Паломницька подорож – Стежками Божої благодаті

Паломницька подорож – Стежками Божої благодаті

ПЕРІОД: 26 – 30 вересня, 5 днів (3 ночівлі у готелях та 1 нічний переїзд)

ПОЖЕРТВА: 165€*

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – БудапештВідень – Маріяцель – Братислава – Краків – Лагевніки – Львів

ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

*Формування групи завершується за 3 тижні до початку паломництва

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 8.00, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч –  міста в Угорщині, де у  церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері. Вшанування ікони Богородиці. Божественна Літургія. Поселення у готель, вечеря, вільний час.  Нічліг.

Паломництво - Марія Повч

Паломництво – Марія Повч

2 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Егер, знайомство з містом, відвідини храму Св. Антонія Падевського та  базиліки Св. Іштвана, яка є найбільшим архиєпископським собором в країні. Вільний час. За бажанням  у  прочан буде унікальна можливість скуштувати смачний м’ясний суп-гуляш і місцеві вина у винному погребі Долини Красунь (вх. квиток опл. додатково). Переїзд у Будапешт.

Прибуття у Будапешт, автобусна екскурсія містом. Екскурсійний маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка по Будайській фортеці, далі Королівський палац, церква Св. Матіаша, Рибацький бастіон. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті будемо молитись у  Базиліці Св. Іштвана, біля мощей Святого. Саме там зберігається  позолочена  рака, в якій знаходиться його права кисть. Побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено   пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи. Вільний час.  Поселення у готель.   Нічліг.

Паломництво - Будапешт

Паломництво – Будапешт

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Австрії. Прибуття до найбільшого Марійського відпустового місця Маріяцель. Фігурка Пречистої Діви Марії з Дитятком Ісусом заввишки тільки 49 сантиметрів, за традицією зодягнена у розкішні дорогоцінні ризи, розміщена в невеликій відкритій каплиці в центрі величного храму. Пресвята Богородиця вшановується тут як «Велика Матір Австрії», «Велика Владичиця Угорщини» та «Мати слов’янських народів» і є символом християнського коріння європейського континенту. Молебень до Богородиці. Переїзд у Відень.

Прибуття до Столиці Австрії – міста музики і великих музикантів. Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденський Університет, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі Барокко. Божественна Літургія у храмі Св. Варвари УГКЦ, відвідини каплиці Св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича.  Вільний час. Переїзд до готелю.  Вечірні молитви. Поселення у готель. Нічліг.

Паломництво - Відень

Паломництво – Відень

4 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Словаччини. Братислава – наймолодша столиця Європи, і в той же час вона відноситься до міст з двотисячолітньою історією. Знайомство з містом. Найвідоміші історичні пам’ятки Братислави: Братиславська фортеця, Грасалковичев палац, Словацький національний театр, Храм святого Мартіна, Михайлівські ворота. Найкрасивіше місце Братислави, Братиславський град, який до 1954 р. лежав в руїнах, в наш час повністю відновлений. Фонтан Роланда і Стара Ратуша, Примаціальний палац – всі ці місця старої Братислави заслуговують на те, щоб їх відвідати. Вільний час. Нічний переїзд до Польщі.

Паломництво - Братислава

Паломництво – Братислава

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Прибуття до Санктуарію Божого милосердя в Лагевніках. Божественна Літургія. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері 19 ст., де у каплиці знаходиться оригінал образу Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської. На основі монастиря  в 2002 р. було збудовано Санктуарій Божого милосердя.  Санктуарій Божого милосердя (освячений в 2002 р. Папою Римським Іваном-Павлом ІІ), у ньому в 2007 р. було освячено українську каплицю УГКЦ  Всіх Святих українського народу.  Пам’ятник Папі Римському Івану-Павлу ІІ стоїть в підніжжі 77 – метрової вежі, з оглядового майданчика якої (на висоті 42 м) відкриваються чудові краєвиди. Лагевніки є одним з найбільш відвідуваних паломниками санктуаріїв  у Польщі. Переїзд у Краків.

Паломництво - Краків

Паломництво – Краків

Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Оглядова прогулянка по Кракову,  який будований поколіннями митців середньовіччя, ренесансу, епохи бароко, викликає подив і притягує мільйони паломників. Відвідини Вавельського Катедрального Собору, в якому коронували і ховали королів, а поряд із ними відомих артистів і державних діячів. Площа Ринок. Маріацький костел, такий суворий ззовні, всередині приховує багатство оздоблення і шедеври готичної скульптури. Вільний час.  Переїзд на кордон. Прибуття у Львів ввечері.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;

– три ночівлі у готелях 3*, 4* (2-3 особи в номері);

– три сніданки, одна вечеря.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– візовий збір 35€ та послуги візового центру 500 грн.;

Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 10€;

– медичне страхування 100-300 грн. (залежно від віку паломника).

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

fragen

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30.

Related Blogs

Posted by admin | 22.02.2022
Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)
ПЕРІОД: 05 - 11 березня  (7 днів) ПЕРІОД: 23 - 29 березня  (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) –...
Posted by admin | 17.02.2022
Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва) (архів)
ПЕРІОД: 8-20 травня  (13 днів) ВАРТІСТЬ: 595 євро*+400 грн МАРШРУТ: Львів - Ярослав - Прага - Берн - Женева - Невер - Париж - Ракамадур - Люрд - Барселона - Монтсеррат...
Posted by admin | 14.01.2022
Країнами “БеНіЛюкс” (архів)
ПЕРІОД: 02 - 11 квітня (10 днів) ВАРТІСТЬ: 495 євро*+200 грн. МАРШРУТ: Львів – Вроцлав – Дрезден - Айзенах - Трір - Люксембург - Брюссель - Гент - Брюгге - Гауда...