Паломницька подорож українців на Святу Землю [5-12 травня 2023]

Паломницька подорож українців на Святу Землю [5-12 травня 2023]

Дорогі в Христі!

Проща до Святої Землі  – один з найефективніших способів відкрити для себе сакраментальну якість Богом сотвореного світу та людини. Проща до Святої Землі завжди оживляє у серці людини Святе Писання.

Відвідуючи місця позначені Страстями та Воскресінням Христа, саме тут можна особливо пережити Божу любов та усвідомити унікальну цінність кожної особи у Божих очах. Особливістю цього паломництва є шлях Спасителя – так, як про нього розповідають Євангелія Нового Завіту – й водночас переживатимемо ці події літургічно.

Щиро запрошуємо на прощу до своїх духовних джерел!

ПЕРІОД: 5 – 12 травня (8 днів)                                                        

Пожертва: 990$

МАРШРУТ:  Ейн Карем  – Бейт-Сахур – Вифлеєм – Назарет – ріка Йордан – Єрихон – Мертве море Кана –  Капернаум – гора Тавор – Галілейське море – Єрусалим – Віфагія – Яффо – Лідда – Тель-Авів.

«Ісус – Дорога, Правда і Життя»

      1 день (5 травня)

Зустріч прочан. Виїзд автобусом в аеропорт до Румунії. Реєстрація та переліт до Ізраїлю о 15.40.  Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів) о 18.40.  Проходження паспортного контролю. Вечірні молитви. Переїзд до Галилеї, поселення в готель. Вечеря. Нічліг.

      2 день (6 травня)

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у  Назарет. Божественна Літургія.

Велика частина життя Ісуса Христа пов’язана з Галілеєю. Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії.

Переїзд до підніжжя гори Тавор – місце Преображення Господнього. Підйом на гору мікроавтобусами. Переїзд у місто Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах Біблійної гори Кармель.  Хайфа була заснована в Римську епоху. Під час походів хрестоносців вона була великим населеним пунктом та середземноморським портом. На горі Кармель базувався орден госпітальєрів-кармелітів, там знаходиться Храм Святого Іллі. Панорама Бахайських садів.

Вечірні молитви. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

     3 день (7 травня)

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Кану-Галілейську. Божественна Літургія.

Кана-Галілейська це місце де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино. Чин відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві.

Переїзд на узбережжя озера Кінарет-Галілейське, де Ісус провів більшу частину свого земного життя, саме там прозвучали перші проповіді Христа і там він знаходить собі учнів. Подорожуючи  по Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані.  Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. У вільний час для бажаючих факультативно – прогулянка на кораблику Галилейським озером (10$), та обід з рибою Св. Петра (25$).   Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра.

Вечірні молитви.   Переїзд у Вифлеєм, поселення у готель.  Вечеря. Ночівля.

     4 день (8 травня)

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим. Божественна Літургія.

В цей день ми познайомимося з найсвятішим для Християн містом – Єрусалимом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Відвідаємо Гефсиманський  сад і Церкву Усіх Націй, гробницю Діви Марії. Відвідаємо Церкву Отче Наш та місце Вознесіння Господнього. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі.

Повернення у  Палестину. Переїзд у Бейт-Сахур, відвідини поля пастушків. Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо  Молочний грот.

Вечірні молитви. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

    5 день (9 травня)

Сніданок.  Ранішні молитви. Переїзд в Єрусалим. Божественна Літургія.

Відвідини храму у  Віфагії.   Віфагія знаходиться на східному схилі Оливної гори. Це місце, де Ісус зустрівся з сестрами Лазаря Мартою та Марією перед воскресінням Лазаря. Ісус у Віфагії зупинявся з боку Віфанії, оскільки через Віфагію пролягала стара дорога в Віфанію.  Віфагія є також  місцем, де Ісус у Вербну неділю сів на віслюка, ставши на камінь для зручності і рушив у Єрусалим. Це був тріумфальний Його в’їзд до Єрусалиму. Переїзд у старий Єрусалим, тут пройдемо Хресною дорогою (Віа Долороза), відвідаємо  Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і відвідати головну святиню християнства – Гріб Господній. 

Повернення в готель. Вечірні молитви. Вільний час, вечеря. Ночівля.

    6 день (10 травня)

Сніданок. Ранішні молитви.   Переїзд у Юдейську пустелю. Божественна Літургія.

Річка Йордан – місце відновлення обітів хрещення паломників у водах Йорданських. Місто Єрихон розташоване на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу, в ньому виявлені будови, що датуються VIII століттям до Р.Х. Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони в 25м.

Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданській Рифтовій долині.  Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. В Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина  в північній частині досягає 400 м, в південній всього 10 м. Вміст мінералів у нім вдесятеро більший, ніж в звичайному морі.

Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Вечірні молитви. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.    

     7 день (11 травня)

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Переїзд в  Ейн Карем.  Божественна Літургія.

Ейн Карем – старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св. Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії. Далі наш паломницький шлях до світлиці Таємної Вечері, що на горі Сіон. Ще багато дивного і сокровенного чекає на Вас в Єрусалимі:  Дорміціон (Бенедиктинський монастир), церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Стіна плачу.

Переїзд до Нетанії. Вечірні молитви. Вечеря. Ночівля.

     8 день (12 травня)

Сніданок.  Виселення з готелю. Ранішні молитви. Подячна Божественна Літургія.

Переїзд у Лідду до гробниці Святого Юрія. Переїзд до Яффо – прогулянка по стародавньому місту. Яффо – одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо був заснований сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що тут  Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра.

Переїзд у Тель-Авів – автобусна оглядова екскурсія по місту. Панорама міста. Вільний час на узбережжі Середземного моря.

Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон о 15:30, реєстрація. Виліт до Румунії о 19:30. Прибуття у аеропорт міста Яссів  приблизно о 22.35. Посадка у автобус, переїзд до України.

 У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;

–  проїзд автобусом єврокласу згідно з маршрутом;

– духовний супровід священника;

– супровід досвідченого керівника;

– послуги дипломованого гіда;

– медичне страхування;

– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 7  сніданків та вечерь (шведський стіл).

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

–  чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день (разом до 32$ за час подорожі);

– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (разом до 18$ за час подорожі);

– одномісне поселення за додаткову оплату;

– трансфер автобусом до Румунії туди і назад.

 ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Час вильоту може бути перенесений на день раніше або на день пізніше.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Тел.: +380 (96) 858 27 57

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...