З нагоди вшанування 400-ліття смерті св. священномучиника Йосафата

З нагоди вшанування 400-ліття смерті св. священномучиника Йосафата

10/11/2023 – 17/11/2023

Італія

Флоренція, Верона, Рим, Ватикан, Асиж, Падуя, Венеція

390є+400грн.

1 день

Виїзд
Ранішній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до Верони.

2 день

Ранішнє прибуття до Верони.

Сьогодні ми матимемо змогу побувати у чарівному місті Італії – Вероні. Екскурсія містом. Літургія.

Верона — це дві тисячі років історії, які застигли на вулицях міста: римський амфітеатр, старовинні церкви та пам’ятки культури. Це місце, яке просякнуте романтикою і минулим, а історичний центр є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Арена — головна визначна пам’ятка Верони й один з найбільших амфітеатрів коли-небудь побудованих римлянами. Була зведена для гладіаторських боїв в І ст. Амфітеатр вміщував близько 30 000 осіб. Велика частина зовнішнього кільця амфітеатру була пошкоджена під час землетрусу 1117 р., але внутрішня частина непогано збереглася. Також зовнішнє кільце було частково розібране в V-VI ст. для будівництва другої міської стіни. В епоху Відродження Арену розбирали для будівництва нових будівель. У Середньовіччі тут розташовувалися численні крамнички. Зараз тут проходять літні оперні сезони.

Будинок Джульєтти — символ Верони. Ймовірно, це місце знаменитої сцени з усім відомої трагедії геніального Шекспіра. Фактично ж будинок не має ніякого відношення до Джульєтти. Хоча будівля є старою (ХІІІ ст.). Балкон добудували у 1936 р. й назвали “Будинком Джульєтти” для залучення туристів. Зазвичай, невеликий двір заповнений закоханими парами, які фотографуються на балконі та залишають записки на стіні.

Дуомо — катедральний собор Пресвятої Марії , побудований в ХІІ ст. на місці старої церкви VIII ст., зруйнованої під час землетрусу. Дуомо має багато прикрашений мармуровий романський фасад, поруч прибудована дзвінниця. Інтер’єр містить безліч творів мистецтва.

Церква св. Стефана — є однією з найстаріших ранньохристиянських церков Верони, збудована в V ст. У церкві зберігаються дорогоцінні картини XIV ст. та твори художників епохи Відродження Карото, Фарінаті й Брусасорзі.

Переїзд до готелю в Рим. Поселення. Ночівля.

3 день

Розпочнемо свій ранок у Римі Божественною Літургією в Базиліці Апостола Петра у Римі, яку очолить Блаженніший Святослав (Шевчук) з нагоди ювілейного року 400-річчя мученицької смерті священномученика Йосафата.

Ватикан — найменша у світі незалежна держава, анклав посеред Риму в Італії. В ньому розташовується резиденція Папи Римського, територія Святійшого Престолу (Престолу Святого Петра), центрального органу Католицької Церкви.

Базиліка Святого Петра названа на честь першого Папи Римського святого апостола  Петра, останки якого поховані в базиліці. Його будівництво розпочалося в 1506 р., А завершилось у 1626 р. У його будівництві брали участь такі блискучі архітектори, як Мігель Анхель, Браманте та Карло Мадерно.

Екскурсія по античному Риму: Пантеон, фонтан ді Треві, Замок Ангела, П’яцца Навона. Вечеря та нічліг у готелі.

Екскурсія Римом.
Повернення в готель. Ночівля.

4 день

Сніданок. Продовжує відкривати для себе Рим.

Сьогодні ми відвідаємо Базиліку Святого Івана на Лятерані та Базиліку Матері Божої Більшої, а також Святі Сходи, по яких Ісус підіймався на суд до Пилата.

Повернення в готель. Ночівля.

5 день

Переїзд до Асижу міста св. Франциска та св. Клари. Літургія. Базиліка Св. Франциска, де спочивають мощі святого, Базиліка Св. Клари, Базиліка Св. Марії та Ангелів, церкву Св. Дам’яна.

Ночівля в готелі біля Флоренції.

6 день

Розпочинаємо день у Флоренції.

Пам’ятки Флоренції відомі на весь світ: легендарна і дивовижна Санта-Марія-дель-Фйоре, Понте Веккіо, Санта-Марія-Новелла і багато інших пам’яток історії та архітектури. А особлива атмосфера Старого міста, в якому гуляли і творили Леонардо, Мікеланджело, Донателло, Джотто, надає перлині Тоскани особливу чарівність і шарм.Собор Санта-Марія-дель-Фйоре – головна визначна пам’ятка і найбільш впізнаваний символ Флоренції. Це красивий і значний собор з обробкою з рожевого, білого і зеленого мармуру виконаний в готичному стилі. Побудований на місці, де колись стояв древній собор Флоренції Санта Репарата, залишки якого видно в склепі.

