Паломництво до Фатіми (архів)

Паломництво до Фатіми (архів)

ПЕРІОД: 28 червня – 08 липня ( 11 днів)
ВАРТІСТЬ: 790є*
МАРШРУТ: Львів – Барселона – Монсерат – Мадрид – Фатіма – Мис Рока – Лісабон – Толедо – Львів
ЗАМОВИТИ:Львів: (096) 858-27-57, (096) 330-96-79, (063) 075-00-30.

1 день

28.06.2022

Виліт Львів – Барселона

13:00 – 15:10

Поселення в готель.

Вечірня екскурсія містом.

Барселона – прекрасна, чарівна, ефектна та дуже незвичайна столиця Каталонії , головної автономної області Іспанського королівства. Друге за величиною місто Піренейського півострова, один із найбільших портів Середземномор’я та світу. Барселона настільки багатолика і яскрава, що її можна назвати одним з найкрасивіших міст землі!

Перелічити всі її історичні перетворення, ролі та пам’ятки неможливо. Її стародавні мостові пам’ятають античні пригоди Гамількара Барки, засновника міста та за сумісництвом батька полководця Ганнібала.

Епоху великих географічних відкриттів ознаменувало прибуття до Барселони Христофора Колумба, а за початок нової ери в архітектурі варто подякувати місцевому уродженцю, Антоніо Гауді. Ціла плеяда дизайнерів надихається його роботами і сьогодні.

Барселона закохує в себе кожного мандрівника.

Ночівля.

2 день

Літургія. Сніданок.

Переїзд в Монсеррат. Вільний час.

Монсеррат – древній монастир ордену бенедектинців, розташований за 50 км від Барселони, в Каталонії у живописному гірському масиві Монсеррат на висоті понад 700 м над рівнем моря. Церква Діви Марії Монсеррат відома ще з ІХ ст., а в ХІ ст. навколо неї виник монастир, який збудував знаний архітектор того часу абат Оліба Рипольський.

Із часів Середньовіччя монастир Монсеррат славився в цілій католицькій Європі як санктуарій Божої Матері. Найголовнішою реліквією монастиря є статуя Діви Марії з Дитятком Ісусом на руках, витесана з дерева, яке з часом потемніло, через що скульптурний образ назвали в народі Моренета (з ісп. «Смаглявка»), або Чорна Мадонна. Згідно з давнім переданням, статую Богородиці вирізьбив сам євангелист Лука, а апостол Петро привіз її в Іспанію в 50 році. Існує також передання про чудесне віднайдення образу: пастухи знайшли її в затишній печері, приваблені сюди яскравим сяйвом і небесним співом ангелів. У пам’ять про цю подію біля печери збудували невелику каплицю під назвою Санта Кова.
Переїзд на Середземне море. Відпочинок на морі (14:00 – 17:00).

Переїзд до Мадриду. По дорозі зупиняємося на ночівлю у готелі (м.Сарагоса).

Поселення в готель. Ночівля.

3 день

Сніданок. Переїзд у Мадрид.

Екскурсія місто. Вільний час.

Мадрид — столиця Іспанії й найбільше місто країни. Це сучасний і галасливий мегаполіс, розташований практично в центрі Піренейського півострова. Мадрид — третє за величиною місто Європейського Союзу. Він постійно гуде, як розтривожений вулик і наповнений кипучою діяльністю і життям, яка не завмирає навіть вночі.

Мадрид своєю архітектурою трохи нагадує Париж: широкі проспекти й красиві монументальні будівлі, площі, парки та музеї. Протягом століть іспанська корона накопичувала шедеври мистецтва, які зараз виставлені в численних музеях.

Пуерта-дель-Соль (Ворота Сонця) – одна з найвідоміших площ Мадрида й одне з найжвавіших місць столиці Іспанії. Це центральна точка міста і радіальний центр всіх іспанських доріг (нульовий кілометр). У Середньовіччі тут знаходилися одні з міських воріт, які були орієнтовані на схід. Сучасну форму Пуерта-дель-Соль отримала під час правління Ізабелли II.

Пласа-Майор (Головна площа) – грандіозна площа з аркадами, одне з найпопулярніших місць Мадрида. Була заснована в 17 столітті в період правління Філіпа III. Площа має прямокутну форму 129 на 94 метри й виконана в єдиному стилі іспанського бароко. На Пласа-Майор виходить 9 вулиць, понад 100 будівель і 400 балконів. В минулому тут проводилися різні церемонії та корида. В даний час на Пласа-Майор розташовані традиційні магазини й кафе, проводиться різдвяний ринок.

 Королівський палац — одна з головних визначних пам’яток Мадрида. Ця монументальна будівля була побудована в 18 столітті за зразком Версаля. Цікаво, що палац є офіційною резиденцією короля Іспанії, а використовується, в основному, для прийомів і церемоній.

