Паломництво до Фатіми, Люрду та святинь Європи

Паломництво до Фатіми, Люрду та святинь Європи

ПЕРІОД:  27 квітня – 08 травня (12 днів)
ПОЖЕРТВА: 475 €*+200 грн
МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Венеція – Мілан – Барселона – Леріда – Мадрид – Фатіма – Сан-Себастьян – Люрд  – Генуя – Падова – Будапешт – Львів
ЗАМОВИТИКиїв: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 6 сніданків, 2 вечері.
 – проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 3€;

Паломницька подорож до святинь Угорщини, Італії, Іспанії, Португалії, Франції.

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 7:00, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до угорського кордону.  Прибуття у Марія Повч. 
Відвідини базиліки Богородиці, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.
Нічний переїзд до Італії.

 2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Венеції. Переїзд на кораблику до центральної острівної частини Венеції (туди і назад 10є). Божественна Літургія.
Оглядова екскурсія по Венеції. Площа св. Марка – серце Венеції. У Соборі Євангелиста Марка помолимось біля його мощей.  Св. Марко – покровитель Венеції, який символічно представлений крилатим левом. Також перед нами відкриється  грандіозна споруда Венеції – Палац Дожів, міст Ріальто і багато інших цінностей незвичайного міста на воді.  
Вільний час. Повернення на кораблику до материкової частини Венеції.  Переїзд до готелю.  Нічліг.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Мілану. Знайомство з містом.
 Мілан – місто в північній частині Італії, адміністративний центр області Ломбардія, найбільшого регіону Італії і столиця провінції Мілан. Сьогодні столиця Ломбардії привертає до себе безліч туристів, адже давнє місто може задовольнити будь-які смаки любителів мистецтва. Чим ближче наближаєшся до центру, тим частіше зустрічаєш прекрасні старовинні будинки, палаци, стародавні церкви, елегантні площі і навіть монастирі. Оглядова прогулянка історичним центром міста включає відвідування Міланського Кафедрального Собору, Пасаж Віктора Еммануїла Савойського, Середньовічний Замок Сфорца. Побачимо знаменитий оперний театр у Мілані, будівля якого була побудована на місці церкви Санта-Марія де Ла Скала, звідки походить і назва самого театру.
Вільний час. Нічний переїзд до Франції.

 4 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Барселони. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря за умови доброї погоди.  Екскурсійне знайомство з містом.
Першою серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідаємо є , без сумніву,  Храм Святої Родини. Це чи не найунікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження Саґрада Фаміліа у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуе́ль з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи.
Піднімемось на Гору Тібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо храм Святого Серця Ісуса, спроектований Єнріке Саньєром.
Вільний час. Переїзд до готелю, поселення.  Нічліг.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Переїзд у Леріду. Божествення Літургія у храмі УГКЦ. Вільний час. Переїзд у Мадрид.  Знайомство з містом. Екскурсія.
Екскурсію по місту розпочинаємо на Східній площі Мадрида- Орієнте, яка знаходиться в історичному центрі столиці між двома найважливішими спорудами: королівським палацом та королівським театром. У центрі площі височить пам’ятник ХVII століття королю Феліпе IV.       
Відвідаємо Кафедральний собор Альмудени, покровительки Мадрида, будівництво якого закінчилося в 60-і роки ХХ століття. Неподалік знаходяться залишки стіни-укріпленння часів арабського панування. Проходячи однією із головних вулиць міста, яка була прокладена ще в середньовіччя, вулицею Майор, ознайомимося з архітектурними пам’ятками періоду Австрійської династії.
Вільний час. Нічний переїзд до Португалії.

6 ДЕНЬ  

Ранішні молитви. Прибуття до Фатіми. Знайомство з містом. Божественна Літургія. Поселення у готель.
Фатіма — містечко в Португалії з населенням 10 302 мешканців, всесвітньо відомий центр паломництва, найбільший після Ватикану релігійний центр. Тут 13 травня 1917 року троє дітей (Люсія, Жасінта  і Франціско), що пасли вівці, побачили Діву Марію. Матір Божа з’являлася перед ними 6 разів  з травня по жовтень і через дітей передавала людям свої пророцтва: про обидві світові війни, створення комуністичних режимів. Продовження паломницької програми у Фатімі. Ввечері – участь у процесії Святої Вервииці з свічками.. 
Вільний час.  Повернення у готель. Вечеря.  Нічліг.

7 ДЕНЬ  

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.
Божественна Літургія. Продовження паломницької програми у Фатімі. Хресна Дорога, місце Об’явлення Ангела. Відвідини основної Базиліки, де знаходяться  мощі дітей, яким об’явилася Богородиця. Відвідання родинних  будиночків, де проживали діти.
Вільний час. Нічний переїзд до Іспанії.

 8 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Сан – Себастьян, за умови доброї погоди відпочинок на Атлантичному океані. Знайомство з містом.
Ви зможете помилуватися містом з панорамного майданчика, пройтися по мальовничій набережній Ла Конча, прикрашеній ажурними гратами, відвідати головні храми Сан-Себастьяна та пройтись по вуличках Старого міста, проспектах і площах, які виникли в Прекрасну епоху, а також ознайомитись з палацом Мірамар, готелем Марії Христини, собором Буена Пастора, базилікою Діви Марії, готичною церквою Св. Вікентія.
Переїзд до підніжжя  Піренейських гір. Прибуття до  Люрду, поселення у готель.
 Відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці та участь у  молитовній процесії вервиці  з свічками.
Повернення до готелю. Вечеря. Вільний час.   Нічліг.

 9 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Похід у цілющі купальні. Сніданок.  Оглядово пішохідна прогулянка по Люрду.
Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. Божественна Літургія. У другій половині дня відвідини цілющих купелей,  Хресна дорога, участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці.
Виселення з готелю.  Вільний час.  Нічний переїзд до Італії.

10 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Генуї. Екскурсія містом.
 Генуя – місто, повне прекрасного і дивного. У Генуї перетинаються та існують одночасно історія і сучасність. Душа міста зародилася між морем і зеленими пагорбами, де  приємно прогулюватися по   середньовічних вуличках. Площа Феррарі – це центральна площа міста і, звичайно ж, найкрасивіша в Генуї. Її оточують численні історичні будівлі та пам’ятники: палац дожів, Лігурійська академія витончених мистецтв, неокласичний театр Карло Феліче, пам’ятник Джузеппе Гарібальді.
 Собор Сан-Лоренцо був освячений на початку XII століття, а дві дзвіниці і куполи були додані лише в XVI столітті. У 1941 році він дивом уцілів, коли в будівлю потрапила британська бомба, але не вибухнула. Собор Сан-Лоренцо розташований на однойменній площі Старого міста.
 Вільний час. Вечірні молитви.  Переїзд до готелю. Нічліг.

 11 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Падови.
Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія. Спільна молитва біля мощей Св. Антонія.  Відвідини Катедрального Собору Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки.
Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд до готелю. Нічліг.

 12 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Переїзд до центральної частини Будапешта. Екскурсія містом.
Екскурсійний маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка біля Королівського палацу, церкви Св. Матіаша та Рибацького бастіону. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи.
Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів ввечері.

osobluvi У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 6 сніданків, 2 вечері;
osobluvi ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Замовити паломництво: 

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...