Базиліка Санта-Марія-Новела, як правило, не входить в число найпопулярніших місць у Флоренції та це несправедливо. Архітектурно це одна з найважливіших церков у готичному стилі в Тоскані. Над фасадом працювали знамениті архітектори Таленті та Альберті. Інтер’єр містить незвичайні шедеври, в тому числі: “Трійця” від Масаксіо, фрески і “Розп’яття” Джотто. До створення купола доклав руки відомий інженер і архітектор Брунеллескі. Церква побудована на романському фундаменті, сліди якого можна помітити в нижній частині мармурового фасаду.

Базиліка Санта-Кроче була побудована для францисканського ордену в 1294 р. за проєктом Арнольфо ді Камбіо. У ній спочивають Легендарні сини міста — Мікеланджело, Макіавеллі та Галілео Галілей. Тут також встановлена гробниця Данте, але вона порожня. Фасад церкви виконаний з багатобарвного мармуру. Усередині можна помилуватися на фрески Гадді, Джотто та інших майстрів. В храмі також є гробниця італійського драматурга Джованні Баттіста Нікколіні, яка надихнула авторів Статуї Свободи.Переїзд на ночівлю в транзитний готель. Ночівля.

7 день

Сьогодні ми буде у місті Падуя. За бажанням можна відправитись на екскурсію у Венецію.
Піша екскурсія Падуєю.

Ми відвідаємо великий храмовий комплекс собору св. Антонія Падуанського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу.

Славиться також Падуя базилікою святої Юстини. У цьому храмі знаходяться мощі святого євангелиста Луки. Він бачив воскреслого Христа, був сподвижником апостола Павла, лікарем, першим іконописцем. Помер мученицькою смертю у місті Фіви в Греції. Його мощі були перенесені до Константинополя, а пізніше – передані монастирю в Сербії, звідки були викуплені італійцями в турків в Середньовіччі.

Переїзд до Венеції публічним транспортом (факультативно). Екскурсія Венецією. Повернення в Падую.

Венеція абсолютно унікальна. По-перше, вона стоїть на воді, що само по собі незвично, по-друге, в ній немає ні язичницьких, ні сучасних нашарувань: це Місто, яке зберегло до нашого часу середньовічне християнство, насичене святинями. Буває, що в одному невеликому храмі зібрані кілька святинь, які вражають своєю значимістю.

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про історію Венеції.

Ми дійдемо до головної визначної пам’ятки Венеції Собору святого Марка. Справжнім скарбом цього храму є мощі цього апостола.

У вільний час зможемо прогулятись вузькими вуличками Венеції, за бажанням піднятись на дзвіницю собору св.Марка, сфотографуватись на мості Ріальто та насолодиться видом на Гранд Канал.

Нічний виїзд додому.

8 день

Вечірнє прибуття до України.

До зустрічі!

У вартість входить: страхівку, проживання в готеляхзі сніданками, трансфер автобусом єврокласу, супровід священника та керівника групи.

У вартість не включено: екскурсійний пакет та квитки на транспорт по місту – 50є; туристичний збір (city-tax), особисті витрати.

Related Blogs

Posted by admin | 26.02.2019
В ТУРЕЧЧИНУ – ДО ДЖЕРЕЛ ХРИСТИЯНСТВА
Туреччина мало асоціюється в сучасної людини з християнством, адже сьогодні це мусульманська держава. Здавалось би, чого шукати тут християнському паломникові? Натомість саме ця земля по праву вважається другою Святою землею...
Posted by admin | 09.11.2018
10 ФАКТІВ ПРО СВЯТИНІ РІЗДВА ХРИСТОВОГО У ВИФЛЕЄМІ
Якщо під час Різдва Христового вам пощастить побувати у Вифлеємі, ви отримаєте унікальну щасливу нагоду в усій повноті досвідчити дух місця й часу цієї надважливої євангельської Події. Адже Вифлеєм (Бейт-Лехем),...
Posted by admin | 29.05.2018
До Вільнюса в пошуках Божого милосердя
Вирушаючи до Вільнюса, маємо можливість побачити одне з найкрасивіших міст не тільки Прибалтики, а й усієї Європи. Столиця Литви є однією з найзеленіших столиць у світі. Починаючи з XIII ст....