Паломництво до Богородичних святинь – Марія Повч, Меджугор’є

Паломництво до Богородичних святинь – Марія Повч, Меджугор’є

ПЕРІОД:  06-10 квітня (5 днів)
ПОЖЕРТВА: 145 €* + 200 грн
МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Меджугор’є – Макарська – Егер – Львів
ЗАМОВИТИ
:
Київ: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож до святинь Угорщини, Хорватії, Боснії та Герцеговини

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ: osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно з маршрутом;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 2 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);
– 2 сніданки;
– 2 вечері.
– особисті витрати;
– проїзд у громадському транспорті та екскурсійна програма згідно з маршрутом – 5 €;

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 7.00. Посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до угорського кордону. Прибуття у Марія Повч.
Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастир св. Михаїла. Вшанування ікони. Молебень до Богородиці.

Нічний переїзд через Угорщину та Хорватію до Боснії та Герцеговини.

2 ДЕНЬ

Ранішні  молитви. Прибуття до Меджугор’я. Божественна Літургія. Поселення у готель. Вільний час, відпочинок.

 Меджугор’є розташоване у місцевості Цітлук на сході Герцеговини. Разом з чотирма іншими поселеннями (Біяковичі, Вйоніца та Сурманці) складає велику парафію – Меджугор’є. Сама назва  Меджугор’є має слов’янське коріння і означає місцевість між горами. Меджугор’є в останнє десятиліття ХХ століття, як і на початку ХI, стало унікальним місцем на землі, куди стікаються люди з усього світу, люди різного кольору і шкіри, багаті і бідні, молоді і старі. Всі події розпочались 21 червня 1981 р., коли в Подбрдо, що є частиною села Біяковичі, згідно з свідоцтвами шістьох дітей, було об`явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, зі слів візіонерів, Богородиця запрошує всіх до миру і навернення.

У другій половині дня. Молитва Вервиці на горі об’явлень Богородиці Подбрдо.

Вільний час для приватної молитви та відпочинку. Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є: молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн.  

Вечеря в готелі.  Ночівля.

3 ДЕНЬ 

Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Божественна  Літургія.

Крижевац – це гора, що височіє над Меджугор’єм, і де парафіяни спорудили хрест у пам’ять про 1900-річчя розп’яття Ісуса Христа. З 1934 року тут відправляється Свята Літургія в першу неділю після свята Різдва Богородиці. На горі Крижевац прочани (індивідуально й групами) проводять хресну дорогу, переходячи від стації до стації. В перші роки об’явлень, місця стацій відзначалися дерев’яними хрестами. У 1988 р. були встановлені бронзові рельєфні зображення стацій Хресної дороги, роботи італійського скульптора проф. Кармело Пуззоло.  Крижевац став Голгофою Святилища Меджугор’я. Вільний час. У вечірній час щоденна молитовна програма: молитва Вервиці, молитви за зцілення, молитва за мир в Україні. Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів.

Вечеря в готелі.  Ночівля.

4 ДЕНЬ 

Сніданок. Переїзд у Майчене село.  Божественна  Літургія.

Майчине село заснував о. Славко Барбаріч. Село було засноване та збудоване для дітей сиріт, які втратили свої рідних в часі Балканської війни. Повернення у Меджугор’є та відвідання церкви Св. Якова.  Як самостійна парафія, Меджугор’є вперше згадується в 1599р. Ця парафія була заснована в 1892 році і посвячена святому апостолові Якову Старшому, заступнику паломників. Перша церква була побудована в 1897 році, але після першої світової війни був пошкоджений фундамент церкви і її вже не можна було використовувати для богослужінь. Францисканські монахи Герцеговини несуть в парафії пастирське служіння. Відвідання мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’є. 

Виселення з готелю. Переїзд до Хорватії.

Переїзд в Макарське – містечко на узбережжі Адріатичного моря. Макарська затишно розташувалось в тихій бухті біля підніжжя величних гір Осеява і Св. Петра. Макарська рів’єра має безліч привабливих місць, заради яких відвідувачі повертаються сюди знову.

 Спільна молитва у  Святилищі Дівиці Марії недалеко від Макарска у Вепріц, яке заснував на початку 20 століття єпископ, який хотів, щоб Макарська рів’єра мала свій Лурд. Своїм зовнішнім виглядом Вепріц дійсно нагадує це відоме французьке святилище, яке розташоване в природній печері, оточеній горбами.

Вечірні молитви. Нічний переїзд до Угорщини.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Егер. Оглядова прогулянка містом.

Знайомство з містом розпочнемо з відвідин храму Св. Антонія Падевського та базиліки Св. Іштвана, яка є найбільшим архиєпископським собором в країні. За бажанням у прочан буде унікальна можливість скуштувати смачний м’ясний суп-гуляш і місцеві вина у винному погребі Долини Красунь ( квиток оплачується додатково).

Вільний час. Факультативно: відвідування термальних купалень (орієнтовна вартість 8 євро). Переїзд до українського кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– проїзд автобусом єврокласу згідно з маршрутом;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 2 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);
– 2 сніданки;
– 2 вечері.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– особисті витрати;
– проїзд у громадському транспорті та екскурсійна програма згідно з маршрутом – 5 €;

   osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була безпечною та комфортною.

Замовити паломництво

  • телефон для запису у Києві:  (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30.
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.

Related Blogs

Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...
No Image
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...