м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

З молитвою про Україну паломники подолали 6000 км

Днями група прочан, які подорожували з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ, повернулась в Україну. Під час паломництва «Християнські реліквії Європи: Париж, Люрд» паломники подолали 6000 кілометрів, відвідавши основні християнські святині у Європі.

Відповідно до маршруту, паломники відвідали зокрема Кальварію Забжидовську (Польща), де взяли участь у спільній Літургії  біля чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, молячись за померлих. У Празі (Чехія) прочани відвідали багато храмів, вшанували чудотворну фігурку Ісуса та стали учасниками Божественної літургії у храмі Святого Климентія, де молиться українська діаспора.

Паломництво - Париж

Відвідавши Люксембург та Брюссель, прочани дісталась до містечка Брюгге (Бельгія), де у Капеллі Крові Ісуса Христа зберігається на вовні кров Спасителя, до якої прочани мали можливість прикластися, випрошуючи кращу долю для України.

Наступною зупинкою був Париж (Франція). Тут молились на Літургії в українському храмі святого Володимира, відвідали собор Паризької Богоматері, де зберігається Терновий Вінок Спасителя і взяли участь у молитовній процесії вшанування цієї реліквії,  приклавшись до неї.

Паломництво - Терновий вінок

У Шартрі духівник групи, разом з прочанами, відслужив молебень до Богородиці біля Омофору Діви Марії.

Прибувши до Люрду – місця об’явлення Богородиці, паломники взяли участь у Божественній Літургії в українській церкві святого Володимира, а також отримали благословення від владики Бориса(Гудзяка), який у цей час був на конференції у Люрді. У цьому святому місці група відвідала печеру Масабель, базиліку Непорочного зачаття, базиліку Вервиці, крипту та молились на Хресній дорозі, яку провадив духівник групи отець Дмитро Гриник – священник Львівської Архиєпархії .

Попрощавшись з Люрдом, група паломників відвідала Страсбург. Далі подорожували до Мюнхену (Німеччина). У Мюнхені на могилі Степана Бандери отець Дмитро відслужив Божественну літургію за померлих і панахиду за усіма загиблими за волю України.

Паломництво - Люрд

Далі паломницький шлях пролягав через Відень(Австрія) та Будапешт (Угорщина), де прочани також молились у найбільших святинях цих європейських столиць. Увесь паломницький маршрут прочан супроводжував керівник групи брат Юрій Дроф`як.

Повні вражень та духовного збагачення, прочани повернулись до своїх домівок з подякою Богу за цю духовну мандрівку.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (34 голоси, середня оцінка 4.50 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: