Меджугор’є у травні

Меджугор’є у травні

20-25/05/2024

Боснія і Герцоговина

Меджугор’є

205€+200 грн

У травні в Меджугор’є переважно панує досить тепла, приємна погода, тому перебування там і відвідання святих місць є дуже комфортним. Невеличке хорватське селище в Боснії, яке розташоване біля підніжжя двох гір – Крижеваца і Подбрдо, звідки його назва Меджугор’є, на початку 80-х років стало місцем об’явлення Пресвятої Богородиці і за кілька десятків років перетворилося в одну з найвідоміших і найвідвідуваніших святинь світу. Саме тут 24 червня 1981 року, у свято св. Йоана Хрестителя четверо підлітків, що вийшли погуляти на околицю села, побачили сяючу жіночу постать з дитиною на руках. На другий день на цьому ж місці світла Панна відкрила дітям (тоді їх було вже шестеро) своє ім’я: «Я – Благословенна Діва Марія, Матір Ісуса». З того часу Пресвята Богородиця продовжує відвідувати візіонерів до сьогоднішнього дня. Тобто об’явлення тривають, і це робить Меджугор’є унікальною святинею. Із 1987 року об’явлення Діви Марії відбуваються щомісяця, 25 числа. Декого з візіонерів Діва Марія відвідує щодня. Божа Мати відкриває їм таємниці, що стосуються їхнього власного життя, життя парафії, до якої вони належать, та цілого світу, «усіх людей, що прагнуть іти дорогою святості», – як висловилася сама Божа Мати.

Духівник: о. Юрій Гречин

3 ДНІ МЕДЖУГОР'Є + 2 ДНІ МОРЯ | Патріарший паломницький центр

День 1 (20 травня) 

Виїзд зі Львова / Городенки

День 2 (21 травня)

Ранкове прибуття в Меджугор’є, поселення в готель / пансіон. 

Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. 

Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Обід. Вільний час.

Паломництво до Меджугор'є | Патріарший паломницький центр

17:00 – вечірня молитовна програма, яка є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

День 3 (22 травня)

В середу піст на хлібі і воді. Сходження на гору Подбрдо**. Молитва на вервиці. Зустріч із спільнотою “Ченаколо”***. Божественна Літургія. Вечірня молитовна програма. Ночівля у готелі.

 

*Факультативно пропонуємо екскурсію до водоспаду Кравіца.

Водопад Кравица — Путеводитель по Боснии и Герцеговине

**Подбрдо – так називають це місце, що у селі Б’яковічі, де візіонери вперше побачили Богородицю – Царицю Миру. З того часу тут збираються прочани, щоб разом молитися на вервиці. Біля підніжжя Подбрдо – гори об’явлень, знаходиться “Голубий Хрест”, де з 4 липня 1982 р. збираються молитовні групи.

***Спільнота «Ченаколо» – заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві.

День 23 травня.

Сходження на гору Кріжавец*. Хресна дорога. Сніданок. Літургія. Зустріч з Патріком і Ненсі**. Обід. При бажанні можна відвідати водоспад Кравіца та місто Мостар. Вільний час. Вечірня молитовна програма..

3 ДНІ МЕДЖУГОР'Є + 2 ДНІ МОРЯ | Патріарший паломницький центр

*Гора Крижевац височить над Меджугор’єм. На її вершині споруджений хрест в пам’ять про 1900-ліття розп’яття Ісуса Христа. З 1934 року тут правиться Служба Божа у першу неділю після Різдва Богородиці (свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього). На цій горі паломники (індивідуально та групами) здійснюють Хресну дорогу, переходячи від стації до стації, а на самій вершині мають змогу побути наодинці в тиші перед Богом. Кріжевиц став Голгофою Меджугор’я.

**Канадієць Патрік працював мийником та продавцем машин, потім — менеджером, генеральним менеджером і, врешті, став власником мільярдного автомобільного бізнесу. Його життя було насичене алкоголем та жінками. Після другого розлучення Патрік зустрів Ненсі, яка була адвокатом. Вони одружилися, повінчалися і зрозуміли, що їхнє життя не варте нічого, якщо в ньому немає Бога. Патрік прийняв рішення про переїзд в Меджугор’є. Основним проектом його життя стало будівництво замку Марії для священників, монахів і паломників.

День 5 (24 травня)

Сніданок. Виїзд. 

День 6 (25 травня)

Прибуття в Україну

Для бажаючих:

  • Водопад Кравіца 15 Є
  • Мостар 10 Є (одне із найкрасивіших міст Боснії-Герцеговини, яке знаходиться на відстані 26 км) 

ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР  НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ, А ТАКОЖ ЗА НАДАНІ ПАЛОМНИКОМ ДОКУМЕНТИ ТА ДОСТОВІРНІСТЬ НАДАНОЇ ПАЛОМНИКОМ ІНФОРМАЦІЇ.

ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВНОСИТИ ЗМІНИ В ПРОГРАМУ ТУРУ БЕЗ ЗМІНИ ЗАГАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ ПОСЛУГ.

*Для людей, старших 60 р. страховка 400 гр.

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...