Національна проща українців західної та центральної Європи до Санктуарію Матері Божої у Люрді

Національна проща українців західної та центральної Європи до Санктуарію Матері Божої у Люрді

ПЕРІОД:  16-24 жовтня (9 днів)
ПОЖЕРТВА: 375 €*+200 грн
МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Падова – Мілан – Люрд – Монпельє – Женева – Берн – Прага – Лагевніки – Львів
ЗАМОВИТИКиїв: (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

Паломницька подорож  до святинь  Угорщини, Італії, Франції, Швейцарії, Чехії, Польщі.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
 – проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 5 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 5 сніданків;
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35€;

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 06.30, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч.  
Відвідини базиліки Богородиці, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.
Нічний переїзд до Італії.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Падови. Оглядово-пішохідна прогулянка по місту.

Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія. Спільна молитва біля мощей Св. Антонія.  Відвідини Катедрального Собору Св. Юстини, де зберігаються мощі святого Євангелиста Луки.

Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд до готелю. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Мілану. Екскурсійне знайомство з містом.

 Мілан – місто в північній частині Італії, адміністративний центр області Ломбардія, найбільшого регіону Італії і столиця провінції Мілан. Сьогодні столиця Ломбардії привертає до себе безліч туристів, адже давнє місто може задовольнити будь-які смаки любителів мистецтва. Чим ближче наближаєшся до центру, тим частіше зустрічаєш прекрасні старовинні будинки, палаци, стародавні церкви, елегантні площі і навіть монастирі. Оглядова прогулянка історичним центром міста включає відвідування Міланського Кафедрального Собору, Пасаж Віктора Еммануїла Савойського, Середньовічний Замок Сфорца. Побачимо знаменитий оперний театр у Мілані, споруда якого була збудована на місці церкви Санта-Марія де Ла Скала, звідки походить і назва самого театру.

Вільний час. Нічний  переїзд до підніжжя  Піренейських гір.

4 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до  Люрду, поселення у готель.

Відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці. В лютому 1858-го року Пречиста Діва Марія з’явилася 14-ти річній селянській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася ця “Пані” дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей. Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… ” Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників.    

10.00 – Зустріч владики Бориса Ґудзяка з молоддю та іншими паломниками в українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці.
14.00-16.00 – Архиєрейська Свята Літургія в церкві св. Бернадети (проповідує владика Гліб Лончина). Спільне фото перед базилікою Вервиці. 
17.30 – Акафіст до Пресвятої Богородиці перед українським храмом (проповідує владика Андрій Рабій). Можливість приступити до Сповіді.
21.00 – Участь у  молитовній процесії вервиці. Запрошуємо прочан спільно прославити Христа й Богородицю молитвою та співом при свічках.

Повернення до готелю. Вільний час. Ночівля.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Архиєрейська Свята Літургія в гроті Об’явлення. Проповідує владика Йосиф Мілян. Сніданок.  

Оглядово пішохідна прогулянка по Люрду. Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя.  У другій половині дня – відвідини цілющих купелей,  Хресна дорога.

Повернення до готелю. Вільний часНочівля.

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Монпельє.

Прогулянка затишними вуличками середньовічного торгового міста з оглядом головних його пам’яток: площі Комеді – центральної площі міста з чудовим фонтаном Трьох Грацій, Собору Святої Анни і церкви Святого Рока, покровителя Монпельє, масивного Кафедрального Собору Сен-П’єр.  Крім того, ви побачите дві вцілілі вежі середньовічної фортечної стіни, яка колись оточувала історичний центр міста. 

Вільний час. Переїзд до готелю, поселення.  Ночівля.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Женеви. Ранішні молитви. Екскурсія містом.

Женева, третє за значенням місто Швейцарії, вважається одним з найпривабливіших міст світу. Мабуть, це ще й найспокійніше місце у всій Європі, де, до того ж, є, на що подивитися. Цікава й унікальна пам’ятка Женеви – годинник з квітів на Променад-дю-Лак з найбільшою секундною стрілкою в світі. Її довжина – 2,5 метра.  Над старим містом височить собор Cвятого Петра – цей женевський храм для протестантів те ж саме, що собор святого Петра в Римі для католиків. Трохи далі – площа, де варто затриматися на терасі кафе навпроти Ратуші. На першому її поверсі розташований зал «Алабама». Велика вулиця Старого міста заповнена лавками антикварів і художніми галереями. 

Вільний час.  Переїзд у Берн.

Прибуття у Берн. Відвідини  архітектурних пам`яток Берна та інших  християнських святинь. Берн – справжня скарбниця мистецтва. Історичний центр міста – це ланцюжок вулиць Шпітальгассе, Марктгассе і Крамгассе, що впираються в міст Нідербрюкке. Основні визначні пам’ятки міста зосереджені саме тут: Тюремна башта, вуличні фонтанчики, Годинникова вежа (куранти з рухомими фігурками), готичний собор з найвищою в Швейцарії дзвіницею.

Вільний час. Нічний переїзд до Чехії.

8 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Праги. Оглядова екскурсія по Празі.

Почнемо прогулянку з Староміської площі – історичного центру Праги.  Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу. Виділяються на площі знамениті чеські куранти. Далі помандруємо лабіринтами середньовічних вуличок повз старовинні будинки з їх таємницями і легендами. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.  Маршрут  охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволить Вам побачити усі історичні об’єкти.

Поселення у готель.  Вільний час. 

Для бажаючих – романтична екскурсія корабликом:  2-години по Влтаві з вишуканою вечерею (25євро).  

Повернення до готелю.  Ночівля.

9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Польщі.

Прибуття до Санктуарію Божого Милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої МатеріУ монастирській  каплиці св. Йосифа спільна молитва біля образу Божого Милосердя та прикладання до мощей св. Фаустини Ковальської.  Спільна молитва в українській каплиці УГКЦ Всіх Святих українського народу.

Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів ввечері.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 5 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 5 сніданків;
osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була  безпечною та комфортною.

fragen

  • телефон для запису у Києві:  (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua
  • м.Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 5, офіс 212. 
  • м. Львів, вул. Руська, 10

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн