м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Запрошуємо у вересневі паломництва до Святої Землі

Патріарший паломницький центр пропонує усім охочим долучитися до вересневого паломництва на Святу Землю ‒ унікального і неповторного місця Божого об’явлення і Божого народження.

Саме тут розгорталася історія вибраного народу, коли Господь готував прихід на землю Свого Сина. Тут мешкали всі роди-предки Ісуса Христа, долі яких переплелися, творячи Його людську, земну історію. Тут Божий Син народився, виріс і ніс своє служіння аж до смерті на хресті і воскресіння. Тому Свята Земля дарує ні з чим не зрівняні переживання Божої присутності, ясне відчуття реальності Боговтілення в Христові і нашої, людської, причетності до Нього.

Маршрут паломництва пролягатиме через місця, описані у Святому Євангелії:Вифлеєм, де народився Ісус, Галілея, край, де Він жив та розпочав проповідувати, Кана Галілейська, місто першого Христового чуда, Єрихон, місце де росте дерево Закхея, символ людського навернення, Гора Тавор,гора Преображення Господнього, Єрусалим, місто останньої подій земного життя Ісуса Христа. Також відвідаємо Мертве море, де неподалік у печерах знайшли фрагменти Старого завіту.

Під час прощі паломники відвідають ріку Йордан, де вони зможуть відновити хресні обіти та омитися у водах Йордану, отримавши благословення священика. У Кані Галилейській подружні пари – паломники до Святої Землі – відновлять свої шлюбні обітниці.

Протягом паломництва священик відправлятиме Святу Літургію для прочан у храмах, що прославляють знаменні події та постаті святих, основоположників сучасного християнства. До та під час Літургії можна буде приступити до Тайн Сповіді та Євхаристії.

Групи паломників впродовж духовної мандрівки будуть супроводжувати:

отець Ігор Яців, керівник Департаменту інформації,

отець Никанор Лоїк, настоятель Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ,

отець Любомир Яворський, керівник Патріаршого паломницького центру УГКЦ, та заступник  керівника військового капеланства.

Паломницька програма на 8 днів (9-16 вересня) – лише 680 дол!

Деталі паломницьких поїздок за посиланням http://pilgrimage.in.ua/category/svyata-zemlya/, або за тел.:

Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;

Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Скористайтеся нагодою – у вересні найдешевше!

Бажаєте подорожувати безкоштовно або отримати знижку на поїздку? – Дізнайтеся про нашу програму лояльності за посиланнямhttp://pilgrimage.in.ua/prohrama-loyalnosti/

Патріарший паломницький центр УГКЦ
pilgrimage.in.ua

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (31 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: