Паломництво до Фатіми, Люрду та святинь південної Європи

Паломництво до Фатіми, Люрду та святинь південної Європи

ПЕРІОД:  21 червня – 03 липня (13 днів)
ПОЖЕРТВА: 535 €*
МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Ліньяно-Саб’ядоро – Верона– Палава Ле Флот– Сан-Себастян – Фатіма – Толедо – Барселона – Монсарат – Лорет Де Мар – Сан-Ремо – Падова – Лагевніки – Львів
ЗАМОВИТИКиїв: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;
+ 6 днів відпочинку на пляжах Середземного моря та Атлантичного океану

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 7 сніданків;
 – візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди);
послуги візового центру 20 €*;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;
– медичне страхування 100 – 300 грн (у випадку відсутності страхового полісу).

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 6.30, посадка в автобус. Щоденні молитви.
Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч.
Відвідини базиліки Богородиці, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.
Нічний переїзд до Італії.

 2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Ліньяно-Саб’ядоро. Відпочинок на Адріатичному морі.
Самостійне ознайомлення з містечком, де знаходиться  перший в Європі за привабливістю пляж Адріатики, де з одного боку найчистіше спокійне море, а з іншого хвойні ліси, найкраще, що могла створити природа для пляжного відпочинку. Прогулянка чудовими сосновими парками.
Поселення в готель. Нічліг.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00. Ранішні молитви.
Переїзд до Мілану. Пішохідна екскурсія містом. Оглядова прогулянка історичним центром міста включає в себе відвідування Міланського Кафедрального Собору, Пасажу Віктора Еммануїла Савойського, середньовічного замку Сфорца. Побачимо також знаменитий оперний театр у Мілані, будівля якого була побудована на місці церкви Санта-Марія де Ла Скала, звідки походить і назва самого театру.
Переїзд до Франції. Прибуття у Ля Салет. Спільна молитва на місці об`явлення.
19 вересня 1846 року “Прекрасна Пані” об’явилася двом дітям з містечка Кор: 11-річному Максиміну Жіро і 14-річній Мелані Кальва, які пасли стада корів на альпійських луках Ля Салету. На той час ця високогірна місцевість була досить віддаленою від зовнішнього світу, адже сюди можна було добратися лише верхи на мулі або пішки.
Процесія Вервиці з свічками. Вільний час.
Нічний переїзд до Франції.

4 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Нарбонн-Пляж.
Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Переїзд до підніжжя  Піренейських гір. Прибуття до Люрду, поселення у готель. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці та участь у молитовній процесії вервиці з свічками.
Повернення до готелю. Вільний час. Нічліг.

 5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок.
Оглядово пішохідна прогулянка по Люрду. Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. Божественна Літургія. У другій половині дня відвідини цілющих купелей,  Хресна дорога, участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці.
Повернення до готелю. Вільний час. Нічліг

 6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю.
Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Молебень до Богородиці та освячення речей церковного вжитку.
Вільний час для приватної молитви. Переїзд до Іспанії. Прибуття у Сан-Себастьян, відпочинок на Атлантичному океані. Самостійне знайомство з містом. Ви зможете помилуватися містом з панорамного майданчика, пройтися по мальовничій набережній Ла Конча, прикрашеній ажурними гратами, відвідати головні храми Сан-Себастьяна та пройтись по вуличках Старого міста, проспектах і площах, які виникли в Прекрасну епоху, а також ознайомитись з палацом Мірамар, готелем Марії Христини, собором Буена Пастора, базилікою Діви Марії, готичною церквою Св. Вікентія.
Нічний переїзд до Португалії. 

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Фатіми. Поселення у готель. Знайомство з містом.
Божественна Літургія. Продовження паломницької програми у Фатімі. Хресна Дорога, місце Об’явлення Ангела. Відвідини основної Базиліки, де знаходяться  мощі дітей, яким об’явилася Богородиця. Відвідання родинних  будиночків, де проживали діти. Ввечері – участь у процесії Святої Вервииці з свічками.
Вільний час. Повернення у готель. Нічліг.

8 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Іспанію. Прибуття у Толедо. Знайомство з містом. Історичний центр Толедо досить компактний і включає в себе два квартали середньовічних будівель, оточених фортечною стіною з вузьким лабіринтом вуличок. Маршрут екскурсії в Толедо: Кафедральний собор Святої Марії, Церква Санто-Томе , Монастир Сан Хуан де лос Рейес, Монастир Санто Домінго ель Антігуо, Церква Сан-Роман, Синагога дель Трансіто і Муз.
Нічний переїзд до Каталонії.

 9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Барселони.
Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Знайомство з містом. Першою серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідаємо є , без сумніву,  Храм Святої Родини. Це чи не найунікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження Саґрада Фаміліа у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуе́ль з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи.
Піднімемось на Гору Тібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо храм Святого Серця Ісуса, спроектований Енріке Саньєром.
Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Нічліг.

10 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Монсарат.
Відвідини Бенедиктинського монастиря, який є духовним символом і релігійним центром Каталонії, а також центром паломництва католиків з усього світу. Монастир , що розташувався на висоті 725 м над рівнем моря, отримав свою назву за  гірською місцевістю Монсеррат («Розрізані гори»), де на невеликому просторі височіють тисячі вапнякових скель химерної форми. Людська фантазія дала окремим скелях настільки ж цікаві імена: Мумія, Черево єпископа, Хобот слона, Кінь Бернарда. Природний комплекс, прилеглий до монастиря, оголошений національним парком Каталонії.
У другій половині дня переїзд до Лорет Де Мар. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря.
Нічний переїзд до Італії.

11 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Сан-Ремо.
Самостійне знайомство з містом. В північно-західній частині Італії, на Лігурійському узбережжі країни розташоване дивовижне місто Сан-Ремо. Воно знаходиться в 25 км від французького кордону і є природним продовженням знаменитої Рив’єри. Саме цю її частину називають Італійською Рив’єрою або Рив’єрою квітів, оскільки місто потопає в зелені  квітучих рослин. Саме місто Сан-Ремо сьогодні знамените як один з найбільш респектабельних і дорогих курортів Європи.
Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Переїзд до готелю. Нічліг.

 12 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Падови.
Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору св. .Антонія. Спільна молитва біля мощей св. Антонія.  Відвідини Катедрального Собору св. Юстини, де зберігаються мощі св. Євангелиста Луки.
Божественна Літургія. Вільний час. Переїзд до готелю. Нічліг.

 

13 ДЕНЬ

Прибуття до Санктуарію Божого Милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері.
У монастирській каплиці св. Йосифа спільна молитва біля образу Божого Милосердя та прикладання до мощей св. Фаустини Ковальської. Спільна молитва в українській каплиці Всіх Святих українського народу УГКЦ.
Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів ввечері.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 7 сніданків.

osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– візовий збір 35 € (звільнені від оплати діти до 18, студенти до 21 року, пенсіонери та інваліди)
– послуги візового центру 20 €*;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;
– медичне страхування 100 – 300 грн (у випадку відсутності страхового полісу).
osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн