Паломницька поїздка для сімей учасників АТО

Паломницька поїздка для сімей учасників АТО

У п’ятницю, 18 листопада 2016 року, сім’ї учасників АТО взяли участь у прощі «Крехів – Жовква» . Ця поїздка відбулася з ініціативи  Львівського міського центру соціальних служб і благодійної та організаційної підтримки Патріаршого паломницького центру УГКЦ. Ще з ранку група, що налічувала понад 45 осіб, вирушила автобусом зі Львова до Крехова. Тут усі мали нагоду помолитися біля […]

У п’ятницю, 18 листопада 2016 року, сім’ї учасників АТО взяли участь у прощі «Крехів – Жовква» . Ця поїздка відбулася з ініціативи  Львівського міського центру соціальних служб і благодійної та організаційної підтримки Патріаршого паломницького центру УГКЦ. Ще з ранку група, що налічувала понад 45 осіб, вирушила автобусом зі Львова до Крехова. Тут усі мали нагоду помолитися біля чудотворних ікон Богородиці та  Миколая Чудотворця. Згодом брат Корнилій провів екскурсію  по чудотворному місці та розповів його історію. Далі усі разом пройшли молитовну Хресну дорогу в наміренні за мир в Україні, яку очолював керівник групи брат Юрій. Також паломники відвідали цілюще джерело і скельний монастир.

Після смачної перекуски і невеликого відпочинку паломники вирушили до Жовкви. Там спільно помолилися в дерев`яній церкві Пресвятої Тройці. Церква Пресвятої Тройці відома завдяки високомистецькому іконостасу пензля Рутковича та його учнів. Парох храму отець Василь Батюк розповів паломникам історію храму, освятив і благословив вервички, іконки, які паломники придбали у Крехові.

Дорога до Львова проминула швидко: прочани співали пісні, молились вервицю до Божого милосердя і слухали розповідь керівника групи про Ювілейний Рік проголошений Папою Франциском.

«Патріарший паломницький центр організовує паломництва, як за кордон так і по Україні. Велике число паломників подорожує разом з нами, особливу увагу приділяємо воїнам АТО, сім’ям постраждалим від бойових дій на Сході України. Ми організували паломництво для тих осіб. Це, як форма вдячності тим людям, які захищають нашу країну», – зазначає керівник Патріаршого паломницького центру о. Любомир Яворський.

***

Збагачуйтесь духовно з нами!

***

Патріарший паломницький центр

Related Blogs

Паломництво з колядою до Святоуспенської Унівськох Лаври
16/12/2023 Україна Унів, Золочів, Глиняни 500 грн
Новорічна зустріч молоді Тезе у Любляні (довга програма)
27/12/2023 – 04/01/2024 Словенія, Італія, Австрія, Угорщина Любляна, Венеція, Відень, Будапешт 220€ + 250грн
Новорічна зустріч молоді Тезе у Любляні
27/12/2023 – 02/01/2024 Словенія, Угорщина, Австрія, Польща Любляна, Будапешт, Грац, Краків 130€ + 200грн