Кафедральний собор (собор Альмудена) – головний храм Мадрида. Будівництво собору було розпочато в 1884 році при Альфонсе XII й закінчено тільки в 1993 році. Релігійна споруда була освячена Іоанном-Павлом II. Інтер’єр собору виконаний в неоготичному стилі. Цікаво, що храм побудований на місці стародавньої мечеті.

Це і ще багато цікаво Ви побачите цього дня.

Переїзд на ночівлю у м.Пласенсія.

Поселення в готель. Ночівля.

4 день

Сніданок.

Переїзд до Фатіми.

Поселення в готель. Вільний час.

Фатіма – невелике містечко в Португалії з лагідним арабським жіночим ім’ям, яке збереглося з часів його заснування, – є одним із найбільших світових паломницьких центрів, де розташований найвідоміший у світі санктуарій Пресвятої Богородиці. Щороку сюди з’їжджаються сотні тисяч паломників, щоб святкувати річницю незабутніх об’явлень Діви Марії і благати Її про заступництво для цілого людства.

Об’явлення Богородиці, яке сталося у Фатімі на початку ХХ ст., було найбільшим одкровенням Божої Матері з моменту Її успення та вознесіння на Небо. Католицька Церква визнала Фатімські об’явлення істинним чудом – найважливішим посланням Богородиці сучасному світу. Діва Марія явила Себе у Фатімі в період кривавого лихоліття Першої світової війни, що вперше потрясла світ небаченими доти масштабами людиновбивства. Церква закликала тоді всіх вірних молитися до Богородиці з проханням зупинити війну і повернути світові мир. Фатімське об’явлення було милосердною відповіддю Божої Матері на виклики ХХ ст. У Своєму посланні Вона не тільки показала, якими жахливими можуть бути наслідки всесвітнього гріха – ненависті й розподілу, зверхності та несправедливості, зневаги до людської гідності, але й указала шлях до їх виправлення: загальне покаяння і неустанна молитва. Тому Фатімська святиня стала місцем молитви за зцілення недугів сучасного людства, молитви, що зупинить зло і не дасть людству дійти до самознищення.

Ночівля.

5 день

Сніданок. Літургія.

Сьогодні ми пробудемо весь день у Фатімі.

Приватний час на молитву.

Вільний час.

Ночівля.

6 день

Літургія. Сніданок.

О 14:00 виїзд до  крайньої точки Європи, Мис Рока.

Мис Рока — мис у Португалії, в містечку Сінтра, що видається в Атлантичний океан. Найзахідніша точка країни, Європи і Євразійського континенту в цілому.

На даний час мис Рока і розташовані на ньому маяк і пам’ятник, що сповіщає про найзахіднішу точку Європи й містить викарбуваний рядок з поезії Камоеша.

Вільний час.

Переїзд у Лісабон.

Поселення в готель. Ночівля.

7 день

Літургія. Сніданок.

Сьогодні ми проведемо  практично весь день на морі, а ввечері прогуляємось по Лісабону.

Лісабон — місто, яке надихає створювати. Тихі, наповнені сонцем пейзажі вигорілих червоних дахів, біло-блакитних фасадів, шпилів стародавніх соборів, білосніжної кальсади під ногами та кораблів, що проходять під червоним мостом по річці Тежу. Місто на семи пагорбах, в якому легко загубитися і знайти своє. В Лісабоні, як і в будь-якій іншій поїздці, важливо переживати свій особистий досвід, відкривати для себе нові заклади, нову кухню, емоції, почуття. Скільки б путівників не було написано, Лісабон – це місто, яке продовжує дивувати навіть тих, хто там прожив усе життя.

В Лісабоні стільки всього цікавого, що не можливо це все описати. Краще раз побачити, аніж 101 раз почути.

Повернення в готель. Нічліг.

8 день

Літургія. Сніданок.

Екскурсія Лісабоном. Вільний час.

17:00 виїзд в Толедо.

По дорозі зупиняємось на ночівлю неподалік містечка Меріда.

Поселення в готель. Нічліг.

9 день

Сніданок.

Виїзд до м.Толедо.

Толедо відоме як «Імперське місто» через те, що в місті розташовувався основний суд Карла V, імператора Священної Римської імперії, і як «Місто трьох культур», оскільки перебуває під впливом історичного співіснування християн, мусульман і євреїв.

Старе місто — лабіринт вузьких середньовічних вуличок, тихих дворів і старовинних кам’яних будівель, який буквально перенесе вас в минуле. Історичний центр розташований на пагорбі на правому березі річки Тежу. Вивчаючи старе місто, ви можете знайти пам’ятки мавританського, єврейського походження і навіть залишки римського минулого.

Кафедральний собор — дивовижний шедевр готичного мистецтва і одне з найважливіших релігійних споруд Іспанії. Церква розташована на давньоримських фундаментах. У період правління вестготів тут була побудована перша базиліка, яку при маврів замінили мечеттю. Цікаво, що Альфонсо VI після завоювання Толедо обіцяв зберегти будівлю в якості мечеті для мусульманського населення міста. Ця обіцянка була порушена в 1226 році, коли почали будувати грандіозний готичний собор. Будинок будували до кінця 15 століття, тому тут змішалося кілька архітектурних стилів, від готики до іспанського ренесансу і мудехара. Серед безцінної художньої колекції собору родзинкою є дванадцять апостолів Ель Греко.

Сан-Хуан-де-лос-Рейес — францисканський монастир 15 століття, розташований в північно-західній частині району Джудерия. На зовнішньому фасаді встановлені ланцюги християн, звільнених від мавританського полону. У монастирі є розкішна каплиця з одним нефом і приголомшливим склепінням. Будівля вважається одним з кращих зразків архітектури пізньої готики в Іспанії.

Санта-Марія-ла-Бланка — церква, утворена з давньої синагоги. Розташована в єврейському кварталі Толедо. Велична синагога в стилі мудехар була побудована в 12 столітті та на кілька століть старша за Ель Трансіто. Споруда цікава своїми колонами. В даний час не є релігійною установою, хоча і відкрито для відвідування.

Насолоджуйтесь красою та історією цього неймовірного міста.

Екскурсія містом. Вільний час.

Переїзд у готель.

10 день

Сніданок. Ранній виїзд до  Барселони.

Поселення в готель. Прогулянка по Барселоні. За бажанням можна поїхати на море.

Сьогодні Ви матимете змогу ще раз побачити місто.

Храм Святого Сімейства ( Саґрада Фамілія) — католицька церква в Барселоні. Її будівництво почалось 1882 року та триває донині. Проєкт церкви був спочатку розроблений архітектором Франсіско дель Вільяром (ісп. Francisco de Paula del Villar y Lozano), який через рік після початку будівництва був замінений на Антоні Ґауді. Ґауді повністю переробив проєкт, виконавши його в стилі модерну. При проєктуванні були використані ідеї створення гіперболоїдних конструкцій. Фінансування будівництва здійснювалося і досі здійснюється виключно на пожертви католицької громади.

Парк Гуель — великий парк з численними будівлями, розташований в Барселоні. Був спланований архітектором Антоні Гауді, побудований між 1900 та 1914, як громадський парк відкритий у 1926.

Гора Тібідабо – найвища точка Барселони. На висоті 500м над рівнем моря знаходиться Храм Святого Серця із статує. Ісуса, який обнімає весь світ, а також найстаріший парк атракціонів в Іспанії, музей механічної іграшки та ботанічний сад.

Собор Святого Хреста і Святої Евлалії — католицький кафедральний собор у Барселоні. Також відомий як собор Святої Евлалії і Барселонський собор. Присвячений Святому Хресту і Святій Евлалії Барселонській, одній з покровительок міста.

Будівництво тривало з 1298 року по 1420 рік над криптою колишньої вестготської каплиці. Собор побудований у готичному стилі, пізніше були внесені елементи неоготики. Всередині собору розташований внутрішній дворик, відкритий для відвідувачів. Тут в одній з каплиць живуть білі гуси. Евлалії було всього 13 років, коли вона прийняла мученицьку смерть від рук язичників, тому і гусей тут рівно тринадцять. В іншій частині собору розташований вівтар, присвячений Святому Северу, сучаснику Святої Евлалії, також вбитого гонителями християн.

Це і ще багато цікавого Ви зможете побачити просто мандруюючи по Барселоні.

Вечірня прогулянка містом.

Ночівля.

11 день

Сніданок. Переїзд в аеропорт.

Виліт 08.07.2022 Барселона – Львів

16:00 – 20:10

Повернення додому!

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– авіапереліт;

– супровід духівника та керівника групи;

– трансфер по програмі;

– ночівлі в готелях зі сніданками.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ :

– страхування;

– екскурсії по програмі 50є ( Барселона, Мадрид, Мис Рока, Лісабон, Толедо)

– вхідні квитки;

– особисті витрати.

Related Blogs

Posted by admin | 22.02.2022
Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)
ПЕРІОД: 05 - 11 березня  (7 днів) ПЕРІОД: 23 - 29 березня  (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) –...
Posted by admin | 17.02.2022
Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва) (архів)
ПЕРІОД: 8-20 травня  (13 днів) ВАРТІСТЬ: 595 євро*+400 грн МАРШРУТ: Львів - Ярослав - Прага - Берн - Женева - Невер - Париж - Ракамадур - Люрд - Барселона - Монтсеррат...
Posted by admin | 14.01.2022
Країнами “БеНіЛюкс” (архів)
ПЕРІОД: 02 - 11 квітня (10 днів) ВАРТІСТЬ: 495 євро*+200 грн. МАРШРУТ: Львів – Вроцлав – Дрезден - Айзенах - Трір - Люксембург - Брюссель - Гент - Брюгге - Гауда...