці, молитви за зцілення, молитва за мир в Україні. Повернення до готелю.  Вечеря.

Ночівля.

5 ДЕНЬ

Сніданок.  Божественна  Літургія. Виселення з готелю. Переїзд на водоспад Кравіца. Вільний час. Відпочинок на озері біля водоспаду (за умови сприятливої погоди).

Водоспад Кравіца  витікає він з  річки Требізат — притоки Неретви. Це  друга за величиною ріка у Боснії і Герцеговині. Розташовується водоспад на території заповідника, тому вхід сюди – платний (5 євро з особи).

Приїзд у місто Неум. Поселення в готель.  Вільний час на морі.

Ночівля в готелі.

6 ДЕНЬ

Сніданок.  Божественна  Літургія. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія у Мостар.

Мостар – історичний центр Герцеговини, місто з мальовничими краєвидами, прекрасними мостами через річку Неретва і добродушними місцевими жителями.  Це п’яте за кількістю населення місто в країні. Тут багато мечетей: більшість жителів мусульмани. Головні пам’ятки кожного міста – це, звичайно ж, люди, а ще мости і мечеті, які вони побудували. Найпопулярніший з мостів – Старий міст.  Другий за значимістю міст – Кривий міст. Це арочний міст, який є переправою через річку Радобля  і розташований недалеко від Старого мосту. Старе місто сам по собі є пам’яткою. Це вузькі бруківкою викладені вулиці, торгові магазинчики, мости, мечеті, католицькі церкви, зруйновані будівлі і навіть пам’ятник Брюсу Лі в парку Зренєвац.

Вечеря. Ночівля в готелі.

7  ДЕНЬ Сніданок.  Божественна  Літургія. Відочинок на морі.  Виселення з готелю. Нічний переїзд.

8 ДЕНЬ Ранішні молитви. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;

– медичне страхування з покриттям COVID-19;
– 5 ночівлі у готелі (2-3 особи в номері);
– 5 сніданків;
– 3 обіди в Меджугор’є.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

 – особисті витрати;
– медичний висновок (дослідження методом ПЛР) щодо негативного результату інфікування вірусом SARS-CoV-2, виданий не пізніше 48 годин на момент в’їзду;

– водоспад Кравіца, вхід 5Є;
– екскурсія в Монсерат ( залежно від набору групи).

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: