Паломництво до Греції та Марійських святинь Балкан + 4 дні відпочинку на морі

Паломництво до Греції та Марійських святинь Балкан + 4 дні відпочинку на морі

ПЕРІОД: 30 липня -10 серпня (11 днів) 
ПОЖЕРТВА: 385€*+200 грн
МАРШРУТ: Львів – Дебрецен – Белград –  Салоніки – Урануполі –  Афон – Патра – Афіни – Каламбака – Метеори – Дуррес –  острів Св. Стефана – Меджугор’є – Марія Повч – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
 – проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 7  сніданків;
– 2 вечері.
 
– особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом та проїзд у громадському транспорті 35 €;

Паломницька подорож до святинь Угорщини, Сербії, Греції, Албанії, Боснії та Герцеговини, Чорногорії.

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 6.30, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону.  Переїзд у Дебрецен. Екскурсія містом.
Оглядова екскурсія допоможе скласти чітке враження про місто. Під час її проведення, ви побуваєте в парку «Великий Ліс», зачаруєтесь красою діючого готелю «Золотий бик», відвідаєте храм Святої Анни.  Гордістю міста вважається Реформаторський собор. Також чудовим місцем для піших прогулянок є вулиця Бесермені, уздовж якої  розташовано чимало цікавих історичних і архітектурних  об’єктів. Тут же знаходиться старий млин, який є найбільшим  на території Центральної Європи.
Переїзд до готелю, поселення. Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю, ранішні молитви.
Переїзд до Сербії. Прибуття у Белград.
Оглядова екскурсія по Белграду. Прогулянка по центральній пішохідній зоні міста.
Ми побачимо фортецю і парк Калемегдан, Собор св. архангела Михаїла, Старий і Новий палац, Храм святого Сави – найбільший православний храм на Балканах. Пройдемо і по вулиці «Боемска», яку часто порівнюють з кварталом Монмартр в Парижі. Вільний час.
Вечірні молитви. Нічний переїзд через Македонію до Греції.

3 ДЕНЬ

Прибуття до Греції у Салоніки. Ранішні молитви. Відпочинок на узбережжі Егейського моря.
Відвідини базиліки Святого Димитрія, спільна молитва біля  мощей святого (покровителя міста). Під час самостійної прогулянки по місту Вас зацікавить архітектура міста- чергування класичного і сучасного стилів. Головний символ міста – Біла вежа, побудована на березі затоки, напевно знайома навіть тим, хто ще не побував тут. Визначними пам’ятками міста є тріумфальна арка палацу імператора Галерія, Храми.
Прибуття до готелю. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Переїзд в Урануполі. Відпочинок на узбережжі Егейського моря. Вільний час.  Для бажаючих факультативно  – екскурсія корабликом навколо святої гори  Афон. Вартість – близько 25 євро (приблизно 4 години). Афон називають земним помешканням Богородиці. У південно-східній частині підноситься Свята гора Афон висотою 2033 м над рівнем моря,  яку ми будемо мати можливість споглядати з екскурсійного кораблика. Афон часто називають грецьким Ватиканом. 
Нічний переїзд у Патру.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Патри.
Основною святинею, яку ми відвідаємо у Патрах, є Катедральний Собор святого Андрія Первозванного. Це один з найбільших православних храмів у Греції. Апостол Андрій багато подорожував з метою навернути якомога більшу кількість людей в християнську віру. Він довгий час жив у Патрах, проповідував християнство і займався зціленням людей. Тут же він був страчений за наказом голови міста Егеата. Спільна молитва в соборі біля мощей Апостола і хреста, на якому його розіп’яли. Андрій Первозванний вважається покровителем міста.
Вільний час. Переїзд до Афін. Поселення у готель.
У другій половині дня участь в екскурсійній програмі.
Гуляючи вулицями, названими іменами Плутарха, Софокла, Евріпіда, Діогена ви побачите найвідоміші місця столиці Греції: будівлю Парламенту, караул Евзони біля Президентського Палацу, храм Зевса Олімпійського, біломармуровий Олімпійський стадіон, чудовий ансамбль будівель Афінського університету, Академії наук та Національної бібліотеки. Перлиною в цьому дорогоцінному намисті є стародавній Акрополь з його знаменитими храмами: Парфенон, Ерехтейон, Пропілеї. З Акрополя відкривається прекрасний вид на давньогрецьку гору зі Статуєю Атталі і храмом Гефеста .
Вільний час. Повернення у готель. Ночівля.

