Християнські святині та історичні пам’ятки півдня України + відпочинок на Чорному морі

Християнські святині та історичні пам’ятки півдня України + відпочинок на Чорному морі

ПЕРІОД: уточнюється (6 днів)
ПОЖЕРТВА: 3500 грн
МАРШРУТ: Львів – Заздрість – Кам’янець-Подільський – Умань – Білгород-Дністровський – Одеса – Затока – Львів
ЗАМОВИТИ: ✆ Київ: (096) 330-96-79; ✆ Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

1 день

Зустріч прочан о 6.30. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова. Прибуття до села Заздрість.  Відвідаємо музейний  комплекс «Рідна хата» Патріарха Йосифа Сліпого.

У мальовничому куточку на Тернопільщині тулиться до Зарваницької ікони Матері Божої невеличке село Заздрість. Село як і всі інші, але ж особливе для кожного греко-католика, адже саме тут народився та зростав великий провідник нашого народу і нашої багатостраждальної Церкви, муж віри та людина науки, нескорений борець за свободу Патріярх Йосиф Сліпий. Саме тут малим хлопчиком він пізнав Божу благодать, отримав дар покликання до богопосвяченого життя, саме звідти босоніж відбував прощі до чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої.

Божественна Літургія у каплиці. Екскурсія по музейному комплексу. Переїзд у Кам’янець-Подільський. Молитва на вервиці з розважаннями. Перегляд фільму на богословську тематику. Прибуття у центральну частину Кам`янець-Подільська. Екскурсія по замку та святинях міста.

Відвідаєте місто, де поєднуються національні, культурні традиції всіх народів, де завжди в мирі та спокої спільно проживали та проживають представники різних національностей та релігійних конфесій, одне з найдавніших міст на Україні, історичний центр Поділля. Ви дізнаєтесь про життя руської, польської та вірменської громад на території Кам’янця. Відвідаєте польські та руські ворота, Кафедральний костел Петра і Павла, Домініканський костел, Церкву Св. Миколи, Міську ратушу в центрі Старого міста. Оглянете культові та оборонні споруди Старого міста та головну міську пам’ятку – старовинну фортецю, перші споруди якої відносяться до XI- XII століть, а основні укріплення – до XVI -XVII століть.

Вільний час. Переїзд у готель, поселення. Нічліг.

2 день

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Переїзд до Умані.  Молитва на вервиці з розважаннями. Перегляд фільму на богословську тематику. Прибуття у  Національний дендрологічний парк Софіївка  в Умані. Екскурсія.

Дендрологічний парк – це цікава пам`ятка парко-садового мистецтва. За задумом архітектора парк є  ілюстрацією до окремих частин поем Гомера «Іліада» і «Одіссея».  Засновано  Софіївський парк в 1796 році  відомим графом Потоцьким, який і назвав парк Софіївкою на честь своєї дружини Софії.

Потрапивши в Софіївку, відразу переконуєтесь, що  це музей живої природи. В основу архітектурного рішення парку закладено сцени з легенд Стародавньої Греції та Риму, інші місця нагадують житла грецьких героїв. Під час прогулянки у парку ви зможете поплавати на човнах, насолодитись пам’ятником ландшафтного типу світового садово-паркового мистецтва, побачити рослини з цілого світу. Вже більше 200 років вражає Софіївка своєю красою та неповторністю. Дивовижні пейзажі,  прекрасні скульптури, водойми, каскади, фонтани, кам’яні печери.

Вільний час. Переїзд до Одеси. Перегляд фільму на християнську тематику. Вечірні молитви. Прибуття у готель, поселення. Нічліг.

 3 день

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину Одеси. Знайомство з містом. Божественна Літургія в храмі УГКЦ.

Парафія Святого апостола Андрія Первозванного була заснована у 2005 році, коли на вулиці Гімназичній в Одесі було відкрито храм-каплицю Святого Апостола Андрія. Приміщення було придбане владикою Василем (Івасюком). Першим настоятелем громади став о. Ігор Тарас. Разом з іншими священиками громаду було розвинуто  до міцної християнської спільноти, а будівлю храму оздоблено іконостасом.

Одеса — найбільше місто на півдні України й одне з найдавніших міст північного Причорномор’я з цікавою  історією, яка сягає тисяч років. За увесь цей час неодноразово змінювалася назва, населення місцевості, держави, до складу яких входило місто тощо.  Одеса також великий морський порт і курорт на півдні України, одне з найбільш самобутніх міст країни та популярний туристичний центр. Ключову роль у розвитку Південної Пальміри зіграв градоначальник Дюк Рішельє, почавши планову забудову. У будівництві Одеси брали участь кращі європейські архітектори. Завдяки багатьом національностям склався особливий одеський фольклор і своєрідний діалект. А про видатних людей вам розкажуть багаточисельні пам’ятники  Одеси.

 Вільний час. Переїзд на набережну до пляжу, відпочинок на морі. Повернення у готель. Нічліг.

4 день

Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія в храмі УГКЦ. Переїзд у центральну частину міста. Екскурсія містом.

Білгород-Дністровський — найстаріше місто України,  йому  2500 років. Подорож до цього  міста свого роду мандрівка у часі — це давнє місто Тіра та середньовічна фортеця. 

Аккерманська фортеця – одна з найцікавіших фортець Півдня. ЇЇ чудово збережені мури, що височіють над темними водами лиману,  вражають своєю  неприступністю. Фортеця стоїть на  березі Дністровського лиману на місці Тіри – давньогрецького поліса V – IV ст. до н. е.  та укріплень, що формувалися протягом XIV – XV ст. Вона складається з чотирьох частин: цитаделі або генуезького замку,  північного, південного і портового дворів та каплиці.

Ви познайомитеся з історією цього давнього краю та чудовими пейзажами бесарабського степу. А після екскурсії можна буде відпочити на березі Чорного моря на пляжі Кароліно-Бугаз з білим пісочком, чудовими пляжами та затишними ресторанчиками. Неподалік знаходиться Центр культури вина Шабо, тож бажаючих  ласкаво запрошуємо на екскурсію і дегустацію.

Вільний час для відпочинку на Чорному морі. Повернення  у готель до Одеси. Нічліг.

5 день

Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія в храмі УГКЦ. Переїзд у центральну частину міста. Екскурсія містом.

Під час  екскурсії по Одесі ви дізнаєтесь про історію заснування  міста, про його  розвиток та видатних людей. Ви побачите надзвичайні архітектурні ансамблі: будівлю залізничного вокзалу, Аркадіївську алею, одеську кіностудію, театр музичної комедії, одеську філармонію, морський вокзал, Воронцовський маяк, Потьомкінські сходи, пам’ятник дюку де Рішельє, пам’ятник засновникам Одеси, Воронцовський палац, Тещин міст, Оперний театр, пам’ятник 12 стільцю, християнські храми Одеси. В  часі прогулянки  по Одесі ми покажемо не тільки цікаві квартали, ви зможете зазирнути і в одеські дворики та побачити незвичайні будинки з однією стіною, чарівні фонтан та безліч сюрпризів.

Вільний час у місті. Відпочинок на Чорному морі. Переїзд до Львова. Молитва на вервиці з розважаннями. Перегляд фільму на богословську тематику.

6 день

 Ранішні молитви. Прибуття у Львів о 7.00.

osobluvi У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– екскурсії в місцях перебування;
– медичне страхування;
– 4 ночівлі у готелі (2-3 особи в номері);
– 4 сніданки.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– вхідні квитки у  музеї: Кам’янець-Подільська  фортеця (загальний, пенсійний – 60 грн., студенти і учні – 40 грн.),  дендропарк “Софіївка” в Умані (загальний та студенти – 120 грн., пенсіонери – 50 грн., діти шкільного віку – 70 грн.),  Білгород-Дністровська фортеця (загальний – 80 грн., студентський, учнівський – 40 грн.);
– харчування не передбачене програмою;
– особисті витрати.

Related Blogs

Паломництво в Пальма де Майорка
15-22/07/2024 Іспанія Пальма де Майорка, Льюк, Вальдемоси, Порто-Крісто 1200€(авіа включено)
Відпочинок на о. Корфу (Греція)
15/07/2024 – 25/07/2024 12/08/2024 – 22/08/2024 29/08/2024 – 08/09/2024 Хорватія, Боснія і Герцеговина, Греція Меджугор’є, о. Корфу, Палеокастриця, Каламбака, м. Дрвеник від 530€ до 590€ +500 грн
Відпуск з нагоди коронації Підкаменецької Богоматері
2.07.24 3 монастирі: Свята гора, Підгірці, Підкамінь Святогірський чоловічий монастир, Підгорецький монастир, камінь-велет і монастир у Підкамені, мальовничі гори Вороняки- Мальовнича вершина, яка належить до Вороняцьких гір і входить до...