м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Християнська подорож до Угорщини

ПЕРІОД: 10 – 14 лютого (5 днів)
ВАРТІСТЬ: 150є + 200грн
МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – зоопарк Ньїредьгаза – Токай – Нірбатор – Будапешт – Львів
ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096) 330-96-79

1 день

 Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Приїзд до Марія Повч. Літургія. Ознайомлення з історією чудотворної ікони. Вільний час.

Понад 300 років Марія Повч є одним з найбільш значимих паломницьких місць історичної Угорщини. В церкві св. Михаїла знаходиться копія славної на всю Європу чудотворної ікони Божої Матері. Ікона, оригінал якої знаходиться у Відні, належить до плакучих ікон. З часу написання ікони було три сльозіння у 1696, 1715, 1905 роках. Починаючи з першого сльозіння греко-католицький храм в Повчі невпинно притягує до себе спраглих до духовного поновлення зцілення душі і тіла паломників.

Вечеря. Нічліг.

2 день

Літургія. Сніданок.

Відвідини одного з найкрасивіших і найбільших зоопарків Європи – в місті Ньїредьгаза (вхідний квиток для групи – 10 євро з особи).

Зоопарк Sóstó  – це дім для 500 видів і понад 5000 екземплярів різноманітної фауни, серед яких відвідувачі мають можливість зустріти таких дивовижних істот, як білий тигр, африканський слон, комодський дракон, індійський носоріг, білий ведмідь, піщана акула тигрова і горила західна. Керівництво та працівники зоопарку успішно втілюють понад 50 програм по збереженню видів. Ще один, не менш вражаючий, факт про зоопарк – його площа, адже вона становить  35 гектарів! Уся територія поділена на  «континенти», які дозволяють відвідувачам «ходити навколо Землі» і спостерігати, як тварини живуть у різних частинах світу. Крім того, зоопарк успішно займається розведенням жирафів, тамаринів, орангутангів Борнео, амурських тигрів та ін.

Переїзд до Токаю. Відвідини храму, де служив півчим Григорій Сковорода.

Місто Токай, а також одноіменний виноробний регіон, внесений до світової спадщини ЮНЕСКО. Назва Токай (Tokaj) вперше згадується в  хроніках від 1067 року як виноробний регіон Угорського Королівства. В період  монгольського нашестя місто було зруйновано, кам’яна фортеця була збудована тільки в 1353 році. З часів середньовіччя в Токаї функціювали місії, представництва європейських держав, що забезпечували та контролювали постачання токайських вин. При одній з таких місій була православна дерев’яна церква. Саме в цій церкві з 1745-го по 1750-й рік служив півчим видатний український філософ-гуманіст, педагог і мислитель Григорій Савич Сковорода. Звідси він здійснював свої мандрівки по Угорському Королівству, до Відня, а також сусідніх країн. При вході, в пам’ять про видатного  українського просвітителя,   Товариством Угорців України та Товариством Українців Угорщини  встановлена меморіальна дошка.

Переїзд в готель. Вечеря. Нічліг.

3 день

Літургія. Сніданок. Переїзд у Нірбатор. Вільний час.

Місто Нірбатор – це родинне гніздо одного з найдревніших і наймогутніших угорських родів XIII – XVIII  століть. Баторії були також князями Трансільванії. Стефан Баторі (1533-1586) був королем Польщі (1576-1586) і вів запеклі війни з Московією. Тут є готична церква XV століття, в якій є унікальні дерев’яні вівтарі, подібних до яких немає в світі ні за розмірами, ні за змістом. Історія їх пов’язана із безліччю інтригами та неординарнми подіями. До речі, вони також внесені до спадщини ЮНЕСКО.

Відпочинок у термальних купальнях в оздоровчому комплексі Sárkany (факультативно, вартість – орієнтовно 15-20 євро, тривалість – 4 години).

Вечеря. Нічліг.

4 день

Літургія. Сніданок. Відвідини Будапешту. Факультативна екскурсія – 10 євро з особи (за умови участі в екскурсії не менше 20 осіб).

Будапешт приваблює туристів з усього світу своєю незвичайною архітектурою, колоритом, атмосферністю і, звичайно ж, кухнею. Столиця Угорщини поєднує в собі різні архітектурні стилі, середньовічні будівлі і історичні цінності. Тут неймовірно велика кількість об’єктів історичного значення. Одним з таких об’єктів є храм св.Стефана – найбільший католицький храм міста. Ця святиня зведена на честь короля Стефана, саме він заснував державу. Відмінною особливістю є стиль приміщення: неоготичний. Тут можна побачити вежі, колони, арку над входом. Всередині храму можна побачити унікальні фрески, хитромудрі візерунки на стінах, оформлення позолотою. В одній з дзвіниць височить величезних розмірів дзвін (9 тонн). Складно уявити його дзвін у свято. Бути присутнім в такому місці повинен кожен мандрівник.

Площа Героїв розташувалася на центральному проспекті Андраші. Площа являє собою візитну картку міста. Відвідавши це місце, незабутнє враження залишає велич і архітектура об’єкта. Півколо утворюють кам’яні колони, які увінчані статуями героїв Угорщини. Також тут увічнені 7 племен, які об’єдналися в державу. На величезній і високій колоні (висотою 36 м) Площу прикрашає Архангел Гавриїл.

За бажанням, можна відвідати термали.

Нічний переїзд до Львова.

5 день

Приїзд до Львова. 

У вартість поїздки входить:

– 3 нічліги у готелі (проживання у 4 та 5-ти місних номерах) зі сніданки та вечерями;

– переїзд автобусом єврокласу;

– супровід духівника-керівника групи;

– медичне страхування.

У вартість поїздки не входить:

– витрати на екскурсії та вхідні квитки;

– особисті витрати;

– туристичний збір у готелях (city-tax).

*Оплата здійснюється у гривнях.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: