До Люрду на 64-й з’їзд військових з країн Європи

До Люрду на 64-й з’їзд військових з країн Європи

19-29/05/2024

Франція, Італія

Відень-Прага-Париж-Люрд-Мілан-Верона

455€+300 грн

Військове паломництво до Люрду

Починаючи з 1958 року Люрд у травні на кілька днів стає місцем військового паломництва, яке саме того року започаткували військові відомства Німеччини та Франції як акт примирення воюючих сторін після Другої світової війни. Традиційно воно проходить 24-26 травня

Міжнародне військове паломництво – це велике зібрання католицького військового капеланства, як духовне, так і святкове та братерське. Він відбудеться в Лурді з 24 по 26 травня 2024 року!

День 1 (19 травня)

Ранішній виїзд зі Львова з Приміського вокзалу. Перетин кордону і нічний переїзд до Відня. 

День 2 (20 травня) Відень.  Літургія, екскурсія, вільний час

Пишна краса цього міста-перлини Європи, нагадує про його величне минуле як центру Австро-Угорської імперії. З тих часів у Відні залишись величні храми, королівська резиденція та розкішні палаци. А ще Відень – це місто з ароматом кави – кав’ярні  Відня та торт Захер знамениті на увесь світ. А ще – Відень- місто музики , місто Віденського вальсу, місто Шопена, Моцарта, Штрауса. Ви будете зачаровані. 

Все про Відень | Яке місто є столицею Австрії? Життя у Відні

Відень є однією з найменш зіпсованих перебудовами старих західноєвропейських столиць. Його центральну частину – Innere Stadt – легко пройти пішки. У Відні, відомому своєю архітектурою, багато міських проспектів залишаються в основному тими, що були розроблені протягом кількох століть імперськими садівниками та архітекторами. На горизонті все ще домінують шпиль собору Святого Стефана та гігантське оглядове колесо в головному парку міста Пратер.

Все про Відень | Яке місто є столицею Австрії? Життя у Відні

Під час екскурсії містом Ви побачите: Собор Святого Стефана, площу Грабен і Чумну колону, вулицю Кольмаркт, колишню королівську резиденцію Гофбург та Віденську оперу. Різдвяна атмосфера спонукає до світлих та радісних думок, які налаштують Вас на спільну Літургію.  Вільний час. Фотографуємось, купуємо сувеніри, дякуємо Богові за можливість отримати задоволення для очей та душі. Переїзд у транзитний готель. Ночівля.

День 3 (21 травня) Прага. 

Літургія, екскурсія, вільний час.

Прага, місто, столиця Чехії. Розташоване в самому серці Європи, це одне з найкращих міст континенту та головний чеський економічний і культурний центр. Місто має багату архітектурну спадщину, яка відображає як невизначені течії історії Богемії, так і міське життя, яке триває понад 1000 років.

Серед найкрасивіших і найбільш впізнаваних – Карлів міст, який стоїть на березі річки Влтави. Звивисте русло Влтави з його послідовними мостами та мінливими краєвидами контрастує з незмінним фоном великого замку Градчани (Празького Граду), який домінує над лівобережною частиною міста з-за масивних стін, встановлених високо на пагорбі. Вузькі вулички, маленькі таверни та ресторани старих кварталів контрастують із широким розмахом Вацлавської площі та сучасними парками та житловими забудовами, тоді як великі барокові палаци 18-го століття мають свою власну елегантність і пишність.

Достопримечательности Праги: ТОП-20. Что посмотреть, куда сходить в Праге

З навколишніх пагорбів багато веж церков створюють унікальну перспективу, завдяки чому Прагу називають «містом ста шпилів». Ця архітектурна гармонія була посилена плануванням після 1945 року, яке зберегло старовинне ядро міста як головну пам’ятку та ретельно контролювало всю сучасну забудову. У 1992 році історичний центр міста був включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Ми відвідаємо: собор Св. Віта пройдемо через Празький град – стара королівська резиденція, по Малому та Карловому мосту через Старе місто з Ратушею. Нічний переїзд до Парижа.

ПРАГА – МОЄ УЛЮБЛЕНЕ МІСТО • зі Львова | ТК TурБаза

День 4 (22 травня) Париж 

В цей день на нас чекає знайомство з Парижем – столицею Франції. Місто було засноване в середині III століття до н.е., розвинувшись із кельтського поселення Лютеція, племені паризіїв на місці острова Сіте. Сучасна назва міста походить від імені цього племені. Париж вважається містом інтелектуалів та митців.

 Починаючи з XI століття, Париж — один з центрів європейської освіти, насамперед релігійної. Він славиться великою кількістю музеїв, серед яких привілейоване місце займає Лувр, відкритий в 1793 в колишній резиденції французьких королів. У місті є багато парків та садів: два найстарші з них знаходяться в самому центрі Парижа — це сад Тюїльрі і Люксембурзький сад.

Более 310 500 работ на тему «париж франция»: стоковые фото, картинки и изображения royalty-free - iStock

У Парижі розташована величезна кількість визначних пам’яток, до яких відносяться не тільки архітектурні споруди, але також і вулиці, мости та майдани. Під час екскурсії містом ми зможемо не лише милуватися містом, яке по-особливому прикрашає Лувр, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Нотр-Дам де Парі, Сорбон, Пантеон, Ейфелева вежа, а й довідатися його цікаву історію.Тур в Париж на 3 дні – ПРИВІТ ПАРИЖ! + Краків, Прага, Відень, Будапешт

Вільний час. Вечеря та нічліг у готелі біля Прижа.

День 5 (23 травня) Париж

Сніданок. Вільний день у Парижі: можливість піднятися на Ейфелову вежу, взяти участь в екскурсії пароплавом по р.Сені, відвідати національний музей мистецтв у Парижі, Музей д’Орсе, піднятися на холм Монмартр. Ейфелева вежа разом з Собором Паризької Богоматері та Тріумфальною аркою належить до трьох найвідоміших паризьких пам’яток. Ця ажурна металева башта, побудована за проектом інженера Ейфеля, замислювалася як тимчасова споруда для входу на Всесвітню виставку 1889 року. Проте вона не тільки пережила саме цей захід, але і стала відтоді справжнім символом міста. Після насиченого дня у Парижі вирушаємо нічним переїздом до Люрду.

7 лучших мест для предложения в Париже - Городские впечатления

День 6 (24 травня)) Люрд

Прибуття до Люрду, поселення. Відпочинок, вільний час. Урочиста церемонія відкриття 64 міжнародного військового паломництва. В лютому 1858-го року у Люрді Пречиста Діва Марія з’явилася 14-річній селянській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася “Пані” дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей… Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… 

Українські військовослужбовці взяли участь у 63-ому Міжнародному військовому паломництві до Люрду (Франція) | Матеріали | Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви

Ввечері запрошуємо взяти участь у щоденній процесії зі свічками та молитві на вервичці різними мовами. 

День 7 (25 травня)) Люрд

Ранішні молитви. Участь у спільному Богослужінні в Гроті з військовими делегаціями слов’янських народів. Сніданок. Оглядово-пішохідна прогулянка по Люрду.

Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. У другій половині дня відвідини цілющих купелей, Хресна дорога, участь у процесії Вервиці біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Хресна дорога. Можливість відвідати купелі, які наповнюються водою з джерела, яке Богородиця відкрила Бернадеті і до яких прибувають люди в пошуках зцілення з цілого світу.

ЛЮРД, ФРАНЦІЯ. СВІТОВИЙ ЦЕНТР ПРОЧАНСТВА. - YouTube

Літургія в українській церкві Успіня Пресвятої Богородиці. Присвятимо цей день молитві до Матері Божої та можливості побути наодинці з Господом у одному з найблагодатніших місць Європи – Люрді. Розважаємо, молимось, просимо прощення, прощаємо. 

Лурд, Франция: паломничество, как добраться в город

Збір групи та нічний переїзд до Італії.

День 8 (26 травня) Мілан

Мілан – місто базилік і церков, що зберігає пам’ять про багатьох Христових мучеників, починаючи з св. апостола Варнави, який приніс на ці землі віру у воскреслого Христа і тут закінчив своє життя в терпіннях за Нього. Саме в Мілані в ІV ст. імператор Костянтин Великий виголосив указ про віротерпимість, відомий під назвою Медіоланський едикт, який поклав край гонінням на християн. І нарешті, саме Мілан трепетно зберігає творчий дух Леонардо да Вінчі, який створив тут свій неперевершений шедевр – фреску «Таємна вечеря».

Справжнім серцем паломницького Мілана є збудований у ХІV ст. із знаного на цілий світ білосніжного італійського мармуру Кафедральний собор Дуомо, присвячений Різдву Пресвятої Богородиці, – четвертий в Європі за розмірами християнський храм, здатний вмістити 40 тис вірних, унікальна пам’ятка архітектури, збудована у стилі Пломеніючої готики. Він вражає уяву не тільки розмірами, а й ажурними прикрасами фасаду, чисельними вітражами, найстарішому з яких понад 500 років, статуями святих, кількість яких досягає 3,5 тис. Найвищий шпиль Дуомо висотою 102 м прикрашає позолочена чотириметрова фігура Діви Марії, яку мешканці міста вшановують як свою найбільшу покровительку. Із висоти пташиного польоту собор має вигляд гігантського католицького хреста, прикрашеного 135 шпилями, вертикаль якого має довжину 158 м, а горизонталь – 92 . 

Мілан

Найважливішою реліквією Дуомо є цвях від Хреста Господнього, встановлений над центральний вівтарем собору під самісіньким куполом. Щороку, у свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього в Дуомо відбувається урочиста церемонія поклоніння цій святині, коли міланський архиєпископ піднімається під саму стелю собору, щоб зняти цвях і зносить його у храм для поклоніння вірним.

Найбільш шанованим святим Мілану в усі часи був св. Амбросій Медіоланський – святитель, якого вшановують і православні, і католики, Учитель Церкви, автор кількох догматів віри, пристрасний борець із єрессю Арія, поет, який створив близько 20 церковних гімнів, серед яких найвідоміший – «Тебе, Бога, хвалимо» (Te Deum). Св. Амбросій був архиєпископом Мілану, тому його шанують тут як небесного покровителя міста, чиїм іменем названі університет, бібліотека, пінакотека і навіть банк. Із іменем святителя пов’язана розбудова християнського Мілану в ІV ст., за його наказом тут були зведені найбільші базиліки, і саме він привіз у Мілан найважливіші християнські реліквії.

Город Милан Италия

Мощі св. Амбросія зберігаються в Базиліці сан Амброджо (Базиліці Святого Амбросія), за розмірами другому після Дуомо храмі Мілана, що відомий також під іншою назвою – Базиліка мучеників. Це гігантська святиня, яку св. Амбросій збудував на честь св. мучеників Протасія, Гервасія, Назарія і Цельсія та в якому згодом упокоївся сам. Мощі цих чотирьох святих, що в різні часи прославилися численними чудами зцілень від недугів, а також самого св. Амбросія виставлені в базиліці для вшанування.

Базилика Святого Амвросия в Милане | Италия для италоманов

Базиліка св. Лаврентія (Сан Лоренцо Маджоре) розташована в парку, який має назву «Парк базилік», крім реліквій св. великомученика архидиякона Лаврентія, який постраждав за Христа у ІІІ ст.,  вже понад 1000 років зберігає мощі св. мучениці Наталії – святої покровительки багатьох українок, що носять її ім’я, яка була прикладом подружньої вірності аж до смерті. Переїзд до транзитного готелю.

День 9 (27 травня) Верона

В цей день ми матимемо змогу побувати у чарівному місті Італії – Вероні. Екскурсія містом. Літургія. Верона — це дві тисячі років історії, які застигли на вулицях міста: римський амфітеатр, старовинні церкви та пам’ятки культури. Це місце, яке просякнуте романтикою і минулим, а історичний центр є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Верона — первое свидание ???? цена экскурсии €200, 109 отзывов, расписание экскурсий в Вероне

Арена — головна визначна пам’ятка Верони й один з найбільших амфітеатрів коли-небудь побудованих римлянами. Була зведена для гладіаторських боїв в І ст. Амфітеатр вміщував близько 30 000 осіб. Велика частина зовнішнього кільця амфітеатру була пошкоджена під час землетрусу 1117 р., але внутрішня частина непогано збереглася. Також зовнішнє кільце було частково розібране в V-VI ст. для будівництва другої міської стіни. В епоху Відродження Арену розбирали для будівництва нових будівель. У Середньовіччі тут розташовувалися численні крамнички. Зараз тут проходять літні оперні сезони.

Аудиогид АРЕНА-ДИ-ВЕРОНА - Арена-Ди-Верона - Туристический Гид | MyWoWo

Будинок Джульєтти — символ Верони. Ймовірно, це місце знаменитої сцени з усім відомої трагедії геніального Шекспіра. Фактично ж будинок не має ніякого відношення до Джульєтти. Хоча будівля є старою (ХІІІ ст.). Балкон добудували у 1936 р. й назвали “Будинком Джульєтти” для залучення туристів. Зазвичай, невеликий двір заповнений закоханими парами, які фотографуються на балконі та залишають записки на стіні.

Дуомо — катедральний собор Пресвятої Марії , побудований в ХІІ ст. на місці старої церкви VIII ст., зруйнованої під час землетрусу. Дуомо має багато прикрашений мармуровий романський фасад, поруч прибудована дзвінниця. Інтер’єр містить безліч творів мистецтва.

Збір групи, нічний переїзд до Львова.

День 10  (29 травня) Прибуття до Львова ближче до вечора

У вартість послуг включено:

  • проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту; 
  • медичне страхування
  • супровід керівника групи, духовний супровід священика;
  • 4 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);
  • 4 сніданки;
  • екскурсії у Відні, Празі, Парижі, Мілані, Вероні.

У вартість не включене:

  • особисті витрати;
  • вхідні квитки в музеї

 Телефон/вайбер: (096) 858-27-57

e-mail: palomncentr@gmail.com

ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР  НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ, А ТАКОЖ ЗА НАДАНІ ПАЛОМНИКОМ ДОКУМЕНТИ ТА ДОСТОВІРНІСТЬ НАДАНОЇ ПАЛОМНИКОМ ІНФОРМАЦІЇ.

ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВНОСИТИ ЗМІНИ В ПРОГРАМУ ТУРУ БЕЗ ЗМІНИ ЗАГАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ ПОСЛУГ.

У ЗВ”ЯЗКУ З НЕСТАБІЛЬНОЮ СИТУАЦІЄЮ У КРАЇІНІ – ПРОСИМО УТОЧНЮВАТИ ВАРТІСТЬ ТУРУ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПЕРЕД ЙОГО БРОНЮВАННЯМ.

*Для людей, старших 60 р. страховка 400 гр.

 

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн