Чотири стародавні замки і Свята Літургія в Уневі

Чотири стародавні замки і Свята Літургія в Уневі

ПЕРІОД: на вимогу
ПОЖЕРТВА: на вимогу.
МАРШРУТ: Київ – Дубно – Золочів – Перемишляни – Унів – Олесько – Підгірці – Київ
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (067) 77- 92- 930; 

1 день

Виїзд із Києва о 7.30 зі станції метро «Житомирська». Переїзд до Дубенського замку. Огляд замку з екскурсією.

Замок у Дубно. Оборонні споруди на території теперішнього м. Дубно датувалися X ст., втім офіційною датою спорудження Дубенського замку вважається 1492 р. за час свого існування замок неодноразово перебудовувався та реставрувався. У XVII ст. замок реставрували у стилі пізнього Відродження. У час реставрації додатково було споруджено два бастіони зі сторожовими вежами. Між замком і городищем був виритий рів, який легко наповнювався водою із р. Ікви. У замку існувала власна ливарня, тож можна твердити, що замок був неначе свідком розвитку вогнепальної зброї: від мушкетів і гармат до сучасних гвинтівок і пістолетів. За свою пів тисячолітню історію замок неодноразово переходив від однієї династії до іншої, аж до часу, коли був проданий військовому відомству в XIX ст.На території замку побудовано два палаци: палац Острозьких та палац Любомирських.

Переїзд до Золочівського замку. Огляд замку з екскурсією.

Золочівський замок має багату історію, адже за час свого існування він був фортецею, королівською резиденцією, панською садибою, в’язницею та навчальним закладом. Споруджений на кошти Якуба Собєского у 1634 р. на місці старого дерев’яного замку, який був оточений великими земляними валами, обкладеними каменями, з бастіонами на кутах та яром з водою. На території замку розміщено два палаци: Великий житловий палац, де розміщуються експозиції та виставки, відновлена капличка Благовіщення; та Китайський палац, із східним парком навколо.

Переїзд у Перемишляни.

Вечеря. Ночівля.

2 день

Сніданок (7.30). Переїзд до Унева. Божественна Літургія у монастирській Церкві. Переїзд до Олеського замку. Огляд замку з екскурсією. Обід.

Олеський замок. Вперше згаданий у 1327 р. в історичних джерелах, як такий, що перейшов у власність князя Юрія, сина мазовецького князя Тройдена і руської княжни Марії (доньки короля Юрія І Львовича). Історики припускають, що замок був побудований синами галицько-волинського князя Юрія Львовича. Замок був розташований на межі Волині та Галича, на кордоні Литви та Польщі, із втратою власника замок переходив від країни до країни. Особливої опіки замок зазнав у XVIII ст. його було розбудовано і відреставровано, втім із середини XIX ст. замком ніхто не опікувався. Найбільш ніщивним виявилося XX ст., втім самовідданою працею Бориса Возницького і його однодумців та помічників замок вдалось від реставрувати і відкрити музей із постійними та змінними експозиціями.

Переїзд та огляд Підгорецького замку.

Підгорецький замок. Один з кращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними мурами. Над проектом укріплень працював Гійом де Боплан, проектом палацу займався Андреа дель Аква. Будівництво велося протягом 1635-1640 рр. З трьох боків палац оточений глибоким ровом, а четвертий бік, звернений до долини, мав терасу зі скульптурами. Інтер’єри замку вражали розкішшю та красою. У замку розміщувалися тематичні кімнати: Китайська, Золота, Зелена, Лицарська, Дзеркальна тощо. Кімнати були прикрашені портретами власників та їхніх близьких, політичних та духовних діячів, а також копіями картин всесвітньо відомих художників.

Замок був неодноразово пограбований протягом І-ІІ Світових воєн. Частина колекційних речей опинилася у Сан-Пауло у Бразилії. У 1949 р. тут розміщувався санаторій для хворих на туберкульоз. Попри пожежу 1956 р. санаторій продовжував існувати до часів незалежності України.

Станом на сьогодні замок зачинений на реставраційно-відновлювальні роботи. Оглянути можна фасад замку та навколишні території.

Виїзд до Києва.

22.00 – приблизний час повернення до Києва

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– Проїзд автобусом еврокласу,

– страхування,

– екскурсійна програма згідно маршруту,

– Вхідні квитки у музеї,

– Ночівля у монастирі у Перемишлянах,

– 1 вечеря,

– 1 сніданок,

– 1 обід в Олеському замку.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– спеціальні експозиції,

– особисті витрати.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин.

* Слідкуйте за оновленнями програми.

***

Збагачуйтесь духовно з нами!

Патріарший паломницький центр

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...