Дорогою Спасителя разом з владикою Борисом (Ґудзяком)

Дорогою Спасителя разом з владикою Борисом (Ґудзяком)

Патріарший паломницький центр в період з 19 по 26 березня запрошує в паломництво до Святої Землі, маршрут якого пролягає євангельським шляхом, яким ходив Ісус Христос протягом Свого земного життя. Дане паломництво дає добру нагоду ретельно приготуватися до святкування Воскресіння Христового у часі Великого посту, доторкнувшись до християнських святинь та місць, де перебував сам Ісус Христос […]

Патріарший паломницький центр в період з 19 по 26 березня запрошує в паломництво до Святої Землі, маршрут якого пролягає євангельським шляхом, яким ходив Ісус Христос протягом Свого земного життя.

Дане паломництво дає добру нагоду ретельно приготуватися до святкування Воскресіння Христового у часі Великого посту, доторкнувшись до християнських святинь та місць, де перебував сам Ісус Христос у час Свого земного життя.

Проща буде побудована у відповідності до хронології життя Ісуса, а відтак і географії місць пов’язаних з основними подіями Його життя, що в свою чергу дасть поживу для роздумів над богословським та духовним значенням місць та подій. Маршрут паломництва дозволяє здійснити мандрівку в часі, перенестися в роки життя Ісуса Христа і крок за кроком, день за днем переживати на культових місцях присутність Христа в часі Його Різдва, Богоявлення, Преображення, Смерті і Воскресіння.

Прощу буде провадити владика Борис (Ґудзяк), єпископ Української Греко-Католицької Церкви, очільник Єпархії святого Володимира в Парижі для українців візантійського обряду у Франції, країн Бенілюксу та Швейцарії, президент Українського Католицького Університету, кавалер Ордену Почесного легіону (найвища нагорода за цивільні заслуги у Франції, яку присуджує президент республіки). Разом з владиком пройдемо євангельським шляхом, який пролягатиме через Вифлеєм, де народився Ісус, Йордан, де Йоан охрестив Ісуса, Галілею, край, де Він жив та розпочав проповідувати, Назарет і Галилейське озеро, гору Тавор, де відбулося Преображення Господнього, Єрусалим, місто останній подій земного життя Ісуса Христа. Також відвідаємо Мертве море, де неподалік у печерах знайшли фрагменти Старого Завіту.

«Сила нового життя бере свій початок від нашого хрещення, бо «всі ми, що в Христа ісуса охрестилися, у смерть його хрестилися, щоб ми теж жили новим життям» (Рм 6,3-4). У світі діє таїнственна сила воскреслого Спасителя, який перейшов від смерти до життя та й нам туди простелив шлях. Тримаючись Бога, матимемо силу в боротьбі зі злом, як у нашому особистому житті, так і в суспільному»», – навчає владика Борис.

Патріарший паломницький центр щиро запрошує вас відчути ні з чим не зрівняні переживання Божої присутності, які перемінять ваше серце й душу, оселять у них мир, спокій, щастя і благодать.

Деталі паломницької поїздки за цим посиланням

***

Збагачуйтесь духовно з нами!

Патріарший паломницький центр УГКЦ

Related Blogs

Паломництво з колядою до Святоуспенської Унівськох Лаври
16/12/2023 Україна Унів, Золочів, Глиняни 500 грн
Новорічна зустріч молоді Тезе у Любляні (довга програма)
27/12/2023 – 04/01/2024 Словенія, Італія, Австрія, Угорщина Любляна, Венеція, Відень, Будапешт 220€ + 250грн
Новорічна зустріч молоді Тезе у Любляні
27/12/2023 – 02/01/2024 Словенія, Угорщина, Австрія, Польща Любляна, Будапешт, Грац, Краків 130€ + 200грн