6 ДЕНЬ

Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Переїзд на набережну, відпочинок на морі. Вільний час в Афінах. Переїзд у Каламбаку.
Каламбака – старовинне місто. Прогулюючись по його околицях, можна зустріти сліди Римської Імперії – меморіальні стовпи, написи, архітектурні деталі. Розміри цієї, колись великої держави, вражають: куди не приїдеш, вбачаєш слід римлян. У Каламбаці знаходиться досить вагомий пам’ятник архітектури – катедральний собор єпархії Стаг, присвячений Успінню Богородиці, побудований в X-XI століттях. Відразу за містом, в двох – трьох кілометрах на північ, височіють  скелі, на вершинах яких розташовані монастирі Метеори.
Вільний час. Поселення у готель. Ночівля.

 7 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у гори.
У горах Фесалії на півночі Греції знаходиться унікальне місце під назвою Метеори. Там ми відвідаємо християнські монастирі, побудовані на гігантських обривистих скелях і велично спрямовані в небо. За деякими даними, перші споруди були зведені ще в XV столітті, а перші монахи з’явилися тут ще в 950-х роках. Як їм вдалося звести споруди на такій висоті – досі залишається загадкою. Спільна молитва у храмах монастирів. 
Вільний час. Переїзд у Албанію. Поселення у готель.  Ночівля.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Вільний час у Дурресі  для відпочинку на узбережжі Адріатичного моря.
Дуррес – одне з найдавніших міст Албанії, головний морський порт країни (і найбільший порт на Адріатиці), другий за величиною промисловий центр після Тирани. Дуррес знаходиться на невеликому півострові на узбережжі Адріатичного моря. Тут збереглося безліч римських споруд тієї доби: руїни візантійської і венеціанської фортець, амфітеатр датований I-II ст. н. е., ранньохристианска мозаїка.  Місто розрослося на північ і на схід, але при цьому пам’ятки старого  міста були збережені. Дуррес має безліч парків і квітників. Основними зонами відпочинку міста є набережна і найбільший пляж в Албанії – Дуррес-Пляж, де мешканці міста і туристи насолоджуються піщаними пляжами і чистою водою Адріатичного моря.  Пляжі Дурреса  тягнуться на 15 км. З кожним роком охочих відвідати це місце стає все більше і більше.
Вільний час. Повернення у готель. Ночівля.

 9 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у Хорватію. Прибуття на набережну біля острова Св. Стефана. Невеличка зупинка для фотосесії.
 Острів Святий Стефан знаходиться на Будванській Рів’єрі, приблизно в 6-ти кілометрах від Будви і оточений досить великим курортним селищем. Острів Святий Стефан – один з найдорожчих курортів в Чорногорії. Пляжі біля острова  загальною протяжністю близько 2-х кілометрів  складаються з красивого рожевого піску. З сушею острів з’єднаний невеликим перешийком з намитого шарами гравію, що само по собі унікальне явище.
Переїзд у Боснію та Герцеговину.
Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є: молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн.  
 Поселення у готель, вечеря. Ночівля.

 10 ДЕНЬ

Меджугорє. Божественна  Літургія. Сніданок.
Всі події розпочались 21 червня 1981 р, коли в Подбро, що є  частиною села Біяковичі, згідно свідоцтв шістьох дітей, було об`явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, згідно слів візіонерів, Богородиця  запрошує всіх до миру і навернення. Будемо молитись вервицю на горі об’явлень Подбрдо.  Відвідування мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я. Хресна Дорога. Відвідування церкви Св. Якова. Осв`ячення речей релігійного вжитку.
Вільний час.  Нічний переїзд через Хорватію до Угорщини.

11 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Марія Повч.
Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.
Вільний час. Переїзд до українського кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

osobluvi У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 7 сніданків;
– 2 вечері.
osobluvi ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом та проїзд у громадському транспорті 35 €;

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

fragen

  • телефон для запису у Києві:  (044) 541-03-60; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua
  • м.Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 5, офіс 212. 
  • м. Львів, вул. Руська 10

 

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...