Паломництво до Меджугор’є

Паломництво до Меджугор’є

27/11/2023 – 02/12/2023

Боснія та Герцеговина

Меджугор’є

185€+400грн

1 день

Виїзд зі Львова. Проходження Україно – угорського кордону.

Нічний переїзд  до Боснії і Герцеговини.

2 день

Приїзд до Меджугор’є. Поселення у готель. Обід.

Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є.

Відвідування церкви Св. Якова,  мироточивого Хреста та могили отця Славка Барбаріча.

Вечірня молитовна програма.

3 день

Сніданок.

Сходження на гору Подбрдо*.

Літургія.

Зустріч з спільнотою Світло Марії.

Зустріч із спільнотою «Ченаколо»*.

Обід. Вільний час.

*Подбрдо – так називають це місце, що у селі Б’яковічі, де візіонери вперше побачили Богородицю – Царицю Миру. З того часу тут збираються прочани, щоб разом молитися на вервиці. Біля підніжжя Подбрдо – гори об’явлень, знаходиться “Голубий Хрест”, де з 4 липня 1982 р. збираються молитовні групи.

*Спільнота «Ченаколо» – заснована італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві.

4 день

Сходження на гору Кріжавец*. Хресна дорога. Сніданок. Літургія. Зустріч з Патріком і Ненсі**. Обід. При бажанні можна відвідати водоспад Кравіца та місто Мостар. Вільний час. Вечірня молитовна програма..

*Гора Кріжевец височить над Меджугор’єм. На її вершині споруджений хрест в пам’ять про 1900-ліття розп’яття Ісуса Христа. З 1934 року тут правиться Служба Божа у першу неділю після Різдва Богородиці (свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього). На цій горі паломники (індивідуально та групами) здійснюють Хресну дорогу, переходячи від стації до стації, а на самій вершині мають змогу побути наодинці в тиші перед Богом. Кріжевиц став Голгофою Меджугор’я.

**Канадієць Патрік працював мийником та продавцем машин, потім — менеджером, генеральним менеджером і, врешті, став власником мільярдного автомобільного бізнесу. Його життя було насичене алкоголем та жінками. Після другого розлучення Патрік зустрів Ненсі, яка була адвокатом. Вони одружилися, повінчалися і зрозуміли, що їхнє життя не варте нічого, якщо в ньому немає Бога. Патрік прийняв рішення про переїзд в Меджугор’є. Основним проектом його життя стало будівництво замку Марії для священників, монахів і паломників.

5 день

Літургія. Сніданок. Виїзд.

Нічний переїзд до Львова.

6 день

Прибуття до Львова.

До нових зустрічей!

У вартість входить: проживання в готелі (3 ночі), 3 сніданки, 3 обіди (один  день посний); трансфер автобусом на весь час перебування; супровід духівника та керівника групи.

У вартість не входить: особисті витрати; за бажанням екскурсія на водоспад Кравіца та місто Мостар – 25 €.

Related Blogs

Святоуспенської Унівської Ставропігійської Лаври Студійського Уставу УГКЦ
23/03/2024 Україна Унів , Золочівський замок, Глиняни 500 грн
Проща до святинь Закарпаття
15-17/03/2024 Україна Мукачево-Паушино-Берегово–Джублик-Берегове-Ужгород–Ротонда Горянська-Малий Березний 2800 грн