Незвичайні святині Італії

Незвичайні святині Італії

20/05/2024 – 25/05/2024

Італія

Падуя, Венеція, Верона, Мілан, Трієст

300€ + 400грн

1 день (Понеділок)

Виїзд зі Львова. Переїзд до м. Падови.

2 день (Вівторок)

Ранкове прибуття до м. Падови (Падуя).

Падуя є одним з найстаріших міст північної Італії, неподалік Венеції. За легендою Падуя була заснована у XII ст. до н. е. Протягом історії Падуя була важливим культурним центром Італії, там знаходиться один з найстаріших італійських університетів. Покровителем Падуї є св. Антоній, помолитись біля мощей якого приїжджають паломники зі всього світу. Протягом екскурсії ми відвідаємо Базиліку св. Антонія, церкву св. Юстини, в якій знаходяться мощі євангелиста Луки, Матея та мощі перших мучеників.

Факультативно переїзд до Венеції.

У Венеції ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто. Дізнаємось про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм, Базиліку Святого Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. Побачимо головну площу Сан-Марко, Палац дожів, правителів Венеціанської республіки; Церкву святого Іоанна Хрестителя. У ній зберігається частка мощей Іоанна Предтечі. Цікаво, що в цьому Храмі хрестився Антоніо Вівальді, тому тут завжди грає його музика (тихо). Протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах.

Ночівля в готелі.

3 день (середа)

Сніданок. Переїзд до м. Верони.

Верона з її чудовою історією, вражаючою архітектурою та багатою культурою є ідеальним місцем для тих, хто прагне відкрити для себе красу та глибину Італії. Серед найвідоміших архітектурних скарбів Верони є Арена Верони, величний римський амфітеатр. Історія оживає також у Будинку Жульєтти, знаменитому балконі, що надихнув Шекспіра на створення його безсмертної трагедії. Не менш чарівна Площа Синьйорії, колишній центр римського міста, де сьогодні розташовані магазини та ринок.Базиліка Сан Зено, шедевр романської архітектури, зачаровує своїми фресками та триптихом Альтіколле. А Театр Романо і Археологічний музей відкривають таємниці древньої історії міста.Неподалік розташоване Озеро Гарда, найбільше озеро в Італії, яке пропонує водні види спорту та чарівні містечка на своїх берегах.

Ночівля в готелі.

4 день (четвер)

Сніданок. Переїзд до м. Мілан.

Мілан, одне з найжвавіших і стильних міст Італії, вабить туристів своєю унікальною сумішшю історії, мистецтва та моди. Основною перлиною міста є величний Дуомо, величезний готичний собор, який є одним з найбільших у світі. Його вражаючі шпилі та скульптури створюють незабутнє видовище, особливо коли ви піднімаєтеся на дах, звідки відкриваються чудові панорамні види на місто.

Не менш значущим є храм Святої Наталії, історична пам’ятка з багатою історією, яка приваблює вірян та істориків. Він відомий своїми унікальними реліквіями, зокрема цвяхом, що, за переказами, використовувався під час розп’яття Христа. Ця реліквія є однією з найцінніших християнських святинь, що зберігаються у місті.

Ночівля в готелі.

5 день (п’ятниця)

Сніданок. Переїзд  до м. Трієст.

Трієст, розташований на північному сході Італії, біля кордону зі Словенією, є унікальним містом, яке поєднує в собі італійську, австрійську та словенську культури. Місто є відомим своїм прекрасним портом та розташуванням на березі Адріатичного моря. Однією з найвідоміших архітектурних пам’яток Трієста є його величний Палаццо Міракко, який домінує на центральній площі Пьяцца Уніта д’Італія, однією з найбільших площ Європи, яка вражає своїми величезними розмірами та елегантними будівлями.

Не варто забувати і про Замок Мірамаре, розташований на узбережжі недалеко від міста, який є одним з найпопулярніших туристичних об’єктів. Замок оточений прекрасним парком, з якого відкривається чудовий вид на море.

Нічний переїзд до України.

6 день (субота)

Прибуття до Львова

У вартість поїздки входять: 3 ночівлі в готелях, 3 сніданки, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, базове медичне страхування.

У вартість поїздки не входять: можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату; приватні витрати; екскурсійний пакет. Переїзд електропотягом до Венеції (35€  – факультативно).

Важливо!

  • Вартість завдатку за паломництво становить 50% від вартості туру.
  • Страхування є груповим лише на час перебігу туру.
  • Місця в автобусі попередньо прописані.
  • Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних та дорожніх служб, а також за затори на дорогах, непередбачені погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн