Квітна Неділя в Австрії

Квітна Неділя в Австрії

21-25/03/2024

Австрія, Чехія

Прага-Зальцбург-Відень

200€+200 грн

День 1. Ранішній виїзд зі Львова з Приміського вокзалу. Переїзд до угорського кордону. Перетин кордону. Нічний переїзд до Праги.

День 2. Прага. Літургія, екскурсія, вільний час. 

Прага, місто, столиця Чехії. Розташоване в самому серці Європи, це одне з найкращих міст континенту та головний чеський економічний і культурний центр. Місто має багату архітектурну спадщину, яка відображає як невизначені течії історії Богемії, так і міське життя, яке триває понад 1000 років. Серед найкрасивіших і найбільш впізнаваних – Карлів міст, який стоїть на березі річки Влтави. Звивисте русло Влтави з його послідовними мостами та мінливими краєвидами контрастує з незмінним фоном великого замку Градчани (Празького Граду), який домінує над лівобережною частиною міста з-за масивних стін, встановлених високо на пагорбі.Достопримечательности Праги: ТОП-20. Что посмотреть, куда сходить в Праге

Вузькі вулички, маленькі таверни та ресторани старих кварталів контрастують із широким розмахом Вацлавської площі та сучасними парками та житловими забудовами, тоді як великі барокові палаци 18-го століття мають свою власну елегантність і пишність. З навколишніх пагорбів багато веж церков створюють унікальну перспективу, завдяки чому Прагу називають «містом ста шпилів». Ця архітектурна гармонія була посилена плануванням після 1945 року, яке зберегло старовинне ядро міста як головну пам’ятку та ретельно контролювало всю сучасну забудову. У 1992 році історичний центр міста був включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Ми відвідаємо: собор Св. Віта пройдемо через Празький град – стара королівська резиденція по Малому та Карловому мосту через старе місто з ратушею.

Літургія. Вільний час. Переїзд на ночівлю до транзитного готелю.

День 3. Зальцбург. Літургія, екскурсія, вільний час. 

Зальцбург є столицею федеральної землі Зальцбург, розташований у рівнинній улоговині по обидва боки річки Зальцах поблизу північного підніжжя Альп і баварського (німецького) кордону. Історичний центр міста з його багатим поєднанням мистецтва та архітектури був доданий до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1996 році.

Зальцбург спочатку був місцем кельтського поселення, а пізніше римського міста Ювавум. Близько 700 року нашої ери святим Рупертом було засновано бенедиктинське абатство Св. Петра та жіночий монастир Ноннберг. Святий Боніфацій зробив Зальцбург єпископством у 739 році, а в 798 році отримав статус архієпископа. Його архиєпископи були визнані князями Священної Римської імперії в 1278 році, і місто стало резиденцією їх могутнього церковного князівства. 

Унікальне поєднання мальовничого альпійського ландшафту та архітектурного багатства призвело до репутації Зальцбурга як одного з найкрасивіших міст світу. Його головною славою є єпископські будівлі та будинки бюргерів, які демонструють італійський ренесанс і бароко. вплив, який приніс Зальцбургу назву «Німецького Риму».Зальцбург, Австрия: все о городе и жизни

Переїзд на ночівлю до транзитного готелю. 

 

День 4. Відень. Літургія, екскурсія, вільний час. 

Пишна краса цього міста-перлини Європи, нагадує про його величне минуле центру Австро-Угорської імперії. З тих часів у Відні залишись імперські храми, королівська резиденція та розкішні палаци. А ще Відень – це місто з ароматом кави – кав’ярні  Відня та торт Захер знамениті на увесь світ. А ще – Відень- місто музики , місто Віденського вальсу, місто Шопена, Моцарта, Штрауса …. Ви будете зачаровані. Під час екскурсії містом Ви побачите: Собор Святого Стефана, площу Грабен і Чумну колону, вулицю Кольмаркт, колишню королівську резиденцію Гофбург та Віденську оперу.

Вільний час. Фотографуємось, купуємо сувеніри, дякуємо Богові за можливість отримати задоволення для очей та душі.

Збір групи. Переїзд у Львів. Повернення до дому

Нічний переїзд до Львова.Все про Відень | Яке місто є столицею Австрії? Життя у Відні

День 5. Прибуття до Львова орієнтовно після обіду.

У вартість послуг включено:

  • проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
  • духовний супровід священика;
  • 2 ночівлі у готелі (2-3 особи в номері);
  • 2 сніданки;
  • медичне страхування;
  • екскурсія по Празі, Зальцбургу та Відню.

У вартість не включене:

  • обов’язковий туристичний пакет 20 Є
  • особисті витрати;
  • вхідні квитки в музеї

Телефон/вайбер: (096) 858-27-57

e-mail: palomncentr@gmail.com

ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР  НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ, А ТАКОЖ ЗА НАДАНІ ПАЛОМНИКОМ ДОКУМЕНТИ ТА ДОСТОВІРНІСТЬ НАДАНОЇ ПАЛОМНИКОМ ІНФОРМАЦІЇ.

ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВНОСИТИ ЗМІНИ В ПРОГРАМУ ТУРУ БЕЗ ЗМІНИ ЗАГАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ ПОСЛУГ.

У ЗВ’ЯЗКУ З НЕСТАБІЛЬНОЮ СИТУАЦІЄЮ У КРАЇНІ – ПРОСИМО УТОЧНЮВАТИ ВАРТІСТЬ ТУРУ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПЕРЕД ЙОГО БРОНЮВАННЯМ.

*Для людей, старших 60 р. страховка 400 гр.

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн