Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)

Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)

ПЕРІОД: 05 – 11 березня  (7 днів)
ПЕРІОД: 23 – 29 березня  (7 днів)
ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн
МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор’є (4 дні / 3 ночі) – Мостар – Благай – Будапешт – Хайдусобосло – Дебрецен – Марія Повч – Львів (Івано-Франківськ)

Паломницький тур в Меджугор’є (Боснія та Герцеговина) до місця сучасних об’явлень Матері Божої. Участь у молитовних заходах, які проводяться в Меджугор’ї щодня для паломників з усього світу.

Також під час туру ми відвідаємо боснійські міста Мостар та Благай з екскурсіями, відпочинемо два дні на термальних курортах Угорщини, поплаваємо на кораблику по Дунаю та прогуляємось Будапештом з гідом. На завершення туру помолимось до чудотворної ікони в м. Марія Повч (Угорщина).

 1 день

Збір групи у Львові (точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою. Для паломників з Івано-Франківська, Калуша, Долини, Болехова організовуємо безкоштовний трансфер). Виїзд з України. Переїзд в Угорщину.

За умови швидкого проходження кордону, зможемо відвідати Будапешт. Нас чекає незабутня вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю з келихом шампанського та чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження! (за бажанням, вартість €20).

Переїзд в Боснію та Герцеговину.

2 день

Ранкове прибуття в Меджугор’є, поселення в готель. Оглядова прогулянка з розповіддю про Меджугор’є. Зустріч з сестрами спільноти Світло Марії, що опікуються паломниками з України, відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста та могили отця Славка Барбаріча. Обід. Вільний час.

17:00 – вечірня молитовна програма, яка є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Повернення в готель. Нічліг.

3 день

Хресна Дорога на горі Кріжевац. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок. Екскурсія до водоспаду Кравіца. Водоспад Кравіца (Kravice Waterfalls) – одне з найкрасивіших місць Боснії і Герцеговини. Кравіца – це не просто один водоспад, це комплекс водоспадів, які утворили природний амфітеатр. Тут відкриваються просто неймовірні краєвиди, які варто побачити кожному.

Повернення в Меджугор’є. Можливе відвідування спільноти “Ченаколо”, яка заснована італійською монахинею сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Ми зможемо побачити своїми очима, як молитва зцілює від таких недуг, де звичайна медицина безсила. Обід, вільний час.

17:00 – вечірня молитовна програма, яка є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Меджугор’є — місце молитви, спокою та тиші.

Повернення в готель. Нічліг.

4 день

Святкова Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок.

Запрошуємо на прогулянку в Мостар. Мостар (Mostar) – одне з найвідоміших міст не тільки в Боснії і Герцеговині, а й на території усіх Балкан. Якщо ви їдете в Боснію, ви не можете не відвідати цю популярну локацію. Мостар став відомим завдяки своєму мосту, від якого власне і походить назва міста. І хоча в місті, крім цього, є ще два мости, найпопулярнішим залишається Старий Міст, який внесений в всесвітню спадщину ЮНЕСКО. Окрім моста Ви можете побачити ще не одну цікаву пам’ятку в місті: турецькі будинки-музеї Кайтаза та Бишчевича, мечеть Коски Мешмед-Паші та Хаджи-Куртову мечеть.

На південь від Мостару розташоване атмосферне містечко Благай – давня столиця Герцеговини, де біля витоку річки Буни ісламські мандрівні монахи-дервіші «приліпили» по-пташиному до могутніх скель свій монастир-текію. Тут досі панує атмосфера XVI століття, яку кожен зможе відчути, пройшовшись під старовинними дерев’яними балками стель по барвистих східних килимах. Сотні співочих птахів на гранатових деревах, кам’яні мости і бірюзові водоспади на скелястих терасах, а ще повсюдні аромати турецької кави і рахат-лукуму – ця абсолютна природна гармонія, яка просто заворожує! Повернення в Меджугор’є, обід.

17:00 – вечірня молитовна програма, яка є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Повернення в готель. Нічліг.

5 день

Молитва з розважаннями таїнств вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок (в цей день у нашої групи піст на хлібі та воді).

Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами та мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є, розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служать для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку. Обід, вільний час.

17:00 – вечірня молитовна програма, яка є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Ввечері виїжджаємо з Меджугор’є. Переїзд в Угорщину.

6 день

Ранкове прибуття в Будапешт. Оглядова екскурсія містом з екскурсоводом.

Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, базиліку св. Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон та Королівський палац, з яких відкривається неймовірно красива панорама на Будапешт та Дунай. Переїзд в Хайдусобосло, поселення в готель. Відпочинок в термальних басейнах. Шукали блакитне золото – знайшли гаряче. Так угорське місто з хитромудрою назвою Хайдусобосло (Hajdúszoboszló) перетворилося у процвітаючий термальний курорт. На початку минулого століття тут бурили газову свердловину, однак на поверхню вирвався не метан, а води термального джерела.

Термальна вода – це «гаряче золото» Хайдусобосло. У місті діє найбільший в Угорщині водолікувальний комплекс Hungarospa, територія якого охоплює 30га. Вода коричневого кольору з характерним запахом подається у купальні зі свердловини понад кілометрової глибини.

Поселення в готель. Нічліг.

7 день

Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Дебрецен.

Відпочинок в термальних купальнях. Лікувальна купальня в парку Надьердьо (Великий ліс) з 1960 року – одне з найпопулярніших курортних місць східної Угорщини. Місцева вода за складом і лікувальним ефектом нагадує води курорту Хайдусобосло. Комплекс утворюють приміщення купальні, пляж з термальними і звичайними басейнами та критий «Середземноморський» аквапарк Aquaticum. Тут же знаходиться термальні джерела, навколо якого споруджено лікувальний комплекс, що складається з готелю “Aqvaticum Debrecen Termal”, вісімнадцяти басейнів та термальних бань. Лужна вода джерела має температуру 63 градуси і містить хлор, вуглеводень, йод, бром та сіль. Після купалень невеликий шопінг в ТЦ Tesco, щоби купити подарунки рідним і виїзд в Україну.

Дорогою додому відвідаємо відпустове місто Марія Повч. Молитва  у церкві св.  Михаїла, біля чудотворної ікони Матері Божої. Ікона славиться у Європі як «плачуча». Розповідь про історію цього відпустового місця зворушить вас.

Прибуття до Львова пізно ввечері.

Паломництво відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.

У вартість включено:

– проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

– проживання в готелях;

– харчування – сніданки та обіди в Меджугор’ї, сніданки в Угорщині;

– екскурсії в Будапешті, Мостарі та Благаї.

Додатково оплачується:

– ПЛР-тест на Covid 19 (орієнтовна вартість 690 грн.);

– медичне страхування – 170 грн.;

– пожертва за синхронний переклад молитовної програми €2;

– екскурсія та вхідний квиток на водоспад Кравіца €8 (за бажанням);

– прогулянка на кораблику по Дунаю €20 (за бажанням);

– вхідні квитки в термальні купальні (за бажанням).

Увага! Для перетину кордону потрібно пред’явити документ про проходження ПЛР-тесту на Covid-19, або сертифікат про вакцинацію. Ми організовуємо проходження тесту у вашому місті перед виїздом. Якщо на момент виїзду, законодавством ЄС та Боснії будуть скасовані ці вимоги, ПЛР-тестування буде відмінене.

Related Blogs

Паломництво до Меджугор’я [3-8 квітня 2023]
Невеличке хорватське селище в Боснії, яке розташоване біля підніжжя двох гір – Крживаца і Подбрдо, звідки його назва Меджугор’є, на початку 80-х років стало місцем об’явлення Пресвятої Богородиці і за...
Паломництво до Меджугорє та 2 дні Святинями Італії
11/11/2023 – 17/11/2023 Італія. Боснія та Герцоговина. Меджугор’є, Венція, Падуя 285є+400грн.
Posted by admin | 17.02.2022
Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва) (архів)
ПЕРІОД: 8-20 травня  (13 днів) ВАРТІСТЬ: 595 євро*+400 грн МАРШРУТ: Львів - Ярослав - Прага - Берн - Женева - Невер - Париж - Ракамадур - Люрд - Барселона - Монтсеррат...