м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Запрошуємо Вас долучитися до паломництва на Святу Землю [1-8 вересня 2013]

Патріарший паломницький центр з нагоди року Віри запрошує Вас долучитися до паломництва на Святу Землю, що відбудеться 1-8 вересня 2013 р. Б. Духовним провідником групи стане о. Олег Панчиняк (Київ).

Під час прощі паломники відвідають міста, де під час свого земного життя проповідував та творив чуда наш Спаситель – Ісус Христос: Назарет, Галилею, Вифлеєм та Єрусалим. Щодня священики відправлятимуть Святу Літургію для прочан у місцях, де творилася Історія Спасіння. До та під час Літургії можна буде приступити до Тайн Сповіді та Євхаристії.

На п’ятий день паломники відвідають ріку Йордан, де вони відновлять хресні обіти та омиються у водах Йордану, отримавши благословення священика. У Кані Галилейській подружні пари – паломники до Святої Землі – відновлять свої обітниці, що вони складали під час шлюбу. Це стане особливою духовною подією в їхньому житті та додасть наснаги щоразу вибирати одне одного, якою б складною не здавалася спільна стежка подружнього життя.

“Найперше я дякую Богу за те, що Він дає мені можливість відвідати Святу Землю, – ділиться о. Олег Панчиняк. – У рік Віри, простуючи дорогами Ісуса Христа, ми отримаємо змогу поглибити віру власну, відновити її. Згадуючи, що відбулося у Святій Землі 2000 років тому, ми переживатимемо ці події у своєму серці. Особливо радію, що подружжя, зможуть відновити свої обітниці у місті, де вчинив своє перше чудо Ісус Христос – Кані Галилейській.

Вірю, що ми повернемося іншими людьми – такими, котрі у паломництві зустріли живого Господа, що переобразив наше мислення та наші серця; і продовжує робити це надалі”, – сказав отець Олег Панчиняк.

З усіма деталями вересневого паломництва можна ознайомитися за посиланням: http://pilgrimage.in.ua/?p=36.

Прес-служба Патріаршого паломницького центру

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (31 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...