м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Ювілейний Рік Божого Милосердя у Римі та Ватикані – паломницька подорож

ПЕРІОД: 26 травня – 1 червня (7 днів)
ПОЖЕРТВА: 285€*
МАРШРУТ: Марія Повч – Венеція – Ассізі (Асиж) – РимВатикан – Відень – Братислава – Лагевніки
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

У паломництві візьмуть участь переможці конкурсу Міжнародного фестивалю дитячої духовної пісні «Пісня серця» та заслужений артист України Тарас Курчик.

Паломницька подорож до святинь Угорщини, Італії, Австрії, Словаччини, Польщі.

 osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ  osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– 4 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);
– 4 сніданки.
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– оплата за доїзд у центр Венеції корабликом туди і назад;
– візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди)
– послуги візового центру 20 (сплачуються у гривнях);
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;
– медичне страхування 100 – 300 грн (у випадку відсутності страхового полісу).

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 9.30 біля Центрального залізничного вокзалу. Посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд до Угорського кордону. Проходження кордону. Прибуття у м. Марія Повч, де знаходиться славна на всю Європу, ікона Божої Матері. Відвідини монастиря та церкви св. Михаїла, вшанування чудотворної ікони. Вільний час. Нічний переїзд до Італії.

Марія Повч – невелике містечко в Угорщині, в минулому село Карпатської Русі. Тут, у греко-католицькому василіянському монастирі св. Михаїла зберігається чудотворна ікона Матері Божої Повчанської, що її греко-католики Закарпаття вважають покровителькою свого краю. 4 листопада 1696 року, під час богослужіння з очей Пресвятої Богородиці потекли сльози. Чудо сльозіння тривало з невеличкими перервами понад місяць. Невдовзі прославлену ікону перевезли до Відня, де вона перебуває до сьогодні. У с. Повч залишили нововиготовлену копію. Однак за якийсь час сльозами вкрилася й вона. Сльозіння повторювалося чотири рази (останнє у 1917 р.). У світі не існує жодної ікони, яка б являла чудо сльозіння так багато разів. Богородиця в Марія Повч вислуховувала людські молитви, сповняла їхні просьби, зокрема допомагала калікам і виліковувала від різних хвороб.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Італії. Переїзд на кораблику до центру Венеції. Оглядова прогулянка Венецією. Божественна літургія. Відвідини Собору Євангелиста Марка, молитва біля його мощей. Вільний час. Повернення до автобусу. Переїзд до готелю, поселення. Нічліг.

Венеція – місто з багатою історією і невизначеним майбутнім, де замість вулиць – канали, а замість машин – човни та гондоли. Собор Євангелиста Марка є центральним собором міста. Збудований у візантійському стилі з метою розміщення в ньому мощей святого. Святий Марко є покровителем Венеції, котрий символічно представлений крилатим левом. Серцем Венеції є Площа св. Марка, яка протягом віків була політичним центром Венеціанської республіки. Іншими грандіозними спорудами Венеції є також Палац Дожів, міст Ріальто.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Прибуття в Ассізі (Асиж). Відвідини Базиліки Святого Франциска. Спільна молитва у храмі. Вільний час. Переїзд до столиці Італії. Прибуття до Риму. Поселення у готель, вільний час, відпочинок. Нічліг.

Містечко Ассізі (Асиж), мабуть, ніколи не стало б відомим для усього світу, якби не один його мешканець. Його звали Джованні Бернардон. Однак в історії він більше відомий як святий Франциск Ассизький. Він був засновником чернечого ордену францисканців. Усе життя цього подвижника було наповнене великими справами любові до Бога і до ближнього.

4 ДЕНЬ

Рим. Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія в українській базиліці Святої Софії Божої Премудрости. Зустріч з українською громадою. Концертна програма переможців конкурсу Міжнародного фестивалю дитячої духовної пісні «Пісня серця». У другій половині дня прогулянка античним Римом: Колізей, Римські Форуми, фонтан Треві, Пантеон. Повернення до готелю. Нічліг.

Собор Святої Софії займає почесне місце з-поміж багатьох архітектурних шедеврів італійської столиці. Розташований на одному з пагорбів, собор є справжньою оазою українського життя. За час свого існування він став справжнім духовним центром українців, розсіяних по цілому світі. Його будівничим є велична постать – Патріарх Йосиф Сліпий. Він особисто склав план декоративного наповнення храму і сьогодні храм промовляє історією української Церкви до своїх відвідувачів. Цей храм є одним з найкращих закордонних храмів УГКЦ. Собор Святої Софії є відпустовим місцем для усіх прочан, котрі його відвідують.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Знайомство з Ватиканом. Паломництво до Гробу Святого Петра – процесійний вхід до Базиліки Святого Петра через Святі Двері. Час на особисту молитву. Відвідини інших християнських святинь: Собор Пресвятої Діви Маріі «Великої», катедральний собор Риму Святого Івана Хрестителя в Лятерані, капелла святого Лаврентія «Святая Святих» і Святі Сходи з преторіанського палацу Пилата, Собор святого Павла «За міською стіною», під головним вівтарем якого знаходиться гробниця Апостола Павла. Нічний переїзд до Австрії.

Якщо, за давнім прислів’ям, усі дороги провадять до Риму, то в Римі, без сумніву, всі дороги провадять до Ватикану – міста в місті, держави в державі, величного центру Католицької Церкви, Святішого Престолу Святого Петра, Апостольської Столиці, збудованої на місці, де в 67 році по Різдві був розіп’ятий і похований вірний учень Христовий – святий апостол Петро. Молитовним, паломницьким центром Ватикану є Собор Святого Петра, який називають серцем католицького світу. Собор збудований над гробом святого апостола, що загинув мученицькою смертю від руки імператора Нерона, який наказав публічно розіп’яти його. Вважаючи себе недостойним зазнати тих самих мук, що й Господь, апостол попросив розіп’яти себе вниз головою. Згодом учень Петра св. Климент узяв тіло апостола і поховав тут же, на Ватиканському пагорбі.

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Відня. Божественна Літургія у храмі Св. Варвари УГКЦ. Оглядово-пішохідна екскурсія: храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, резиденція династії Габсбургів, Парламент, Ратуша, Віденська опера. Вільний час. Переїзд до Словаччини. Прибуття до Братислави. Знайомство з містом: національний театр, храм святого Мартіна, Михайлівські ворота, Братиславський град, фонтан Роланда, Стара Ратуша. Поселення у готель. Нічліг.

Храм великомучениці Варвари греко-католицької парафії у Відні знаходиться під заступництвом святої, котра в юному віці постраждала за сповідання Христової віри. Святість великомучениці Варвари засвідчувалася багатьма чудесами, які відбувалися біля її гробниці. На головному престолі церкви зберігається частинка мощей святої. Святий Йосафат Кунцевич є другим захисником української парафії. Кунцевич був талановитим проповідником, став національним символом та мучеником за Унію (об’єднання з католицької церкви). Мощі Св. Йосафата, внаслідок релігійних та політичних подій, довший час покоїлися на головному престолі церкви св. Варвари. Зараз вони перебувають у базиліці святого Петра в Римі. А у храмі і надалі зберігається оригінальна труна.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд до Польщі. Прибуття у Лагевніки. Відвідини Санктуарію Божого милосердя у монастирі Сестер Милосердя Божої Матері, де у каплиці знаходиться образ Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської. Божественна Літургія в українській каплиці УГКЦ Всіх Святих українського народу. Вільний час. Переїзд до кордону України. Прибуття у Львів ввечері.

У Лагевніках в монастирі Сестер Милосердя Божої Матері провадила своє подвижницьке життя один із найбільших містиків Католицької Церкви сестра Фаустина Ковальська (1905 – 1938), яка в особистому одкровенні, даному їй від Бога, досвідчила глибину Божого Милосердя і необхідність його особливого вшанування. Санктуарій Божого Милосердя, який виник на місці монастиря, став одним із найбільших паломницький центрів Європи. Найбільша реліквія санктуарію — копія образу Ісуса Милосердного. Образ був створений на прохання Самого Господа Ісуса Христа під час об’явлення сестрі Фаустині, яке сталося в лютому 1931 року. Саме таким, як зображено на іконі, Христос і являв Себе монахині. На іконі з Христового серця пробиваються червоний та білий промені на спогад про кров і воду, які витекли пронизаного списом боку Спасителя. Ці промені є символом відкупительної жертви Ісуса Христа, вчиненої Ним через безмежне милосердя до людей. На іконі прикріплена табличка зі словами, якими Христос через с. Фаустину заповідав молитися до Його Милосердя: «Ісусе, довіряю Тобі».

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– 4 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);
– 4 сніданки.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– оплата за доїзд у центр Венеції корабликом туди і назад;
– візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди)
– послуги візового центру 20 (сплачуються у гривнях);
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;
– медичне страхування 100 – 300 грн (у випадку відсутності страхового полісу).

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була безпечною та комфортною.

Замовити паломництво: 

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua
  • м.Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а. 
  • м. Львів, вул. Руська 10

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (32 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...Loading...