м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

З молитвою про Україну паломники подолали 6000 км


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'mh_post_meta' not found or invalid function name in /home/solom124/public_html/wp-includes/plugin.php on line 496

Днями група прочан, які подорожували з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ, повернулась в Україну. Під час паломництва «Християнські реліквії Європи: Париж, Люрд» паломники подолали 6000 кілометрів, відвідавши основні християнські святині у Європі.

Відповідно до маршруту, паломники відвідали зокрема Кальварію Забжидовську (Польща), де взяли участь у спільній Літургії  біля чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, молячись за померлих. У Празі (Чехія) прочани відвідали багато храмів, вшанували чудотворну фігурку Ісуса та стали учасниками Божественної літургії у храмі Святого Климентія, де молиться українська діаспора.

Паломництво - Париж

Відвідавши Люксембург та Брюссель, прочани дісталась до містечка Брюгге (Бельгія), де у Капеллі Крові Ісуса Христа зберігається на вовні кров Спасителя, до якої прочани мали можливість прикластися, випрошуючи кращу долю для України.

Наступною зупинкою був Париж (Франція). Тут молились на Літургії в українському храмі святого Володимира, відвідали собор Паризької Богоматері, де зберігається Терновий Вінок Спасителя і взяли участь у молитовній процесії вшанування цієї реліквії,  приклавшись до неї.

Паломництво - Терновий вінок

У Шартрі духівник групи, разом з прочанами, відслужив молебень до Богородиці біля Омофору Діви Марії.

Прибувши до Люрду – місця об’явлення Богородиці, паломники взяли участь у Божественній Літургії в українській церкві святого Володимира, а також отримали благословення від владики Бориса(Гудзяка), який у цей час був на конференції у Люрді. У цьому святому місці група відвідала печеру Масабель, базиліку Непорочного зачаття, базиліку Вервиці, крипту та молились на Хресній дорозі, яку провадив духівник групи отець Дмитро Гриник – священник Львівської Архиєпархії .

Попрощавшись з Люрдом, група паломників відвідала Страсбург. Далі подорожували до Мюнхену (Німеччина). У Мюнхені на могилі Степана Бандери отець Дмитро відслужив Божественну літургію за померлих і панахиду за усіма загиблими за волю України.

Паломництво - Люрд

Далі паломницький шлях пролягав через Відень(Австрія) та Будапешт (Угорщина), де прочани також молились у найбільших святинях цих європейських столиць. Увесь паломницький маршрут прочан супроводжував керівник групи брат Юрій Дроф`як.

Повні вражень та духовного збагачення, прочани повернулись до своїх домівок з подякою Богу за цю духовну мандрівку.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (34 голоси, середня оцінка 4.50 із 5)
Loading...