Блаженніший закликав відкрити свої серця для Божого милосердя

Блаженніший закликав відкрити свої серця для Божого милосердя

Цими вихідними у с. Крилос на Івано-Франківщині відбулася велелюдна проща до Галицької чудодійної ікони Матері Божої. Проща розпочалася Святою Літургією, де прочани отримали благословення і рушили пішим ходом із Івано-Франківська, Бурштина та Калуша. У Крилосі їх зустрічав місцевий парох о. Ярослав та представники «Карітас – Івано-Франківськ» й молодіжної комісії. Так для прочан була представлена програма […]

Цими вихідними у с. Крилос на Івано-Франківщині відбулася велелюдна проща до Галицької чудодійної ікони Матері Божої. Проща розпочалася Святою Літургією, де прочани отримали благословення і рушили пішим ходом із Івано-Франківська, Бурштина та Калуша. У Крилосі їх зустрічав місцевий парох о. Ярослав та представники «Карітас – Івано-Франківськ» й молодіжної комісії. Так для прочан була представлена програма «Сім діл милосердя», яка мала на меті показати спосіб служіння християнина у сучасному світі. Вечірні богослужіння очолив владика Йосафат (Мощич).

Вранці 7 серпня до Крилоса почали прибувати прочани з різних куточків України для того, щоб разом із клиром УГКЦ молитися за мир та Боже милосердя на нашій стражденній землі. Архиєрейську Святу Літургію очолив Блаженніший Святослав. У проповіді Отець і Глава УГКЦ навчав, що віра робить здатним людину прийняти як Божу любов так і Боже милосердя. Щоб побачити Живого Бога людина повинна відкрити своє серце, і тільки до відкритого серця може завітати Боже Слово. У вірі кожен зможе побачити, що Господь йде поруч нас, він є тим, хто найближче до самої людини, знає усі її болі і страждання, і Сам страждає у тій людині. Тож допомагаючи своєму ближньому, йдучи на зустріч потребуючого, християнин доторкається Божої сутності та милосердя до нас.

На завершенні Святої Літургії Патріарх Святослав уділив своє благословення і надав повний відпуст прочанам. Цьогорічна проща зібрала близько 37 тисяч вірян.

***

Дізнатися більше про відпустове місце за цим посиланням.

***

Збагачуйтесь духовно з нами!

Патріарший паломницький центр

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...