Величними святинями Італії

Величними святинями Італії

27/11 – 05/12/2023

Італія

Падуя/Венеція/Асиж/Рим/Барі/Сан-Джованні-Ротондо/Ланчано/Манноппело/Лорето

480€+400грн

1 день (27.11.23 – ПОНЕДІЛОК)
07:00 виїзд зі Львова.
Нічний переїзд в Італію.

2 день (28.11.23 – ВІВТОРОК)
Приїзд до Падуї. Ми відвідаємо великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падевського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу. Славиться також місто Падуя – базилікою святої Юстини. У базиліці святої Юстини знаходяться мощі святого євангеліста Луки. Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Збір групи. Переїзд електропотягом до Венеції.

Венеція – місто, яке зберегло до нашого часу середньовічне християнство, насичене святинями. Буває, що в одному невеликому храмі зібрані кілька святинь, які вражають своєю значимістю.
Під час екскурсії ви дізнаєтесь про історію Венеції та відвідаєте її найвідоміші храми: церкву святого Захарія, кафедральний собор святого великомученика Георгія Побідоносця та церкву святого Іоанна Хрестителя. У ній зберігається частка мощей Іоанна Предтечі.
Справжнім скарбом Венеції є собор Святого Марка (3Є вхід у собор), де зберігаються мощі апостола Марка. Вільний час. Пропонуємо поплавати на гондолах (25Є), поблукати містом або посидіти в затишному кафе. Збір групи. Переїзд у транзитний готель. Ночівля.

 

3 день (29.11.23 – СЕРЕДА)
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Асижу. Містечко Асиж (точніше Асізі) розташоване в італійській провінції Умбрія, відоме для всього світу, через святого Франциска Асижського (1182-1226). Також ми відвідаємо храм Св. Клари (1194-1253), першої послідовниці Франциска Асижського, де захоронені її мощі, а також храм Св. Даміана. Сьогодні паломники зі всього світу відвідують м. Асиж, щоб вшанувати мощі Блаженного Католицької Церкви – італійського підлітка Карло Акутіса (3.05.91 – 12.10.06). Тіло юнака – не тлінне і знаходиться в прозорому гробі в церкві Пресвятої Євхаристії. Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Переїзд у транзитний готель біля Риму. Ночівля.

4 день (30.11.23 – ЧЕТВЕР)
Приїзд до величного міста – Рим. Свята Літургія.
УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ЛИШЕ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ! (МЕТРО -12,5 Є)
Екскурсія “Християнський Рим”! Під час екскурсії ви побачите:

  • Церкву Чесного Животворящого Хреста в Єрусалимі (в цій церкві знаходиться капела святої Олени, а також земля з Єрусалиму, привезена нею, капела реліквій, де зберігаються частина Хреста Господнього, два шипа з Його Тернового вінця, цвях, яким прибивали до хреста Спасителя, копія Туринської плащаниці в натуральну величину);
  • Церкву Спасителя “на Святих Сходах” (де знаходяться сходи з палацу Пилата, по яких підіймався Спаситель, ікона “Нерукотворний образ Спасителя”);
  • Латеранську базиліку святого Іоанна Хрестителя (де у верхній частині балдахіна над головним вівтарем зберігаються голови святих апостолів Петра і Павла, частина стола Святої Вечері, верхній обруч колодязя, коло якого Спаситель говорив з самаритянкою),
  • Базиліку святого Павла на мурах.
  • Базиліку Божої Матері “Сніжної” (де зберігаються Ясла Христові і чудотворна ікона Божої Матері “Благо римського народу”);
    Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Повернення в готель. Ночівля.

5 день (01.12.23 – П’ЯТНИЦЯ)
Сніданок. Приїзд до міста – Рим. УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ! Наш день розпочнеться з площі св. Петра.
Екскурсія “Рим – вічне місто”! Нас чекає справжня велич шедеврів архітектури, що дійшли до нас крізь століття … Зовнішній огляд Колізею, Пантеону, Римського форуму, замку Святого Ангела, фонтану Треві, арки Констянтина і Капітолія, де від захоплення і краси затамовується подих.
Свята літургія у соборі св. Софії в Римі в українському обряді. Збір групи. Нічний переїзд в м. Барі.

6 день (02.12.23 – СУБОТА)
Приїзд до м. Барі. Вшанування мощів Св. Миколая Мирлікійського. Вільний час. Збір групи. Переїзд до Сан Джованні Ротондо. Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Спільна та приватна молитва біля гробу о. Піо. Відвідування церкви, Хресної Дороги та монастиря. Переїзд у транзитний готель. Ночівля.

7 день (03.12.23 – НЕДІЛЯ)
Сніданок. Переїзд до м. Ланчано. Свята Літургія українською мовою в східному обряді.
Тут ми відвідаємо місце, де у VIII ст. відбулось чудо, коли під час Літургії хліб і вино перемінились на Тіло і Кров. Вчені стверджують, що фрагмент Тіла є зрізом людського серця, на якому можна розрізнити лівий і правий шлуночок. Тіло і Кров мають групу крові АВ. Це та ж група крові, яка знайдена на Туринській Плащаниці. В Крові виявлено протеїни та типові елементи в такій кількості та вигляді, в яких вони містяться у зразках лише свіжої крові. Збір групи.
Переїзд до м. Манноппело. В цьому гірському містечку, а саме в Базиліці Святого Лику (1620р.) знаходиться найбільша реліквія всього християнства – Плат з обличчя Ісуса Христа, коли Його положили до гробу. Відбиток з Манопелло – це Обличчя Ісуса Христа, коли Він переходив від смерті до життя. У цю мить відбулося переображення Ісусового Тіла, змученого стражданнями і смертю на хресті. Плат був покладений на Обличчя Ісуса поверх савана, в котрий було загорнуто мертве Тіло Спасителя. На цьому савані, відомому тепер як Туринська Плащаниця, відбилося негативне зображення померлого Христа, тоді як на хустці відобразився позитивний образ Христа Воскреслого. Якщо прикласти відбиток Обличчя з Плата до відбитку Обличчя з Плащаниці, вони цілком, до дрібних подробиць, збігаються. Це те саме обличчя, що відбилося і на матеріалі Плата, і на Плащаниці в момент Воскресіння. Ці два зображення – найунікальніші в світі, вони не намальовані людською рукою, вони нерукотворні. Збір групи.
Переїзд до Лорето – містечко, яке відоме саме через «Святу Хатину» – місце, де народилася Богородиця. Вільний час на молитву та придбання сувенірів. Переїзд у транзитний готель. Ночівля.

8 день (04.12.23 – ПОНЕДІЛОК)
Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в Україну.

9 день (05.12.23 – ВІВТОРОК)
Прибуття у Львів.

У вартість поїздки входить: переїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруті та переїзд до Венеції; 5 ночівель в транзитних готелях; 5 сніданків; туристичний податок в готелях (city tax); екскурсії по програмі в супроводі ліцензованих гідів; супровід духівника та керівника групи; медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: метро у Римі (12,5€ на 2 дні); вхідні квитки у музеї та базиліки; екскурсії не по програмі; особисті витрати.

Related Blogs

Святоуспенської Унівської Ставропігійської Лаври Студійського Уставу УГКЦ
23/03/2024 Україна Унів , Золочівський замок, Глиняни 500 грн
Проща до святинь Закарпаття
15-17/03/2024 Україна Мукачево-Паушино-Берегово–Джублик-Берегове-Ужгород–Ротонда Горянська-Малий Березний 2800 грн