Новорічна молодіжна зустріч Тезе у Мадриді (Іспанія)

Новорічна молодіжна зустріч Тезе у Мадриді (Іспанія)

ПЕРІОД:  24 грудня – 4 січня (12 днів)
ПОЖЕРТВА: 285 Є* + 200 грн
МАРШРУТ:  Львів – Будапешт – Венеція – Мілан – Ніцца– Барселона – Мадрид – Ліон – Страсбург – Лагевніки – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

В кінці кожного року спільнота Тезе проводить Європейські зустрічі молоді в одному з головних міст Європи. У них приймають участь десятки тисяч молодих людей з Європи та інших континентів. Цього року така зустріч відбудеться у Мадриді (Іспанія) з 28 грудня 2018 р. по 01 січня 2019 р.

Обираючи молодіжну Зустріч у Мадриді, Ви:

  • розмовляєте з Богом у тиші та співаній молитві;
  • обмінюєтесь досвідом з десятками тисяч молодих християн із Європи та інших континентів;
  • переконуєтеся у гостинності місцевих сімей та церковних громад Мадриду;
  • зустрічаєте людей, котрі живуть згідно Євангеліє та формують суспільство майбутнього.

Зустріч призначена для молодих людей віком від 16 до 35 років.

Молоді люди, котрим ще не виповнилось 18 років, повинні мати з собою письмовий дозвіл батьків з вказаним ім’ям керівника, котрий буде нести юридичну відповідальність за молоду людину під час зустрічі.

Молоді люди віком 16 років повинні приїхати у супроводі дорослого (один чоловік на двох хлопців та одна жінка на двох дівчат). Супроводжуючі будуть проживати та перебувати разом з 16-річними учасниками впродовж всієї зустрічі.

Розміщення учасників Зустрічі Тезе

Учасники будуть проживати у Мадриді або околицях, будуть розміщені в будинках місцевих сімей або в інших приміщеннях (наприклад у приміщеннях церков, школах тощо). Усі повинні мати з собою туристичний килимок (каремат) та спальний мішок.

1 ДЕНЬ

Зустріч учасників у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 06:30.
Посадка в автобус. Переїзд до угорського кордону. Переїзд до Будапешту. Оглядова екскурсія центральною частиною міста.

Екскурсійний маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка біля Королівського палацу, церкви Св. Матіаша та Рибацького бастіону. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи.

Вільний час. Нічний переїзд до Італії.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Венеції. Переїзд на кораблику до центру міста.

Оглядова екскурсія по Венеції. Площа св. Марка – серце Венеції. У Соборі Євангелиста Марка помолимось біля його мощей.  Св. Марко- покровитель Венеції, який символічно представлений крилатим левом. Також перед нами відкриється  грандіозна споруда Венеції – Палац Дожів, міст Ріальто і багато інших цінностей незвичайного міста на воді.  

Переїзд до готелю, поселення. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Мілану. Екскурсійне знайомство з містом.

 Мілан – місто в північній частині Італії, адміністративний центр області Ломбардія, найбільшого регіону Італії і столиця провінції Мілан. Сьогодні столиця Ломбардії привертає до себе безліч туристів, адже давнє місто може задовольнити будь-які смаки любителів мистецтва. Чим ближче наближаєшся до центру, тим частіше зустрічаєш прекрасні старовинні будинки, палаци, стародавні церкви, елегантні площі і навіть монастирі. Оглядова прогулянка історичним центром міста включає відвідування Міланського Кафедрального Собору, Пасаж Віктора Еммануїла Савойського, Середньовічний Замок Сфорца. Побачимо знаменитий оперний театр у Мілані, споруда якого була збудована на місці церкви Санта-Марія де Ла Скала, звідки походить і назва самого театру.

Вільний час. Переїзд до Франції. Прибуття до Ніцци. Вечірня прогулянка по центральній частині міста.

Англійський бульвар – це довга, широка набережна, що тягнеться вздовж бухти Ангелів від центру Ніцци з пальмами, великими площами і вишуканими готелями. Величний Середземноморський Палац. Пагорб Шато, звідки відкривається прекрасний вигляд на старе місто та пляжі. Архітектура Ніцци наскрізь просякнута італійським духом.

Вільний час. Нічний  переїзд до Іспанії.

4 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Барселони. Божественна Літургія. Екскурсійний маршрут містом.

Першою серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідаємо є, без сумніву,  Храм Святої Родини. Це чи не най унікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження Саґрада Фаміліа у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуе́ль з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи.

Піднімемось на Гору Тібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо храм Святого Серця Ісуса, спроектований Єнріке Саньєром.

Вільний час. Нічний  переїзд до Мадриду.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Мадриду. Знайомство з містом.

Реєстрація учасників Тезе.
Перша зустріч із парафією та сім’єю, що приймають.
Вечеря, вечірні молитви. Ночівля.

ДЕНЬ

Ранкова молитва у місцевій парафії.
Зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії.
Обід. Денна молитва у церквах в центрі міста.
Семінари у різних місцях міста на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості.
Вечеря. Вечірня молитва.

7 ДЕНЬ

Ранкова молитва у місцевій парафії.
Ділення у малих групах та зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії.
Обід. Денна молитва у церквах в центрі міста.
Семінари у різних місцях в центрі міста на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості.
Вечеря. Вечірня молитва.

8 ДЕНЬ

Ранкова молитва у місцевій парафії.
Зустрічі в малих групах. Ранній обід перед вирушенням до центру міста на регіональну зустріч з представниками вашої країни.
Вечеря. Вечірня молитва. 23:00 – молитовне чування за мир у всьому світі. “Фестиваль народів” у парафії, що вас приймає.

ДЕНЬ

Ранкова молитва у місцевій парафії. Обід з приймаючою сім’єю.
Збір групи, посадка в автобус. Нічний переїзд до Франції.

10 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Прибуття до Ліону. Екскурсійна програма містом.

На пагорбі Фурвьер ми неодмінно відвідаємо Базиліку Нотр-Дам-де-Фурвьер кінця XIX століття, звернувши окрему увагу на позолочену статую Діви Марії і металеву вежу Фурвьер. З панорамної площадки на вершині пагорба відкривається чудовий вид Ліона. Відвідавши знамениті античні театри, ми продовжимо нашу екскурсію уздовж Сони -в кварталі Старого Ліона. Почнемо відкриття старого міста з кафедрального собору Святого Іоанна. Пройшовши через площу міської опери, ми опинимося на берегах Рони. Звідси нам буде видно верхівки ліонських хмарочосів в сучасній частині міста.

Вільний час. Переїзд до готелю. Ночівля.

11 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Сніданок. Виселення з готелю. Прибуття у Страсбург, знайомство з містом.

Під час знайомства з містом  ми відвідаємо найважливіші споруди, створені протягом кількох століть: старовинні будівлі Митниці, Магістрату на площі Гутенберга, палац єпископів, церкву Святого Томи, криті мости. Квартал Маленька Франція розділений мережею каналів з унікальною архітектурою. Відвідаємо Собор Нотр-Дам. Шпиль собору, заввишки 142 метри, був найвищою точкою планети впродовж більш ніж 200 років.

 Вільний час. Нічний переїзд до Польщі.

12 ДЕНЬ

Прибуття до Санктуарію Божого Милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері.

У монастирській  каплиці св. Йосифа спільна молитва біля образу Божого Милосердя та прикладання до мощей св. Фаустини Ковальської.  Божественна Літургія в українській каплиці УГКЦ  Всіх Святих українського народу.

Далі у програмі оглядова прогулянка по Кракову: Єпископський палац і вікно Папи Римського, Костел і монастир Францисканців, Маріацький костел шедевр готичної культури. Ринкова площа – місце сплетення легенд і багатьох історичних подій. Королівська дорога.

Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів ввечері.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– 2 ночівлі в готелі;
– 2 сніданки в готелі;
– медичне страхування.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті;
– реєстраційний внесок в Тезе 40€  (включає проживання, 3-ох разове харчування, квиток на міський транспорт, роздаткові матеріали);
– екскурсійна програма 35€;
– особисті витрати.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн