Організовано паломницьку поїздку для дітей учасників АТО

Організовано паломницьку поїздку для дітей учасників АТО

У п’ятницю, 8 квітня 2016 року, діти учасників АТО взяли участь у  прощі «Гошів – Раковець» і краєзнавчо-пізнавальній екскурсії «Скелі Довбуша».

Ця поїздка відбулася за ініціативи  Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, а також за благодійної та організаційної підтримки Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України та Патріаршого паломницького центру.

Ще з самого ранку група дітей, що налічувала понад 50 осіб, вирушила автобусом зі Львова до Гошева. Тут усі  мали нагоду помолитися біля Чудотворної ікони та прикластися до  частички Животворящого Господнього Хреста. Юним паломникам провели екскурсію  по чудотворному місці та розповіли його історію. Далі усі разом пройшли молитовну Хресну дорогу в наміренні за припинення війни та мир в Україні.

Після  смачної перекуски і невеликого відпочинку діти вирушили до скель Довбуша. Там спільно помолилися в каплиці, а потім мали змогу роздивитися краєвиди та зробити багато гарних фотографій для спогадів про це чудове місце. Далі групу дітей чекала ще одна зупинка, у селі Раковець, що відоме своїм цілющим джерелом.

Дорога додому була веселою: діти співали пісні, дивилися фільм і слухали цікаву розповідь керівника групи про Рік Божого милосердя.

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...