м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Духовний відпочинок на морі у Хорватії (Ловран)

ПЕРІОД: уточнюється (7 днів)
ПОЖЕРТВА: 355 €*+ 200 грн
МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Загреб – Ловран – Марія Бистриця – Егер – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ:
 (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 4 ночівлі (2-3 особи в номері);
– 4 сніданки, 4 вечері;
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати, харчування непередбачене програмою;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 10 €;

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 7.00, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч.
Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.
Вечірні молитви. Нічний переїзд до Хорватії.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Загреб. Оглядова екскурсія містом.
Під час оглядової прогулянки ознайомимось з містом, яке розбите на три частини. Тисячолітній старий «Горний град» — середньовічне місто, відоме як Градек і Каптол (верхнє місто), де розміщений президентський палац, історична церква Св. Марка, церква Св. Катерини, греко-католицька церква Св. Кирила і Мефодія з семінарією, хорватський парламент, музеї та галереї. В Соборі Вознесіння Діви Марії можна побачити мощі блаженного кардинала Алойзія Степінца, хорватського сповідника XX ст, життєвий шлях котрого подібний до життя Патріарха Йосипа Сліпого. «Долні град» (нижнє місто) з його магазинами, кафе, театрами, парками датується XIX століттям.
Переїзд у Ловран. Божественна Літургія. Вільний час, відпочинок на морі. Поселення в реколекційному домі Domus Laurana (після 16:00).
Domus Laurana – релігійна організація, заснована у 2017 році. Належить до митрополії латинського обряду Рієки (Хорватія). Це будинок релігійного типу, відкритий для груп католицьких релігійних організацій з метою проведення духовних вправ, семінарів, заходів пов’язаних з діяльністю Католицької Церкви.
Вечеря. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Вільний час, відпочинок на морі.
Ловран (або «місто лавра») отримав назву на честь лавру, вінок з якого завжди був нагородою за перемогу у змаганнях. Лавр росте в достатку тут і на всьому побережжі Середземного моря, яке і є його батьківщиною. Ловран, який у свій час був місцем відпочинку для високих кіл Австро-Угорської монархії, сьогодні приваблює туристів протягом усього року.
Вечеря. Вечірні молитви. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Вільний час, відпочинок на морі.
В середньовіччі, місто Ловран оточували масивні стіни, але сьогодні залишилася лише оборонна вежа і міські ворота Стубіца. На центральній площі знаходиться церква святого Юрія 12 століття, відома своїми унікальними готичними фресками. 
Вечірні молитви. Вечеря. Ночівля.

5 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Вільний час, відпочинок на морі.
Вечірні молитви. Вечеря. Ночівля.

6 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі. Виселення з реколекційного дому (до 12:00).  Переїзд до Марія Бистриця.
Недалеко від Загреба, столиці Хорватії, знаходиться Марійський Духовний центр Марія Бистриця – святиня і місце паломництва всього хорватського народу. Там зберігається чудотворна дерев’яна статуя Діви Марії з немовлям, яка була створена невідомим майстром в 15 ст. Вона належить до серії Чорної Мадонни.  Ця статуя чудом збереглася під час великої пожежі у 1880 році, яка все знищила. У 1923 році Папа Пій ХІ надав церкві в Марії Бистриці почесний статус «малої базиліки». Звертаючись до Богородиці в Марії Бистриці, християни отримували допомогу і потіху під час загроз турецького нашестя, у першій та другій світових війнах і вітчизняній війні.
Вшанування святині. Молебень до Богородиці. Вільний час на приватну молитву. Нічний переїзд до Угорщини.

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Егер. Екскурсійна прогулянка містом.
Знайомство з містом розпочнемо з відвідин храму Св. Антонія Падевського та базиліки Св. Іштвана, яка є найбільшим архиєпископським собором в країні. За бажанням у прочан буде унікальна можливість скуштувати смачний м’ясний суп-гуляш і місцеві вина у винному погребі Долини Красунь ( квиток оплачується додатково).
Переїзд до українського кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.
 

osobluvi У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– проїзд автобусом єврокласу згідно з маршрутом;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 4 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);
– 4 сніданки, 4 вечері.

osobluvi ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– особисті витрати, харчування непередбачене програмою;
– проїзд у громадському транспорті та екскурсійна програма згідно з маршрутом – 10 €;

   osobluvi ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (33 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: