Країнами “БеНіЛюкс” (архів)

Країнами “БеНіЛюкс” (архів)

ПЕРІОД: 02 – 11 квітня (10 днів)
ВАРТІСТЬ: 495 євро*+200 грн.
МАРШРУТ: Львів – Вроцлав – Дрезден – Айзенах – Трір – Люксембург – Брюссель – Гент – Брюгге – Гауда – Амстердам – Мюнстер – Потсдам – Берлін – Львів

1 день

Нічний виїзд зі Львова. Перетин кордону. “Місто мостів” – так називають чарівний Вроцлав. Адже  перетинають його п`ять річок, створюючи безліч островів. Наприклад, Тумський, який вважають історичним центром міста, звідки ми й розпочнемо нашу прогулянку. Оглянемо також ратушу, центральну площу, зведемо погляд на знаменитий костел святої Єльжбети з вежою заввишки 90 метрів! А ще обов’язково познайомимось із незвичайними мешканцями міста – вроцлавськими гномами.

А далі – вільний час.

Переїзд на ночівлю до готелю. Нічліг.

2 день

Літургія. Сніданок.

Сьогодні ми проведемо весь день у Дрездені.

Дрезден – це місто, яке після цілковитого зруйнування під час Другої Світової війни, постало з руїн і тим самим здивувало цілий світ. Більшість історичних будівель збудовано із піщаника – каменю, який з часом чорніє.

Дрезден є столицею німецької федеральної землі Саксонії, є промисловим, урядовим та культурним центром, відомий у всьому світі террасою Bruelh та її історичними пам’ятками в Старому Місті (Альштадт). Долина річки Ельби внесена до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Ближче до вечора вирушаємо на нічліг до м.Ейзінах.

Поселення в готель. Нічліг.

3 день

Літургія. Сніданок.

Екскурсія замок Вартбург.

Замок Вартбург – один із найстаріших німецьких замків, розташований на північному сході Тюрінгенського Лісу, поблизу старовинного міста Айзенаха. Фортеця зіграла величезну роль історії та культурі німецького народу. Тут уперше прозвучала ідея об’єднати розрізнені землі в єдину державу, тому вже з ХІХ століття замок Вартбург вважається національною пам’яткою Німеччини. З 1999 року він включений до списку пам’яток Світової спадщини ЮНЕСКО.

Вільний час на обід.

А далі ми вирушаємо до музею Баха.

Найбільший з німецьких композиторів Йоганн Себастьян Бах (JohannSebastianBach) після своєї смерті в 1750 на довгі роки був майже забутий. Перша докладна його біографія вийшла лише через півстоліття. А відродження широкого інтересу для його творчості почалося лише у середині 19 століття. Але до кінця століття воно переросло у справжній культ і зайшло питання про створення музею Баха. Сьогодні таких музеїв навіть три: у Лейпцигу, Кетені та Айзенаху. Айзенахський – найстаріший і досі найвідвідуваніший. Щороку десятки тисяч людей приїжджають у тюрингське місто, де народився Бах.

Виїзд до м.Трір. Нічна прогулянка містом.
Вечеря. Поселення в готель. Нічліг.

4 день

Літургія. Сніданок.

Екскурсія в Трір. Вільний час.

Трір — місто у Німеччині, землі Рейнланд-Пфальц, «Північний Рим». Найстаріше місто країни, засноване у 16 році до н.е. на берегах річки Мозель, неподалік від Люксембургу, за часів правління Октавіана Августа.

Пізніше місто стало столицею римської провінції Галлія Бельгіка. Від того часу в архітектурі міста збереглися Чорні ворота (Porta Nigra). Трір був резиденцією імператорів Західної Римської імперії. Тут народився святий Амвросій. Визнаним символом міста є Порта Нігра (лат. Porta Nigra «Чорні ворота») — найбільші давньоримські міські ворота на північ від Альп та найкраще збережені серед таких воріт у Німеччині. У місті зберігся амфітеатр, найстаріший у Німеччині міст і найбільші на північ від Альп давньоримські терми.

Цього дня ми матимемо змогу ще відвідати Люксембург.

Екскурсія Люксембургом, вільний час.  Люксембург – це крихітна країна з однойменною столицею. Однак мініатюрні розміри країни абсолютно не заважають їй бути однією з найбагатших в Європі з найвищим рівнем життя, а за рівнем доходів населення займати 4-те місце у світі. Хоча в Люксембурзі є велика кількість пам’яток, його територію легко можна пройти пішки. Обличчя столиці – Великий герцогський палац, побудований в стилі іспанського відродження. Ми відвідаємо знаменитий Собор Люксембурзької Богоматері, де у південній частині храму зберігається образ Богоматері-Утішительниці скорботних. До нього щороку у п’яту неділю після Пасхи відбувається паломництво вірних.

Після насиченого дня вирушаємо на ночівлю у Брюссель.

Поселення в готель. Нічліг.

5 день

Літургія. Сніданок.

Екскурсія Брюсселем, вільний час. Брюссель — столиця Бельгії і Фландрії, де-факто столиця Європейського Союзу і центр найбільшої міської агломерації країни. Ми побачимо Катедральний собор святих Михайла і Гудули, галереї св. Юбера, галереї Принців, Королівський Палац, Сенат та Парламент, чудові парки, сади, сквери та знаменитий фонтан-скульптуру (Manneken Pis) та багато цікавого. Також у місті знаходиться штаб-квартира НАТО, Ради Європейського Союзу та інших міжнародних організацій.

Екскурсія Ґентом, вільний час.

Ґент – вважається найдавнішим релігійним центром Бельгії, і ми відвідаємо готичний римо-католицький катедральний собор св. Бави. В нас буде можливість оглянути Ґентський вівтар “Адорація містичного Ягняти”, намальованого братами Губертом та Яном ван Ейк.  Робота відома своїм реалізмом, як портретів так і природи. Вівтар складається з 24 панелей, на яких зображено 258 людських фігур. Висота вівтаря в центральній частині сягає трьох з половиною метрів, ширина (у розкритому вигляді) — п’яти метрів. Картини, з яких складається вівтар, розташовані на зовнішній і внутрішній стороні вівтаря. Місто має ще багато храмів, зокрема, церкви святого Якова, святого Миколи та святого Михайла.Ґент старовинне місто, розташоване у місці злиття річок Шельда та Лис, має багато каналів тому його ще називають “бельгійською Венецією”.

Переїзд в Брюссель. Нічліг.

6 день

Літургія. Сніданок.

Переїзд в місто Брюгге. Екскурсія містом. Вільний час.

Брюгге – місто в Бельгії в історичній області Західна Фландрія. Це місто дивовижної архітектури та чарівності, один з наймальовничіших в Європі. Брюгге розташований у 20 км від берега Північного моря недалеко від кордону зНідерландами, тому саме голландський вплив тут відчувається особливо сильно в мові, кухні, архітектурі. Розквіт міста в епоху Середньовіччя залишив чудову архітектуру і безліч пам’яток. Місто ніби застиг на кордоні минулого і сьогодення. Гуляючи по ньому, ловиш себе на думці, що ти потрапив в якийсь історичний фільм або опинився в сьогоденні Середньовіччя.

А тепер вирушаємо у ще неймовірне місто Гауда.

Гауда — місто у Нідерландах, розташоване у провінції Південна Голландія. Відомий виробництвом сиру з назвою gouda та старими будівлями. Цікавою пам’яткою є ратуша з ХV століття.

Гауда зовсім невелике місто і обійти його цілком не важко. Основна кількість пам’яток зосереджена на Ринковій площі або за два кроки від неї. Приємної прогулянки містом.
Вільний час. Поселення в готель. Нічліг.

7 день

Літургія. Сніданок.

Сьогодні ми відвідаємо парк Кекенгоф . Екскурсія парком. Вільний час.

Парк Кекенгоф – всесвітньо відомий королівський парк квітів в Нідерландах, відвідати який можна буде під час екскурсії (по бажанню групи).

Сад Кекенгоф, розташований на 32 гектарах землі, знаменитий своїми квітами і великими тюльпановими галявинами. У парку посаджено 4,5 мільйона тюльпанів 100 різних різновидів. Тут три оранжереї: з тюльпанами, золотими нарцисами і пишним бузком в одній, червоними трояндами в інший і орхідеями в третій.

Після того як ми насолодились чарівним видом квітів – вирушаємо до Амстердаму.

Амстердам – столиця Голландії. Амстердам також впродовж століть звався містом чуда. 12 березня 1345 року, напередодні Великодня, один місцевий священик ходив із Святим Причастям до важкохворого чоловіка, що через стан здоров’я не зміг спожити Тайни, тож служниця вкинула Частичку в камін у полум’я. Сталось диво. Наступного дня Частичка сяяла в каміні над полум’ям. ЇЇ вийняли, вклали в коробку і передали священику, котрий відніс Святі Тайни до церкви. Так тривало щодня впродовж трьох днів. Чоловік, що приймав Святі Тайни видужав. Місцевий єпископ, визнав це Євхаристійним чудом. Відтоді й до сьогодні цього дня відбувається Євхаристійна процесія з нагоди цієї події. В історичному музеї Амстердама підтримується постійна виставка з документами і реквізитами.

Переїзд на ночівлю в Мюнстер. Поселення в готель. Нічліг.

8 день

Літургія. Сніданок.

Оглядова екскурсія містом Мюнстер.

Мюнстер — місто в Німеччині, Північний Рейн – Вестфалія. 1648 року у Мюнстері було підписано знаменитий Вестфальський мир, який завершив Тридцятирічну війну.

У місті немає промислових виробництв, а населення здебільшого зайняте в освіті та галузі управління, за що Мюнстер часто називають «письмовим столом Вестфалії». У Мюнстері розташовані важливі судові та адміністративні установи Північного Рейну-Вестфалії, у тому числі Конституційний суд і Вищий адміністративний суд. Мюнстерське католицьке єпископство, засноване більше 1200 років тому, є одним з найстаріших на півночі Німеччини і відіграє велику роль за межами Вестфалії.

Обід. Після обіду можна вирушати у Бердін.

Поселення в готель. Нічліг.

9 день

Літургія. Сніданок.

Розпочнемо свій день з міста Потсдам. Вільний час.

Потсдам — місто у східній Німеччині з населенням близько 150 000 осіб, столиця федеральної землі Бранденбург. Він розташований на річці Гафель, за 26 км від Берліна. Потсдам розташований на берегах декількох з’єднаних між собою озер. Потсдамський університет знаходиться в цьому місті.

Переїзд до Берліна. Екскурсія містом. Вільний час.

Берлін є столицею, а також найбільшим за площею та кількістю мешканців містом Німеччини, одним із найбільших міст Європейського Союзу. Протягом екскурсії ми побачимо найвизначніші місця Берліна, серед яких: Рейхстаг, Брандербурзькі ворота, Александерплац, Берлінський собор, залишки Берлінської стіни, Меморіальна церква кайзера Вільгельма, Потсдамська пошта, Відомство федерального канцлера Німеччини (Bundeskanzleramt), “Червона ратуша”, Меморіал пам’яті жертв голокосту, колона Перемоги та інше.

Після насиченого дня вирушаємо додому.

10 день

Ранішні молитви.

Прибуття до Львова.

До нових зустрічей!

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– 8 нічлігів у готелях зі сніданками;

– переїзд автобусом єврокласу;

– супровід духівника та керівника групи;

– базове медичне страхування.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ :

– витрати на міський транспорт та екскурсії – загалом 80 Євро;

– додаткове медичне страхування від ковід;

– особисті витрати.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

*Оплата здійснюється у гривнях.

Related Blogs

Posted by admin | 22.02.2022
Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)
ПЕРІОД: 05 - 11 березня  (7 днів) ПЕРІОД: 23 - 29 березня  (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) –...
Posted by admin | 17.02.2022
Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва) (архів)
ПЕРІОД: 8-20 травня  (13 днів) ВАРТІСТЬ: 595 євро*+400 грн МАРШРУТ: Львів - Ярослав - Прага - Берн - Женева - Невер - Париж - Ракамадур - Люрд - Барселона - Монтсеррат...
Posted by admin | 13.12.2021
Паломництво фантастичною Італією (архів)
ПЕРІОД: 04 - 13 травня (10 днів)  ПОЖЕРТВА: 485 €* МАРШРУТ: Львів - Венеція - Падуя - Рим - Барі - Сан-Джовані Ротондо - Ланчано - Лорето - Сан-Марино - Відень - Брно -...