Паломництво до Люрду і Фатіми + 7 днів відпочинку на морі

Паломництво до Люрду і Фатіми + 7 днів відпочинку на морі

ПЕРІОД:  12-23 серпня (13 днів)
ПОЖЕРТВА: 545 €*+200 грн
МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Ліньяно-Сабб’ядоро – Верона – Ніцца –  Нарбонн Пляж – Люрд – Сaн-Себастьян  – Фатіма – Мадрид  – Барселона – Монсарат – Ллорет Де Мар – Санремо – Падова – Лагевніки – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 541-03-90, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

Паломницька подорож  до святинь Угорщини, Італії, Франції, Іспанії, Португалії Польщі

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 7 сніданків, одна вечеря;
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;

1 день

Зустріч прочан о 6.30, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч. 
Відвідини базиліки Богородиці, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.
Нічний переїзд до Італії.

2 день

Ранішні молитви. Прибуття до Ліньяно-Сабб’ядоро. Відпочинок на Адріатичному морі.
Самостійне ознайомлення з містечком, де знаходиться  перший в Європі за привабливістю пляж Адріатики, де  з одного боку найчистіше спокійне море, а з іншого – хвойні ліси,  – найкраще, що могла створити природа для пляжного відпочинку. Прогулянка чудовими сосновими парками.
Поселення в готель. Ночівля.

3 день

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00. Ранішні молитви. Переїзд до Верони. Знайомство з містом.
Екскурсія по Вероні відкриє вам чудове аристократичне місто. Подорожуючи містом, ми побачимо Арену римського амфітеатру, безмовного свідка видовищних боїв гладіаторів, страждань християнських мучеників. Прогулянка по престижній вулиці Мацціні, у дворик Джульєтти і до будинків Монтеккі. Не залишимо поза увагою річку Адідже, Римський Кам’яний Міст, побудований дві тисячі років тому. Готичний Собор святої Анастасії, площа Синьйори, своєрідна площа Ербе – серце Верони, що зберегла свою мальовничість, середньовічний фонтан Мадонна.
Вільний час. Переїзд до Франції. Прибуття до Ніцци. Самостійна оглядова прогулянка по центральній частині міста.
Англійський бульвар – це довга, широка набережна, що тягнеться вздовж бухти Ангелів від центру Ніцци з пальмами, великими площами і вишуканими готелями. Величний Середземноморський Палац. Пагорб Шато, звідки відкривається прекрасний вигляд на старе місто та пляжі. Архітектура Ніцци наскрізь просякнута італійським духом.
Відпочинок на  лазурному березі Середземного моря. Нічний переїзд до Нарбонн Пляж.

 4 день

Ранішні молитви.  Прибуття у Люрд. Поселення у готель. Оглядово пішохідна прогулянка по Люрду.
Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Церкву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. Божественна Літургія. У другій половині дня відвідини цілющих купелей,  Хресна дорога, участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці.
Повернення до готелю. Вільний час. Ночівля.

5 день

Ранішні молитви.  Сніданок.  Оглядово пішохідна прогулянка по Люрду.
Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. Божественна Літургія. У другій половині дня відвідини цілющих купелей,  Хресна дорога, участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці.
Повернення до готелю. Вільний час. Ночівля.

6 день

Ранішні молитви.  Сніданок. Виселення з готелю.
Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці.  Молебень до Богородиці та освячення речей церковного вжитку.
Вільний час для приватної молитви. Переїзд до Іспанії. Прибуття у Сан- Себастьян, відпочинок на Атлантичному океані. Екскурсійне знайомство з містом.
Ви зможете помилуватися містом з панорамного майданчика, пройтися по мальовничій набережній Ла Конча, прикрашеній ажурними гратами, відвідати головні храми Сан-Себастьяна та пройтись по вуличках Старого міста, проспектах і площах, які виникли в Прекрасну епоху, а також ознайомитись з палацом Мірамар, готелем Марії Христини, собором Буена Пастора, базилікою Діви Марії, готичною церквою Св. Вікентія.
Вільний час. Нічний переїзд до Португалії.

 

7 день

Ранішні молитви. Прибуття до Фатіми. Поселення у готель. Знайомство з містом.
Божественна Літургія. Продовження паломницької програми у Фатімі. Хресна Дорога, місце Об’явлення Ангела. Відвідини основної Базиліки, де знаходяться  мощі дітей, яким об’явилася Богородиця. Відвідання родинних  будиночків, де проживали діти. Ввечері – участь у процесії Святої Вервииці з свічками.. 
Вільний час. Повернення у готель. Ночівля.

 8 день

Божественна Літургія.  Сніданок. Виселення з готелю.  Переїзд до Мадриду. Знайомство з містом. Екскурсія.
Екскурсію по місту розпочинаємо на Східній площі Мадрида- Орієнте, яка знаходиться в історичному центрі столиці між двома найважливішими спорудами: королівським палацом та королівським театром. У центрі площі височить пам’ятник ХVII століття королю Феліпе IV.       
Відвідаємо Кафедральний собор Альмудени, покровительки Мадрида, будівництво якого закінчилося в 60-і роки ХХ століття. Неподалік знаходяться залишки стіни-укріпленння часів арабського панування. Проходячи однією із головних вулиць міста, яка була прокладена ще в середньовіччя, вулицею Майор, ознайомимося з архітектурними пам’ятками періоду Австрійської династії.
Вільний час. Нічний переїзд до Каталонії.

 9 день

Ранішні молитви. Прибуття до Барселони. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря.  Екскурсійне знайомство з містом.
Першою серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідаємо є , без сумніву,  Храм Святої Родини. Це чи не найунікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження Саґрада Фаміліа у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуе́ль з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи.
Піднімемось на Гору Тібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо храм Святого Серця Ісуса, спроектований Єнріке Саньєром.
Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Ночівля.

 10 день

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Монсарат.
Відвідини Бенедиктинського монастиря, який є духовним символом і релігійним центром Каталонії, а також центром паломництва католиків з усього світу. Монастир, що розташувався на висоті 725 м над рівнем моря, отримав свою назву за  гірською місцевістю Монсеррат («Розрізані гори»), де на невеликому просторі височіють тисячі вапнякових скель химерної форми. Людська фантазія дала окремим скелях настільки ж цікаві імена: Мумія, Черево єпископа, Хобот слона, Кінь Бернарда. Природний комплекс, прилеглий до монастиря, оголошений національним парком Каталонії.
У другій половині дня переїзд до Ллорет Де Мар. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Нічний переїзд до Італії. 

11 день

Ранішні молитви. Прибуття до Санремо. Самостійне знайомство з містом.
В північно-західній частині Італії, на Лігурійському узбережжі країни розташоване дивовижне місто Санремо. Воно знаходиться в 25 км від французького кордону і є природним продовженням знаменитої Рив’єри. Саме цю її частину називають Італійською Рив’єрою або Рив’єрою квітів, оскільки місто потопає в зелені  квітучих рослин. Саме місто Санремо сьогодні знамените як один з найбільш респектабельних і дорогих курортів Європи.
Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Переїзд до готелю. Ночівля.

 12 день

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Падови.
Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія. Спільна молитва біля мощей Св. Антонія.  Відвідини Катедрального Собору Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки.
Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд до готелю. Нічліг.

13  день

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Польщі. Прибуття до Санктуарію Божого Милосердя в Лагевніках.
Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері. У монастирській  каплиці св. Йосифа спільна молитва біля образу Божого Милосердя та прикладання до мощей св. Фаустини Ковальської.  Спільна молитва в українській каплиці УГКЦ  Всіх Святих українського народу.
Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів ввечері.

 osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 7 сніданків, одна вечеря.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35€;
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 541-03-60;  (063) 075-00-30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.

Related Blogs

Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...
No Image
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...