м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво до Гошева з Патріаршим паломницьким центром

5 квітня вірні Української Греко-Католицької Церкви здійснили паломництво до Марійського відпустового центру у Гошеві. По дорозі паломники співали марійські пісні, молились на вервиці. Керівник групи брат Юрій, працівник Патріаршого паломницького центру, ознайомив прочан з історією цього святого місця та чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Гошівської.

Прибувши  до святині на Ясній Горі, прочани взяли участь у  Божественній Літургії.  Під час прощі всі охочі приступили до Сповіді та Святого Причастя. Після закінчення Божественної Літургії прочани пройшли Хресною ходою з молитвою, прохаючи про мир в Україні. Окрасою прощі стало дзвінке лунання дзвонів, які віднедавна були встановлені у дзвіниці на Ясній горі.

Дорогою до дому група прочан відвідала село Раковець у 20 кілометрах від Львова. Там з-під гори, на якій розташована церква св. Маковея, тече цілюще джерело. За переказами, над цим джерелом об’явилась Матінка Божа. Відтоді почали проводити Богослужіння в капличці. Помолившись біля каплички, омившись та набравши води в священному місці, група прочан направилась  додому.

Проща додала людям нових сил, потрібних для християнського життя, окрилила душу, збагатила віру. Адже проща є актом покаяння й прослави Бога, Пресвятої Богородиці й усіх святих.

[nggallery id=38]

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: