Паломництво до святинь Болгарії, Туреччини + 4 дні відпочинку на морі

Паломництво до святинь Болгарії, Туреччини + 4 дні відпочинку на морі

ПЕРІОД:  14-24 червня (11 днів)
ПОЖЕРТВА: 395 €* + 200 грн
МАРШРУТ: Львів – Сонячний берег – Несебр – Стамбул (Константинополь) – Кушадаси – Сельчук (Ефес)  – Ізмир – Памукале (Хіераполіс) – Лаодікея – Смірна – Пергам – Фіатіра – Сард – Алашехір (Філадельфія) – Софія – Белград – Марія Повч – Львів
ЗАМОВИТИ
:
Київ: (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож  до святинь Болгарії, Туреччини, Сербії, Угорщини.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 6 сніданків;
– 2 вечері;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом та проїзд у громадському транспорті 4€;

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 12.00, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд та переїзд  до румунського кордону. Проходження кордону.  Нічний переїзд до Болгарії.

2 ДЕНЬ

Щоденні молитви. Прибуття у Сонячний берег. Поселення у готель. Відпочинок на морі.
Сонячний берег  — найбільший морський курорт на сході Болгарії. Пляж курорту простягається майже на 10 км і покритий дрібним піском, місцями створюючи мальовничі дюни. Будівництво цього курорту було розпочато в кінці 50-х років минулого століття. Разом із зведенням будівель і облаштуванням інфраструктури комплексу, почався розвиток лісопарку.
Вільний час. Повернення до готелю. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія.  Вільний день у місті. Відпочинок на узбережжі Чорного моря.
Сонячний берег – це унікальне поєднання рукотворної біосистеми і природних умов, створених морем і сонцем, та оповитих пахучим ароматом хвої і морського бризу. Курорт Сонячний берег також отримав екологічний приз “Синій прапор” за чисте повітря і море.  Пляж на курорті є муніципальним, тобто він призначений для громадського використання, чистий і облаштований парасолями та лежаками.
Вільний час. Повернення до готелю. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок.  Щоденні молитви. Виселення з готелю. Переїзд у Несебр. Оглядова прогулянка  містом.
 Несебр – одне з найдавніших міст в Європі, розташоване на красивому півострові на південному Чорноморському узбережжі. Він відомий своєю самобутньою архітектурою Болгарського Відродження, вузькими, вимощеними бруківкою вуличками, а також культурними знахідками різних епох і різних цивілізацій: фракійців, еллінських греків, римлян, візантійців і болгар. Це маленький острів, який можна пройти пішки всього за 1 годину. Знайомство паломників із старовинною архітектурою  будинків і християнських храмів VI, Х, ХI, ХIV ст.
Вільний час. Переїзд  до Туреччини. Поселення у готель. Ночівля.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Переїзд у центральну частину Стамбулу. Екскурсія містом.
Стамбул (Константинополь, Царгород) – місто контрастів. Ви стільки про нього чули і читали! А тепер –  пора побачити своїми очима це дивовижнее місто. Під час екскурсії  відвідаємо Старе Місто, так званий Історичний Півострів, де зовсім поруч розташовані найважливіші Римські, Візантійські і Османські історичні пам’ятки, які збереглися до наших днів.
Спершу відвідаємо Храм Святої Софії. Це блискуча і велична споруда не тільки Стамбула, а й всієї Туреччини. Цей храм справедливо називають архітектурним чудом, що перевершує своєю пишністю усі  архітектурні елементи з 6 до 16-17 століть. Він є найяскравішим і останнім зразком Римської архітектури і символом могутності періоду управління великого імператора Юстиніана. Також відвідаємо Площу Іподром, німецький Фонтан, Єгипетський Обеліск, змієподібну Колону, Хаммам Роксолани.
Вільний час. Відпочинок на узбережжі Мармурового моря. Нічний переїзд до Кушадаси.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Прибуття у Кушадаси. Відпочинок на узбережжі Егейського моря. Вільний час. Переїзд у Ефес. Екскурсія містом.
У цей день познайомимось із  старовинним  містом Ефес, зокрема із базилікою Св. Івана. Апостол Павло проповідував до Ефесян і жив тут протягом трьох років. Ця церква також отримала послання від нього. Прогулянка по історичному центру мармуровими вулицями з цікавими будівлями, серед яких Лазні Скалактіти, Бібліотека Цельса, Храм Адріана і театр. Храм Ефеської Артеміди – одне з семи чудес стародавнього світу. Відвідаємо також Будинок Діви Марії і археологічний музей Ефеса.
Переїзд в Ізмир. Поселення у готель. Ночівля.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виїзд до міст  Сарт, Філадельфія, Лаодікея,  Хіераполіс.
Сарди (зараз Сарт) –  столиця стародавнього царства лидійского 6-го століття до нашої ери. Відвідаємо великий храм Артеміди і Храм Кібели, яка стала візантійською церквою. Ми також побачимо деякі старовинні будинки і реконструйовану синагогу. Матимемо нагоду побачити частину королівської перської дороги  в Сарди, яка збудована на «золотій річці» Пактолос.
Далі  ми продовжимо нашу подорож до Філадельфії (в даний час Алашехір) – одну з семи церков Азії. Там ми побачимо залишки візантійської базиліки, збудованої з цегли та прикрашеної невеликою кількістю високих арок та  фресками 11-го століття.
Наступний пункт екскурсії –  місто Хіераполіс (Памуккале),  білий «бавовняний замок», відомий мінеральними і термальними джерелами. Лікувальні властивості вод були виявлені засновниками міста Хіераполіс і Лаодикійского Собору в 190 р. До н.е. Ми відвідуємо мартиріум апостола Пилипа, де він прийняв мученицьку смерть під час гонінь Домітіана. Відвідаємо в Лаодикії ще одну з семи церков Малої Азії. Побачимо також античний театр, залишки базиліки і стародавні кам’яні труби для води. Ми також відвідуємо  храм Аполлона.
Повернення у готель, поселення.  Ночівля.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.  Екскурсія в Ізмирі. Виїзд до міст  Пергам, Акхісар.
 Ізмир – третє за величиною місто Туреччини, де знаходилася одна з семи церков Азії. Ізмир (Смірна) – це місто з  кривавою історією торгівлі та війни. Ми піднімемося на гору Пагос, де відвідаємо Цитадель Лисимаха, командира Олександра Македонського. Окрім того побачимо Каплицю, котра є символом Ізмира.
Далі ми поїдемо в Пергам (Bergama) та відвідаємо біблійну церкву. Тут ми побачимо вражаючий Акрополь, Асклепион, Вівтар Зевса, який згадується як «Трон сатани» в книзі Одкровення, а також мармурові колони Храму Трояна. Ми також відвідаємо Червону базиліку (Св. Івана). Потім ми продовжимо нашу подорож в Тіятир, який тепер називається Акхісар. Там знаходиться ще одна з семи церков Азії.  Побачимо також залишки базиліки і деякі архітектурні фрагменти з римського періоду.
Вільний час. Нічний переїзд до Болгарії.

9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у столицю Болгарії. Екскурсія містом.
Софія заснована більше 7000 років тому. У столиці  збереглося багато пам’яток історії та архітектури, які ми з вами відвідаємо. Вздовж широких, обсаджених деревами бульварів, стоять будівлі кінця XIX – початку XX століть.  Кріпосні стіни Софії, що захищали її впродовж 12 століть, оточують центр міста. Найбільш вражаючі пам’ятки столиці Болгарії: Ротонда храму Св. Георгія, храм Св. Софії (саме цей храм представлений на гербовому щиті міста), розташована в Софійському передмісті Бояна церква, Софійський катедральний собор Олександра Невського з всесвітньо відомими іконами та фресками.
Вільний час. Прибуття до готелю, поселення. Ночівля.

10 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю, ранішні молитви. Переїзд до Сербії. Прибуття у Белград, Екскурсія містом.
Белград – незвичайне місто, яке руйнувалося і знову відбудовувалось безліч разів, щоразу змінюючи свій вигляд. Серби – дивовижна і гостинна нація, яка зуміла зберегти свою культуру, релігію і самобутність.  Оглядова екскурсія по Белграду. Прогулянка по центральній пішохідній зоні міста.
Ми побачимо фортецю і парк Калемегдан, російську церкву, собор св. Архангела Михаїла, Старий і Новий палац, Храм Святого Сави – найбільший православний храм на Балканах. Пройдемось і по вулиці «Боемска», яку часто порівнюються з кварталом Монмартр в Парижі.
Вільний час. Нічний переїзд до Угорщини.

11 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Марія Повч. Подячна Божественна Літургія.
Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Спільна молитва.
Вільний час. Переїзд до українського кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова у другій половині дня.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 6 ночівель у готелях  (2-3 особи в номері);
– 6 сніданків;
– 2 вечері.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– екскурсійна програма згідно маршруту та проїзд у громадському транспорті 45 ;

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була  безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн