Батурин

Батурин

Батурин (1 день) 355 грн. – 320 грн. Дати: на замовлення 8:00 – 20:00 Виїзд з Києва – орієнтовне повернення до Києва. Після екскурсії обід в кафе. Після обіду – вільний час на території палацу Розумовського. Пропонуємо Вам відвідати Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» – резиденцію гетьманів Дем’яна Многогрішного, Івана Самойловича, Івана Мазепи, а потім і Кирила Розумовського. […]

Батурин (1 день)

355 грн. – 320 грн.

Дати: на замовлення
8:00 – 20:00 Виїзд з Києва – орієнтовне повернення до Києва.
Після екскурсії обід в кафе. Після обіду – вільний час на території палацу Розумовського.
Пропонуємо Вам відвідати Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» – резиденцію гетьманів Дем’яна Многогрішного, Івана Самойловича, Івана Мазепи, а потім і Кирила Розумовського.
Палац Кирила Розумовського.

Восени 1764, імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на рештки політичної автономії Лівобережної України. За цих обставин екс-гетьману було  фактично заборонено відвідувати батьківщину. Лише у 1794, коли політичні пристрасті вгамувалися, К.Розумовський повернувся до Батурина аби створити тут грандіозний палацово-парковий ансамбль. Для здійснення свого задуму він запросив одного з провідних архітекторів на даний час Чарльза Камерона, за проектом якого впродовж 1799-1803 тривали масштабні будівельні роботи. Батуринський  палац – одинока пам’ятка видатного  архітектора  на  території України!

Будинок Генерального судді В. Кочубея, який чудово зберігся до нашого часу і являє собою велику історичну та культурну цінність, розташований серед прекрасного парку. Він є свідком становлення, розвитку та знищення Батурина – резиденції українських керманичів доби Гетьманщини. Зведення будинку генерального судді приписують першому батуринському гетьману Дем’яну Многогрішному. Це приміщення має унікальну захоплюючу історію, єдине на території Батурина, яке дійшло до нас із часів панування Дем’яна Многогрішного, Івана Самойловича та Івана Мазепи, що вистояло при жорстокому нищенні Батурина російськими військами під керівництвом Олександра Меншикова в листопаді 1708 року.

Експозиція Музею археології Батурина розгорнута в приміщенні колишньої Воскресенської церковнопарафіяльної школи, побудованої в 1904 році.  Експозиція побудована за хронологічно-тематичним принципом, на археологічних матеріалах вона висвітлює історію Батурина від найдавніших часів й до трагічної загибелі міста на початку листопада 1708 р. Основою експозиції Музею археології є колекції знахідок з Батурина та його найближчих околиць, усього більше трьохсот одиниць. Експозиція Музею археології Батурина побудована в трьох тематичних напрямках: «Батурин стародавній», «Батурин козацької доби»,  «Батурин – гетьманська резиденція».

Цитадель Батуринської фортеці, відтворена у 2004 році.
Вартість для дорослого – 355 грн.Вартість для дитини до 12 років – 320 грн.
У вартість туру входить У вартість туру не входить
  • Проїзд на автобусі
  • Супровід гіда
  • Супровід духівника
  • Екскурсії по програмі (екскурсія в дорозі + цитадель, археологічний музей, дім судді Кочубея в Батурині)
  • Вхідні квитки по програмі
  • Обід
  • Страхування
  • Відвідини палацу Розумовського (30 гривень з особи)
  • Особисті витрати

Related Blogs

Паломництво з колядою до Святоуспенської Унівськох Лаври
16/12/2023 Україна Унів, Золочів, Глиняни 500 грн
Новорічна зустріч молоді Тезе у Любляні (довга програма)
27/12/2023 – 04/01/2024 Словенія, Італія, Австрія, Угорщина Любляна, Венеція, Відень, Будапешт 220€ + 250грн
Новорічна зустріч молоді Тезе у Любляні
27/12/2023 – 02/01/2024 Словенія, Угорщина, Австрія, Польща Любляна, Будапешт, Грац, Краків 130€ + 200грн