Паломники відвідали Святу Землю у квітні

Паломники відвідали Святу Землю у квітні

З 16 по 23 квітня Патріарший паломницький центр організував поїздку до Святої Землі. Духівником прощі став о. Роман Шуп’яний, ігумен монастиря св. Василія Великого у Києві. Прочани протягом 8-денної поїздки відвідали святі місця, простуючи слідами Ісуса Христа. Відновлення подружніх обітниць у Кані Галилейській та відновлення обітів Хрещення у водах Йордану стали одними з найяскравіших подій […]

З 16 по 23 квітня Патріарший паломницький центр організував поїздку до Святої Землі. Духівником прощі став о. Роман Шуп’яний, ігумен монастиря св. Василія Великого у Києві.

Прочани протягом 8-денної поїздки відвідали святі місця, простуючи слідами Ісуса Христа.

Відновлення подружніх обітниць у Кані Галилейській та відновлення обітів Хрещення у водах Йордану стали одними з найяскравіших подій паломництва.

«Коли люди відрікалися від сатани, підтверджували обіцянку служити Христові, в Нього вірити, це було зворушливо. Занурюючись, вони казали, що з’єднуються з Христом і тоді відчувалася глибина пережиття, і це надихало», – ділиться враженнями о. Роман.

Відвідуючи святі місця Ізраїля, прочани молилися за Україну. «При кожній нагоді, де б ми не зупинялися, ми читали уривок зі Святого Письма, роздумували над ним та молилися. Я наголошував, що ми молимося також за Україну, за наших воїнів, за вимушених переселенців та за наші родини. Дуже приємно було те, що я відчував солідарність прочан з моїм наміром», – каже духівник.

Від Патріаршого паломницького центру духовну мандрівку впродовж усього паломництва  супроводжував керівник групи брат Юрій Дроф`як.

Паломництво – як і кожна духовна подія – згуртувало прочан, тож назад вони верталися немовби давно знайомі, – розповідають учасники поїздки на Святу Землю.

DSC01111

DSC01133

IMG_0718

IMG_0785

 

 

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

“Ми даємо їм інструмент для розкриття їхніх можливостей”: підсумки дитячих таборів “Вільні діти”
Шість заїздів по 10 днів та 240 дітей з Херсонської та Донецької області, які, попри пережиті жахіття війни, розвинули свій потенціал - такими є підсумки таборів, які проводив Патріарший Паломницький...
Паломництво до Меджугор’є
27/11/2023 – 02/12/2023 Боснія та Герцеговина Меджугор'є 185€+400грн
Posted by admin | 26.04.2018
Піша проща родин мігрантів-заробітчан із Самбора у Зарваницю
За благословенням Глави і Отця Української Греко-Католицької Церкви блаженнішого Святослава та Голови Пасторально-Міграційного Відділу УГКЦ преосвященного владики Йосифа (Міляна) ПМВ організовує чергову, ХIII Міжнародну пішу прощу мігрантів та їх родин...